Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Лев – лютий 2019 від Марфи Бомбушкар


Важливий пік для відносин, нові відносини або щось нове важливе у відносинах, ворожнечі, шлюбі. Багато періодів впливатиме на Вашу роботу і професію, статус, тому в лютому відпочивати не час. Можна зайнятися здоров’ям і психікою, езотерикою. Можливість дізнатися нове про фінанси, кар’єру, роботу. Хороший місяць для заробітків і збагачення.

З 1 по 4 лютого гарний час для розваг, короткострокових романів, відпочинку. Непоганий період для судових питань, головне не надто конфліктувати.

З 4 лютого по 1 березня займайтеся своєю зовнішністю, красою тіла, здоров’ям, час для косметичних процедур, дієт і подібного. Хороші дні для налагодження відносин на роботі, з клієнтами і колективом. Сприятливі дні для важливих угод на роботі, договорів.

Пік 4 лютого, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів, пік дасть нове, багато емоцій, багато нових бажань, новин, пік сприятливий. Найбільший акцент на відносини. Час починати нові стосунки або переходити на новий рівень у відносинах. Це може бути шлюб, любов, ділові відносини, ворожнеча. Можуть бути просто новини від важливих для Вас людей або бажання, пов’язані з іншими людьми і відносинами.

Багато енергії, може навіть занадто з 10 по 16 лютого, поспішні дії і рішення, за довгострокове краще не братися, але з легкістю зможете на імпульсі реалізувати будь-яке завдання. Вдалий час для навчання, просвітлення, відстояти свої погляди і ідеали. Багато що залежить від особистих гороскопів, якщо Ви людина конфліктна, то будьте обережніше.

Час вивчати психологію і сексологию, езотерику і містику. Можна вивчати фінанси. Приділіть увагу своїми боргами, спадковим питань, спонсорам, боржникам, інформації про різні виплати. Період з 10 лютого по 17 квітня. Вивчайте нове і розумійте, проводьте переговори і цікавтеся, інформація буде корисною для фінансової сфери і психології.

З 14 лютого по 31 березня робіть собі репутацію, ім’я, беріться за складні завдання і цілі, у Вас вистачить терпіння і енергії все реалізувати. Оновіть свою професію і професійний шлях. Відстоюйте свої права і репутацію. Період дасть Вам багато енергії і цілеспрямованості для статусу і поваги. Можуть бути невеликі скандали з оточуючими і збільшитися роздратування, але в цьому році період буде дуже сприятливий, так що не бійтеся боротися за себе.

Варто серйозніше поставитися до відносин на роботі і косметичних процедур з 16 по 20 лютого. Багато що залежить від особистих гороскопів, сприятливий чи ні тренд. Серйозніше будьте з фінансами і відносинами, можуть бути розчарування. Постарайтеся зміцнити.

Пік 19 лютого, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів. Пік сприятливий, час рішень, кульмінацій, можливості розібратися в цікавому Вам, посилення трендів і періодів. Акцент на багатстві, доходах, заробітках, інвестиціях. Приймайте рішення про роботу і свій заробіток, постарайтеся серйозно все оцінити в питаннях фінансів, зміцнити, провести важливі переговори про гроші і заробітках. Час отримувати результати. Сприятливі дні для завершень.

Обережніше з бажанням контролювати і управляти на роботі клієнтами та колегами, маніпулюванням, сексуальними питаннями. Період з 21 по 24 лютого. Знову, багато що залежить від особистих гороскопів. Якщо все добре, то це можливість оновити і змінити робочі відносини, але при поганому збігу – проблеми.

Час показати себе на роботі, показати себе керівництву, посилено працювати і хвалитися своїми досягненнями з 22 лютого по 5 березня. Багато енергії для роботи і можливості себе показати, що дозволить Вам поліпшити статус. Крім того, це хороші дні для вирішення фінансових питань, нагадати про себе боржникам або кредиторам, показати себе. Посилиться Ваша сексуальність в ці дні.

Обережніше з витратами і конфліктами на роботі, романами на роботі з 28 лютого по 3 березня.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Лева на лютий 2019

Пік 4 лютого, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – нове, акцент на важливі відносини.

З 4 лютого по 1 березня – покращуйте стосунки на роботі і зовнішність.

З 10 лютого по 17 квітня – вивчайте психологію і свої фінанси.

З 14 лютого по 31 березня – енергія для кар’єри і статусу.

Пік 19 лютого, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, акцент на фінанси і багатство.

Гороскоп опублікований 01.02.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 27 T. 0,193