Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Лев – листопад 2019 від Марфи Бомбушкар


Перша половина місяця буде сприятливою, починаючи з другої у Вас буде більше дратівливості і конфліктності. Хоча і в першій половині місяця можуть бути конфлікти зі знайомими і на роботі, але не особливо сильні. У цьому місяці все так само багато уваги будете приділяти сім’ї, додасться енергії для сім’ї. У гороскопі на листопад у Левів багато творчості і любові, розваг. Результати в кар’єрі і роботі, сімейної сфері.

З 3 жовтня більше спілкування з родиною та інформації про сім’ї та нерухомості до 9 грудня. З 31 жовтня до 20 листопада нові угоди і проекти не починайте, особливо по нерухомості. З 4 жовтня активніше в спілкуванні по 19 листопада. З 14 жовтня зміцнюйте і розвивайте свій духовний світ, психологію, здоров’я, роботу і звички по 30 листопада.

З 1 по 26 листопада романтичний і творчий період, душа бажатиме більше розваг і відпочинку. Любовні романи і нові закоханості, оновлення старих почуттів і поліпшення любовних відносин. Нове творчість, хобі або інші розваги, може бути посилення існуючого або забуття старого. Дуже сприятливий період для відпочинку і любовних романів. Більше привабливості і чарівності у Левів. Період дасть творчих сил і натхнення. Гарний час для налагоджування відносин з дітьми.

З 2 по 8 листопада остерігайтеся конфліктів з оточуючими і на роботі. Є ймовірність травм. Краще відкладіть медичні небезпечні процедури.

З 7 по 10 листопада творчі дні і духовні.

З 8 по 17 листопада багато енергії для розваг, може бути більше буде везіння в азартних змагальних іграх, різних конкурсах, де Ви повинні показати себе. І в цілому енергії буде багато, ідей, бажань, прагнень для любові і творчості, розваг.

З 12 по 15 і з 16 по 30 листопада використовуйте інтуїцію в питаннях сім’ї і витрат, спадщини, допомоги іншим або від інших.

Пік 12 листопада, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – рішення, важливі новини, кульмінації і результати. Пік сприятливий, головне діяти, слухати новини про сім’ю і кар’єру, роботі, можливість зміцнити своє здоров’я і роботу, становище. Пік сильно акцентує сімейні питання і кар’єри, можете прийняти рішення або отримати результати, а можете розібратися в чомусь важливому щодо них. Допомагайте рідним, хоча б вислухайте їх. Зміцнюйте свою професію, беріться за складне.

З 13 по 16 листопада обережніше з любовними романами, мріями і лінню. Небезпека обманів в бізнесі і витратах.

З 19 листопада по 3 січня період дає енергію для сімейних питань. Цей же період посилить Вашу конфліктність і дратівливість, особливо сильні скандали будуть з рідними або через родину. Ви будете більше відстоювати свої права в сім’ї, якщо вони будуть суперечити рідним – будуть скандали. Можливо вирішите очолити сім’ю. Щоб не було скандалів, треба використовувати енергію. Направте енергію, на ремонти, захист рідних, розвиток дому та домашніх питань.

З 22 по 27 листопада дуже скандальний тренд для Левів, особливо в сімейній сфері і кар’єрі. Бережіть репутацію, остерігайтеся травм, скандали можуть бути руйнівні.

З 22 по 25 листопада хороший тренд для любовних романів і творчості, початку нових масштабних романів і творчості. Дні гарні для публічності, творчості, азартних ігор і розваг. Можете робити дорогі покупки.

З 26 листопада по 20 грудня період сприятливий для здоров’я і роботи. Приділіть увагу своїй зовнішності, косметичних процедур і звичкам, тому що впливає на зовнішність (дієти і подібне). На роботі налагоджуйте і покращуйте стосунки з колегами і клієнтами. Хороший період для важливих договорів, переговорів, пошуку компромісів. Відповідний для найму співробітників або звільнення. Обговорюйте свої робочі умови з роботодавцями або клієнтами, можете попросити про додаткові виплати або підвищення заробітної плати.

Пік 26 листопада, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – прилив вітальності й енергійності, пік дасть посилення трендів, нові бажання або щось нове. Бійтеся конфліктів вдома і на роботі. Під час піку можете починати новий творчий проект, нове хобі або захоплення. В цей пік є шанси на вагітність або важливі починання з дітьми, може бути виникнуть бажання щодо дітей. І цей пік може принести Вам нову любов або забудете стару. Починайте новий любовний роман. Відпочивайте і творіть в ці дні.

З 27 по 30 листопада тренд для розвитку ділових відносин, можливості заробити швидкі гроші від праці і репутації, укласти вдалу угоду на роботі.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Льва на листопад 2019

З 1 по 26 листопада – любовний період, багато творчості і розваг.

Пік 12 листопада, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації і рішення, акцент на сім’ю і кар’єру.

З 19 листопада по 3 січня – енергія і активність для сімейної сфери.

З 26 листопада по 20 грудня – робочі відносини, оздоровчі процедури.

Пік 26 листопада, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, акцент на любов і творчість, розваги.

Гороскоп опублікований 31.10.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 27 T. 0,412