Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Лев, народжені з 22 липня – 01 серпня, перша декада – Ґасбрук


Лев першої декади – це народжені з 22 липня по 01 серпня

Рішучість, особиста сила, творча здатність і спрямованість – ось складові основу цієї особистості. Всі природні направляючі в даному характері позитивні – конфлікт виражається в постійному і ніколи не спадає напруга.

Позитивний стан цієї особистості в спокійному підході до життя і роботи без утоми. П’ятірка Льва наділена величезною енергією з незвичайним і високим внутрішнім напруженням, вона – старанний трудівник, здатний вести за собою інших людей в суспільному, професійної та звичайному житті. Наділена величезною міццю для постійної і концентрованої роботи. Життєздатна, безмірно витривала, ініціативна і терпляча. Сама творить зміни і сама ж розплачується за них власними силами. Особистість цієї декади наділена величезною енергією, пануванням і нестримним, але всупереч всьому цього П’ятірка Льва глибоко співчуває тим, хто страждає. Дуже емоційна, у своїй прихильності та відданості доходить до крайності. Сердечна і привітна, завжди готова виправити помилку і допомогти. Наділена усвідомленим почуттям суспільної відповідальності.

Негативний стан проявляється в жорстокості і руйнівності, у них лише одне бажання – володіти ситуацією та іншими людьми. Нетерплячі і зухвалі, немилосердні і безоглядно у своїх вчинках. Дотримуючись тільки своїх поглядів чи позицій не можуть, та й не хочуть розуміти точку зору інших людей. Якщо П’ятірка Лева в негативному стані, то самому собі і своєму оточенню принесе безліч бід і нещасть, стане егоцентричної (інтравертна), направивши всю свою позитивну особисту силу для емоційного самоугожденія. Часто в такому стані витрачає свої енергію і час на гнів, скандали і зловмисні вчинки.

Рівновагу. Перший крок П’ятірки Лева до свого рівноваги полягає у впізнавання своїх позитивних тенденцій і старанні всіляко пом’якшити ці тенденції благородними гранями свого характеру. Зобов’язана навчити себе мистецтву навмисного розслаблення і всіляко прагнути берегти узгодженість в особистих зв’язках. «Загальмувати і заспокойся» – такий девіз було б добре мати кожній п’ятірці Лева. Головне засіб для того, щоб утримувати в спокійному стані таку потужну особистість, – контроль над емоціями, особливо гнівом і ревнощами. Дуже важливо виховати в собі почуття гумору. Сміх є чарівництвом і найкращими ліками для заспокоєння частоти Сатурна в будь декаді пропонованої системи.

Коментарі. При вивченні людей, народжених в цій потужній та вогненної декаді, найбільше враження справила на нас цінність окремої людської особистості в загальній схемі життя. Життя – це боротьба! Але мимо такого твердження пройти п’ятірку Лева просто неможливо. Народжені в цьому знаку люди природжені борці, а їх Таро-карта називається «Зіткнення» На ній зображені п’ять борються здоровенних молодців, вони в сутичці, як у грі, зовсім беззлобно, ведуть її з неприхованим насолодою, і крім думок про продовження сутички, ніякі інші думки їхні голови не займають. Кожна особистість, народжена під знаком Вогню, частотою Сатурна, з потенціалом П’ять, – наділена легко воспламенімим бійцівським духом.

Всі відомі люди цієї декади виробляють глибоке враження, серед них Карл Густав Юнг, найбільший філософ і психолог, Олдос Хакслі, який переміг свою сліпоту і став відомим письменником, Генрі Форд I, прекрасні повествователи Олександр Дюма і Герман Мелвілл, легендарна льотчиця Амелія Ерхард, чарівник і демагог Григорій Распутін, Мік Джаггер, (клоун Леонід Єнгібаров, соліст ГАВТ Маріс Лієпа, соліст балету Вадим Тедеєв – прим. пер.) і вічний Джорж Бернард Шоу.

Висока напруженість П’ятірки Льва чарівно діє на оточуючих – ось тому-то іноді у них здають нерви. Пристрасне прагнення П’ятірки Лева до особистої мощі і влади приймає різні форми і навіть проникає в сімейні стосунки. І незважаючи на те, чи добре це чи погано, але П’ятірка Льва бажає панувати в своєму будинку. Але, безумовно, що всі розміряється зі ступенем врівноваженості його характеру і силою або слабкістю його оточують. М’які характери проти нього шансів просто не мають. Комплекс мощі П’ятірки Льва обрушується і зневажає, часто, на перший погляд, з найкращими намірами, але зовсім далекими від них насправді. Вся напружена міць позитивних направляючих зібралася на одному боці його особистості, і, щоб якось зрівноважити або збалансуватися, П’ятірка Льва зобов’язана примушувати себе до відпочинку в певні проміжки часу, пристосовуючи себе тим самим до припливи і відпливи енергії, постійно йдуть від одного полюса до іншому. Цьому характером завжди важко пристосуватися – він завжди має свою тверду точку зору. П’ятірка Льва жорстко фіксує свій погляд в одній точці з такою силою, що ця сила (подібно нагоди з Алісою в Країні Чудес) здатна в тій точці пробити отвір. Більш ніж у всіх інших знаках пропонованої системи, П’ятірка Льва повинна навчити себе жити в мирі та злагоді, приймаючи життя такою, яка вона є. І якщо вона так зробить, то зможе стати цінним людиною, відповідним превеликий життєвому покликанню і вміє боротися до останнього подиху за все те, що йому дорого.

Ґасбрук М.Б.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,381