Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Лев – лютий 2020 від Марфи Бомбушкар


Дуже важливий початок місяця, дозволить розібратися в собі і важливих відносинах. Починаючи з лютого багато енергії для роботи і здоров’я, але можуть бути і кардинальні зміни в цьому. Харизма і публічність. Дізнаєтеся більше інформації і переоціните про борги, спадщині, способах заробити з іншими або за рахунок інших людей.

З 3 січня багато енергії і фізичних сил по 16 лютого. З 13 січня можливість збагатитися за рахунок інших і вирішити боргові питання по 7 лютого.

З 3 лютого по 4 березня дізнавайтеся більше про борги, чужому багатстві, можливості використовувати чужі кошти для збагачення. Дізнавайтеся про спонсорів і боржників. Проводьте переговори, презентуйте свої ідеї і використовуйте ідеї інших людей. Можете зайнятися спадковими питаннями, роялті, спонсорства. В цей же період можете вивчати психологію, свою сексуальність, психологію інших людей. Але постарайтеся після 17 лютого не починати нове, встигнути почати все нове до 17 числа.

З 7 лютого по 5 березня харизма, публічність, зможете вести за собою інших і навчати інших. У цей час Ви можете налагодити відносини з учнями і своїми наставниками. Гармонійний період для Ваших ідей, ідеології, філософії. Якщо Ви не викладач або учень, не філософ, то просто цей період дасть більше гармонії для Вас.

З 8 лютого по 9 березня (максимум кінець березня) хороший тренд для роботи, здоров’я, боргів. У роботі використовуйте більше творчих ідей, особливо якщо у Вас творча робота. Розвивайте своє здоров’я, позбавляйтеся від шкідливих звичок, особливо тих що паморочать Вас. У питаннях боргів буде легше отримувати повернення і отримувати підтримку від інших людей, може бути навіть безоплатну і благодійність (особливо для роботи і здоров’я).

Пік 9 лютого, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – для Левів цей пік один з найважливіших в 2020 році. Він нейтральний і багато що залежить від особистого. Він дасть усвідомлення, рішення, завершення. Найбільший акцент на Вас, життя і бажаннях, Ваших відносинах особистих і ділових. Приймайте рішення.

З 16 лютого по 30 березня маса енергії для роботи і здоров’я. У березні цей період буде сильно змінювати, вносити нове, в Вашу роботу і здоров’я. Займіться спортом, розвивайте і оновлюйте своє здоров’я. На роботі намагайтеся братися за швидкі проекти і ті де можете показати себе в лютому, а в березні можна братися за масштабні і серйозні. Зросте конфліктність з клієнтами і співробітниками, остерігайтеся скандалів (особливо в березні). Намагайтеся більше працювати самі.

З 17 лютого по 10 березня відкладіть початок нових відряджень, переговорів, навчання, оформлення документів на другу половину березня. Обережніше з технікою і документами. У цей період буде переоцінка боргів, боржників і спонсорів, спадщини, фінансової сфери і намагайтеся не влазити в нові борги і спільні проекти.

З 18 по 24 лютого багато енергії для роботи і здоров’я. На роботі намагайтеся братися за ті завдання, які дадуть Вам репутацію і вплинуть на кар’єру – це Ви зможете легко і швидко реалізувати. Тренд дасть енергію для кар’єри і статусу.

З 18 лютого по 2 березня ще один сприятливий тренд для роботи і здоров’я. Постарайтеся показати себе, свої переваги. Дуже хороший тренд для операцій і психологічних практик.

З 21 по 25 лютого намагайтеся не порушувати правила, не витрачати занадто багато.

Пік 23 лютого, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, новини, нові можливості і бажання. Акцент на борги, спадок, виплати. Постарайтеся не починати нове ділове співробітництво (не давайте і не беріть в борг), оформлення спадщини або інших виплат в цей час, але можете спробувати почати повторно старе. Намагайтеся не витрачати занадто багато і занадто ризиковано в ці дні.

З 27 лютого по 1 березня обережніше з відносинами, особливо на роботі.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Льва на лютий 2020

З 3 лютого по 4 березня – дізнавайтеся про збагачення за рахунок інших.

З 7 лютого по 5 березня – харизма.

Пік 9 лютого, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – кульмінації і рішення, акцент на Ваше життя і відносини.

З 16 лютого по 30 березня – енергія для роботи і здоров’я.

З 17 лютого по 10 березня – не починайте нові проекти.

З 18 лютого по 2 березня – прилив енергії для роботи і здоров’я.

Пік 23 лютого, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на борги, спадок, психологію.

Гороскоп опублікований 4 лютого 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 15 T. 0,163