Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Лев – липень 2020 від Марфи Бомбушкар


З цього гороскопу у Львів на півроку прийде полегшення в житті, якщо з березня життя стало складніше. Конфліктні періоди в липні для Левів не будуть занадто значні, але варто берегти здоров’я і відпочивати якомога більше. Важливе буде лише в кінці місяця.

З 3 квітня по 7 серпня у Вас період харизми, період для публіки і дружби. З 28 травня по 5 серпня плітки і таємне спілкування, таємні знання. З 18 червня до 12 липня нові проекти не починайте, переосмислюйте те що знаєте. З 3 червня по 3 серпня зміни в роботі і здоров’я. З 27 червня по 7 січня прилив енергії, більше сил проповідувати і навчати як жити іншим, але менше бажання вчиться у інших, хоча можете зайнятися успішно саморозвитком, оновити свій світогляд і філософію життя.

Якщо з березня життя стало складніше, особливо в сфері відносин, здоров’я і психологічного стану, то з 2 липня цей період повинен завершитися. З 2 липня по 18 грудня буде період, що впливає на роботу і здоров’я, обов’язки і борг (необхідність щось робити), звички. Будуть ті ж якості в цих питаннях, необхідність бути серйозними, ймовірні обмеження, бажання стабільності. Намагайтеся більше стежити за своїм здоров’ям, слабкості будуть проявлятися набагато більше помітно, хронічні хвороби і схильності. Особливо серцеві захворювання і спина, кістки. Ви можете змінити роботу або більше обов’язків буде на роботі у Вас, більше вимог до Вас. При негативному гороскопі, особистому, може бути незадоволення роботою, вона стане для Вас важким тягарем, від цього можете її кинути або продовжувати терпіти, адже іншого шляху немає. Коротко кажучи, чекайте важливого в роботі і здоров’я. Зміняться Ваші звички, через необхідність щось можете закинути (наприклад, курити) або знайти (наприклад, заняття спортом).

Пік 5 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – результати, рішення, кульмінації і важливі новини. Акцент на роботу і здоров’я. Можна приймати рішення про продовження або припинення проектів, обов’язків на роботі. Звільнятися або звільняти співробітників, позбавлятися від клієнтів. Гарний час розібратися зі здоров’ям.

З 6 по 10 і з 25 по 29 липня намагайтеся не пліткувати, бережіть свої таємниці, бережіть своє здоров’я.

З 10 по 23 серпня хороший тренд для роботи, здоров’я, боргів. У роботі використовуйте більше творчих ідей, особливо якщо у Вас творча робота. Розвивайте своє здоров’я, позбавляйтеся від шкідливих звичок, особливо тих що паморочать Вас. У питаннях боргів буде легше отримувати повернення і отримувати підтримку від інших людей, може бути навіть безоплатну і благодійність (особливо для роботи і здоров’я).

З 10 по 14 липня відпочивайте, розвивайтеся духовно, допомагайте іншим і просіть про допомогу.

З 12 по 16 липня остерігайтеся потонути в обіцянках і проектах на роботі, бережіть здоров’я від перезавантажень, не роздувайте таємниці.

З 13 по 17 липня відкладіть хірургічні операції, остерігайтеся конфліктів на роботі, можуть бути психологічні фрустрації.

З 19 по 22 липня бережіть здоров’я, може бути занепад сил. Серйозніше ставлення до роботи.

Пік 20 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, але воно може бути незадовільним, намагайтеся бути серйозніше, відповідальне ставлення має допомогти впоратися з проблемами, не падайте духом. Акцент на таємниці, здоров’я, духовний світ, ізоляцію від інших.

З 25 по 30 липня обережніше з витратами на друзів і свої плани, любовними романами з друзями і спонсорами, різними виплатами і боргами.

З 31 липня по 4 серпня можуть бути конфлікти, Левам цей тренд не настільки конфліктний. Тренд негативніш всього для роботи і здоров’я, намагайтеся не братися за дуже багато і більше концентруватися на цілях.

Пік 3 серпня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – один з найважливіших піків для Левів у 2020 році, більше помітно Левам народженим під час піку, кульмінації, рішення, новини, результати, завершення. Цей пік може бути такий що звільняє, руйнує, раптові зміни в житті і бажаннях, несподівані вчинки і події. Акцент на Вас і Ваших відносинах.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Лева на липень 2020

З 2 липня за 18 грудня – зміцнюйте роботу і здоров’я.

Пік 5 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – результати, новини, акцент на роботу і здоров’я.

З 10 липня по 23 серпня – розвивайте здоров’я, роботу, духовний світ, допомогу і підтримку.

Пік 20 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на таємниці, духовне, здоров’я.

Гороскоп опублікований 8 липня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,171