Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Лев – серпень 2018 – Марфа Бомбушкар


Багато минулого нагадає про себе, багато затримок і переоцінок, повернень. На початку місяця багато емоцій, можливість почати щось нове або повторно зайнятися старим. Місяць почнеться з продовження небезпечного періоду, який йде з липня, але закінчення серпня буде сприятливим. У гороскопі багато трендів впливають на матеріальну сторону життя, сім’ю, фінанси, статус. Акцентами місяця будете Ви і Ваше життя спочатку серпня, а в кінці фінанси, борги і виплати, психологія.

На початку серпня буде більшість трендів і періодів, які розпочалися ще в минулих місяцях, детально вони описані в старих гороскопах для Лева. З 16 травня по 13 серпня активний період у відносинах, з 27 червня по 13 серпня можуть повернутися старі скандали або бажання щодо відносин. З 29 червня по 6 вересня інтелектуальний прилив, багато спілкування, поїздок, але з 26 липня по 19 серпня варто зайнятися старим, а не братися за нове, переоцінити себе і свої знання, знайомства, навчання. З 9 липня по 7 серпня сприятливий період для фінансів і збагачення, заробітку і цінностей. З 18 липня по 6 жовтня час реформувати і зміцнювати свою роботу і проекти, кар’єру і статус, здоров’я. З 26 липня по 10 \ 13 серпня триває конфліктний період і можливість травм.

З 1 серпня по 1 вересня повторення ще одного періоду, який був з 23 листопада по 14 грудня і з 11 травня по 13 червня, детальніше в старих гороскопах для Левів. Період сприятливий, творчий, мрійливий, може бути лінь. Гарний час розвивати сім’ю і питання нерухомості, роботу, обов’язки, звички і здоров’я. Покращувати і розширювати все це, знаходити нове і можна переоцінити існуюче. Використовувати вашу творчість і інтуїцію в питаннях сім’ї і роботи.

З 4 по 9 серпня поменше максималізму і ліні, менше обіцянок, схильність все перебільшувати.

З 6 по 9 серпня романтичні дні.

З 7 серпня по 9 вересня хороший період для спілкування, налагодити відносини з сусідами і далекими родичами.

Час показати свої знання, багато новин, гарний час для письменства з 8 по 10 серпня.

З 8 по 11 серпня бережіть гроші, відносини, робочі зв’язки, намагайтеся не порушувати правила. Несприятливий період для угод і дорогих дурних покупок.

З 9 по 13 і з 26 по 30 повторювані два періоди. Намагайтеся в цей час бути обережніше з угодами і подорожами, навчанням. Не перебільшуйте свої достоїнства, будьте уважніше, остерігайтеся обману і самообману. Особливо з членами сім’ї і нерухомістю, знаннями.

Пік 11 серпня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – найважливіший з пікових періодів в гороскопі в 2018 році для Левів. Пік посилить тренди, багато емоцій, бажань, чутливості, мрійливості, можливостей, новин і подій. Пік принесе нове або відродить старе, можна і самим зайнятися чимось новим у житті або відродити старе. Нова сторінка в житті для Лева. Беріться за будь-яке нове, що так бажано для Вашого серця, змінюйтесь самі і міняйте своє життя. Час для старту або повторного початку.

З 13 серпня по 10 вересня повторення періоду, який був з 18 березня по 16 травня, варто повернутися до питань здоров’я та старим проектам і обов’язків до 28 серпня і завершити їх, а після 28 серпня братися за нове. Знову активність і маса енергії в роботі і питаннях здоров’я.

Кілька сприятливих трендів, які будуть в період з 23 по 27 серпня, дозволять Вам поліпшити, перебудувати, реформувати, зміцнити, розвинути питання і сфери матеріального світу. Приділіть увагу заробітку грошей, збагачення, роботі, професійному шляху, кар’єрі і обов’язків. Дуже сприятливі дні, особливо для остаточних рішень і підбиття підсумків, щоб розібратися в цьому. Можна зайнятися питаннями здоров’я, системою цінностей, репутацією.

Можуть бути матеріальні втрати з 24 по 29 серпня, посилення сексуальності.

Пік 26 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – пік час усвідомлювати і завершувати, найбільший акцент на фінанси, питання боргів і кредитів, підтримки від інших людей і спонсорів, витрат і виплат, спадщини. Період сприятливий для вирішення сексуальних питань і психологічних, можуть бути фрустрації в ці дні. Гарний час для прийняття рішень щодо заробітків, джерел доходів, накопичень. Фінансові дні, а так само посилення періоду з 23 по 27 серпня.

Ще один період з 30 серпня по 23 вересня вже був раніше, з 31 грудня по 10 лютого і з 21 березня по 2 травня, детально описаний в старих гороскопах. Сприятливий час для трансформацій сімейної сфери і нерухомості, позбавлення та поновлення – ремонтів або відносин з членами сім’ї, а може просто викинути все що віджило своє. Крім сім’ї і нерухомості, в цей період, можна добре змінити свою роботу і звички, обов’язки на роботі. Приділіть увагу здоров’ю і психології. Оновлюйте, покращуйте, позбавляйтеся в питаннях роботи і сім’ї.

Важливі дати і періоди в гороскопі на серпень 2018 для Лева

З 1 серпня по 1 вересня – розширюйте і покращуйте, творите в сферах сім’ї і боргів, виплат, підтримки.

11 серпня, пік плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – початок нового життя або повторний початок, щось важливе.

З 13 серпня по 10 вересня – енергія для роботи і здоров’я.

26 серпня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації у фінансовій сфері і багатстві.

З 20 серпня по 23 вересня – розширюйте і покращуйте, оновлюйте і позбавляйтеся, в сферах сім’ї та роботи, здоров’я.

Гороскоп опублікований 3.08.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,380