Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Лев – лютий 2018 – Марфа Бомбушкар


Буде підвищена схильність до ризику і азарту починаючи з другої половини місяця, до хорошого або поганого це призведе, я не знаю. Весь місяць буде сильна сексуальність і азартність, багато захоплень і бажання відпочити. Я все ж раджу, бути обережніше в другій половині місяця з захопленнями і розвагами, любовними романами, можете зіпсувати собі репутацію або інші неприємності. Перша половина місяця буде акцентована відносинами, навіть буде можливість для нового в сфері відносин. Починаючи з другої половини лютого більше досвіду буде пов’язано з сексуальністю, психологією, езотерикою, питаннями смерті, боргів і підтримки.

З 31 грудня по 10 (15) лютого період сприятливий для змін в сім’ї, здоров’ї, роботи, ідеях (філософії), гарний і масштабний час щоб позбавлятися, оновлювати і відновлювати, навіть втрачати в ці дні буде легко. З 18 січня по 11 лютого – час відносин, хоча в останні лютневі дні напружений період. З 27 січня по 18 березня – період підвищеної активності в розвагах і захопленнях, романах, участі в цьому, а так само з дітьми (в лютому буде парочку напружених періодів, коли Ваша любвеобільність може зіграти злий жарт, а може і ні).

Місяць відразу ж почнеться з піку, багато емоцій, посилення всіх трендів, багато бажань, трохи більше норми егоїзму і бажання показати себе, щоб на Вас звернули увагу. Час розібратися в своїх бажаннях, щось завершити, від чогось позбутися, в чомусь розкритися, але найголовніше розібратися в собі і відносинах. Пік 1 лютого, плюс-мінус 5 днів і найсильніше впливатиме на тих, хто народився 1 серпня (плюс-мінус 5 \ 6 днів). Крім себе, я радила б, Вам звернути увагу на те як Ви себе ведете в стосунках з важливими для Вас людьми, з коханими і близькими друзями, діловими партнерами і конкурентами, розібратися в цьому. Намагайтеся не тільки вимагати! А й давати!

Багато спілкування з 1 по 18 лютого, непоганий період для ділових переговорів (хоча з 22 лютого по 1 березня в Зодіакальному гороскопі вказівки на загальну конфліктність), вдалий час для спілкування з партнерами і улюбленими, розповісти їм про себе і дізнатися більше про них.

З 3 по 6 лютого період підвищеної вимогливості до партнерів, будете хотіти більшого, а так само від дому і сім’ї. На сім’ю і будинок можете витратити багато грошей, але краще не треба. Від партнерів багато не вимагайте, та й самі багато чого не давайте. Є навіть схильність до інтрижку або роздутої закоханості, бажання. Варто приберегти свою репутацію, не давайте великих обіцянок і не беріться за занадто складне. Другий подібний період буде з 9 по 13 лютого, але він буде вже менше пов’язаний з інтимними стосунками, а більше з діловими і Вашою репутацією, теж намагайтеся не надто вже хвалитися собою і не братися за дуже вже масштабні завдання або давати обіцянки. Другий період, з 9-13, принесе багато оптимізму Вам і бажання керувати партнерами і рідними.

Період з 11 по 7 березня принесе більше уваги для сексуальних питань, зросте Ваша сексуальність, а так само схильність використовувати чужі ресурси (час брати в борг або просити про допомогу), шукати компроміси пов’язані зі спадщиною і боргами, різними виплатами, але з цим усім потрібно бути обережніше в кінці лютого. З 14 по 21 березня багато невизначеності і розмитості в бажаннях, обережніше будьте з творчістю і любов’ю, азартністю. У період з 20 по 24 лютого буде багато романтики і розмитості в цих питаннях, гарний сексуальний час, але обережніше з грошима і репутацією. В період з 22 лютого по 1 березня буде багато агресії, схильності до скандалів, особливо в любовній і сексуальної сферах, відносинах близьких і ділових, слід побоюватися втрат або дурних вчинків, багато пристрасті. З 22 по 1 березня є шанс матеріальних втрат, утримайтеся від азартних ігор або рішень, суперечок. Обережніше з боргами.

Якщо хотіли почати новий етап у відносинах (цивільний або офіційний шлюб), нове в діловому партнерстві (оформлення важливої угоди або злиття \ поглинання тд.тп.), а так само нове в скандальних питаннях (судах, існуючих конфліктах), то пік 15 лютого для цього відповідний, плюс-мінус 5 днів і дуже помітний для Левів народжених з 11 по 19 серпня (плюс-мінус пару днів)! Сам пік посилить всі тренди, принесе нове, оновить, багато емоцій і бажань, багато новин і можливостей для нового старту! Головне бути обережніше, адже будуть посилені і негативні тренди гороскопу.

Сприятливий період для дорогих покупок, рішення на масштабні фінансові позики і кредити з 28 лютого по 3 березня, але треба бути обережніше при оформленні документів і бути готовим до скандалів в ці дні.

Перший пік березня торкнеться останні дні лютого. Пік 2 березня, плюс-мінус 3 дні, пік буде періодом завершення і кульмінацій, результатів, інформації. У гороскопі для Левів вказує на завершення або новини про матеріальне і фінансове. Отримання грошової нагороди або новин про працю і оплату. Вирішення питань інвестицій та боргів. Пікові дні підходять для прийняття рішень про фінанси, заощадження, дорогі покупки, інвестиції. Вирішити, що Вам цінно, а що ні. Спад 10 днів.

Важливі дати і періоди в гороскопі на лютий 2018 для Лева

1 лютого – перший пік, плюс-мінус 5 днів і 10 днів спад – дуже багато емоцій і бажань, завершень.

З 1 по 18 лютого – багато спілкування і новин.

З 3 по 13 лютого – будьте скромніше.

З 14 по 21 лютого – період сильної сексуальної розмитості, можливі травми через неуважність і багато азартність.

15 лютого – другий пік, плюс-мінус 5 днів і 10 днів спад – нове, новий етап. Найбільший акцент на відносинах.

З 22 лютого по 1 березня – конфліктний період, бережіть гроші і відносини, схильність до ризику і сильна сексуальність.

2 березня, плюс-мінус 3 дні пік і 10 днів спад – кульмінації і завершення, посилення трендів. Зверніть увагу на заробітки і цінності.

Гороскоп опублікований 02.02.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 12 T. 0,163