Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Лев – липень 2019 від Марфи Бомбушкар


Бережіть таємниці і здоров’я, остерігайтеся в’язниці, таємних суперників, травм, конфліктів на роботі. Розвивайтеся духовно, розвивайте таємні відносини (тільки обережно), відпочивайте. Можна відпочивати, а можна працювати. У липні розпочнеться дуже енергійний період, якого у Левів в гороскопах не було вже більше 2-х років. Тому можете працювати над своїми бажаннями, багато стартів і енергії в цьому і наступному місяцях.

При продуктивній роботі, старанності, Ви зможете поліпшити свою роботу (проекти), звички, психіку, здоров’я з 15 травня по 19 (30) липня. Занепад фізичних сил з 16 травня по 2 липня, але більше духовних сил. З 1 червня по 3 (10) липня любовні романи і інтриги можуть принести великі витрати, намагайтеся бути обережніше з духовним і інтригами, чужими фінансами. З 9 червня по 3 липня відносини з суспільством і друзями. З 27 червня по 19 липня важливий період для навчання, спілкування, новин, інтелектуальна енергія і творчість.

Пік 2 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, намагайтеся відпочивати в ці дні душевно, можете вирушати в поїздку, займіться своїм здоров’ям. Може бути ізоляція від інших, бажання побути наодинці. Дізнавайтеся таємниці і створюйте таємниці.

З 2 липня по 18 серпня великий приплив енергії, найбільший за останні два з гаком роки. Тільки 2 роки тому він був здебільшого негативним, в цьому році він буде здебільшого хорошим. Багато що залежить від особистих гороскопів і характерів, якщо Ви схильні до скандалів і травм, агресивна людина – будуть посилені ці якості і небезпеки, Вам варто менше ризикувати. Період оновить Ваш фізичний стан, бажання, прагнення, більше будете діяти. З негативу – посилить Ваш егоїзм, занадто самооцінку, станете більш уразливі і вимогливі до інших. Енергії буде багато і треба її кудись спрямувати, в потрібне для Вас русло. Я можу порадити займатися спортом, але можете і реалізовувати творчі проекти і бажання, проекти на роботі. У липні можете відпочивати і працювати, відпочивати краще (багато негативних трендів для роботи і спілкування з іншими). Посилиться сексуальне бажання. Період посилить чоловічі якості характеру, для жінок і чоловіків. Для чоловіків цей період краще. Але і жінкам Левам в кінці гороскопу буде хороший період.

З 3 по 28 липня таємні відносини, таємні вороги, таємні романи – це те в чому Ви будете активні, буде хвилювати Вас. З таємними негативними і небезпечними відносинами треба бути обережніше, багато негативних трендів, особливо якщо вони зачіпають роботу. Під час періоду краще відпочивати, підлікувати здоров’я і нерви, розвиватися духовно. Менше будете бажати бути на публіці, більше будете бажати таємних відносин.

З 4 по 11 липня період конфліктний для спілкування, через Ваш егоїзм і образливість, через Вашу поспішність в спілкуванні і бунтарство. Ділові переговори, листування, оформлення документів і аналіз документів, публіцистику і аналіз важливого в ці дні краще не робити. Не беріться за довгострокові проекти і складні. Багато інтелектуальної енергії і товариськості, бажання нав’язувати свої думки, незгода з іншими в ці дні.

З 7 по 11 липня бережіть здоров’я, особливо серце і кістки, занепад сил. Не беріться за складне на роботі, намагайтеся не хвалитися собою перед начальством, остерігайтеся обманів з співробітниками і керівництвом, клієнтами.

З 8 по 14 липня дуже конфліктний і небезпечний травмами тренд. Бережіть себе. Особливо остерігайтеся конфліктів з керівництвом, наставниками, членами сім’ї. Занадто велике і нестримне сексуальне бажання, але може бути і насильство по відношенню до Вас. Бажання руйнувати і бунтувати, екстремізм, нестримна агресивність і ризик.

З 8 липня по 1 серпня затримка з бюрократією, переоцінка роботи і джерел доходів, знань. Краще не починати нові проекти на роботі, нове навчання, нові відрядження і поїздки. Не робіть дорогих покупок і не оформляйте документи. Або намагайтеся бути уважніше до всього і готуйтеся до затримок. З 8 по 19 липня переучуватися і відроджуйте старі знайомства. З 19 липня по 1 серпня дізнавайтеся глибше таємниці і секрети.

З 9 по 13 липня дні мрій, гарні для духовного, допомоги іншим.

З 12 по 16 липня бережіть таємниці і здоров’я, роботу та обов’язки. Будете грубі і жорстокі в ці дні, готові кардинально змінювати себе, роботу, обов’язки, таємниці і здоров’я. Операції і фрустрації в ці дні будуть поганими.

З 15 по 18 липня обережніше з егоїзмом на роботі, таємними романами, конфліктами з клієнтами і керівництвом. Намагайтеся не робити покупок і не укладати угод. Обмеження і розчарування в роботі та фінансах, особистих і ділових відносинах.

Пік 16 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, пік посилить тренди, усвідомлення і кульмінації, остерігайтеся неприємностей зі здоров’ям і роботою, таємницями, психологічним станом. Багато грубості і обмежень. Бажання кардинальних змін на роботі, в стосунках особистих і ділових, таємних романах. Під час піку завершуйте або приймайте рішення, результати, про роботу і здоров’я, таємниці, духовному.

З 17 по 20 липень дні для відпочинку духовного, психологічного. Можна просити про допомогу, матеріальної і духовну. Багато творчості.

З 19 липня по 11 серпня повторення періоду, який був з 4 по 27 червня. Вивчайте таємне, духовне, езотерику, дізнавайтеся свої таємниці і чужі. Таємне спілкування, плітки, приховане спілкування від інших. Хороші дні для інтелектуального відпочинку. До 1 серпня повертайтеся до старого і нового не розпочинайте.

З 19 по 22 липня обережніше з відносинами на роботі і таємними романами. Знову, можуть бути конфлікти на роботі, розриви ділових і таємних відносин, неприємності.

З 20 по 22 липня гарний час розібратися в духовному, таємному, показати свої таланти. Дні ефективні для таємних переговорів і спілкування.

З 22 по 28 липня хороший тренд, дасть ще більше енергії і цілеспрямованості. Він хороший для активності, домагатися бажаного, можна конфліктувати, розвивати свої проекти і свою особистість. Хороший для важливих проектів. Реалізовуйте свої ідеали і прагнення. Займіться творчістю, любовними питаннями, дітьми, азартом. Може бути велике бажання відстоювати себе, воля для дій, розширення можливостей. Займайтеся важливим і складним.

З 24 по 25 липня хороший тренд для таємних переговорів і спілкування, таємних угод.

З 27 липня по 1 (5) серпня Ви будете занадто ексцентричні і егоїстичні, можуть бути несподівані зміни в житті, руйнування і розриви. Обережніше з кар’єрою, репутацією, дітьми, любов’ю і творчістю, хобі. Намагайтеся не ризикувати, утримувати свій азарт.

З 28 липня по 21 серпня дуже хороший період для Левів, принесе гармонію, душевний спокій, можливості для відпочинку, в усякому разі бажання відпочинку, бажання любові і розваг, багато творчості. На жаль, період почнеться з негативного тренда з 31 липня по 3 (5) серпня. Протягом періоду Ви більше уваги будете приділяти своїй красі і можливість для поліпшення свого виду. Більше уваги до фінансів і можливостей збагатитися, робити добрі покупки. Увага до відносин, коханим, діловим партнерам, можливості знайти компроміси і укладати важливі договору, можливості помиритися з ворогами. У Левів буде багато харизми і чарівності, Ви будете подобатися всім. Тільки один поганий тренд, але маса сильних і гарних! Гарний час для жінок Левів – Ваш час!

З 31 липня по 3 (5) серпня несподівані вчинки, руйнівні або які порушують, в стосунках. Велика небезпека для всіх видів важливих відносин. Але можуть бути і просто несподівані закоханості або романи. Будьте обережніше з діловими відносинами. Намагайтеся не витрачати гроші в ці дні.

Пік 1 серпня, плюс-мінус 5 днів і 10 днів спад, найважливіший пік для Левів у цьому році, особливо для тих хто народилися під час піку. Пік посилить тренд, будуть несподівані події, нестандартні вчинки, егоцентричні бажання, порушення. Пік небезпечний для кар’єри і репутації, цілей на майбутнє. Будете бажати занадто багато свободи. Занадто багато свавілля в ці дні, бажання змін. Але все ж, все що станеться в ці дні буде мати важливе значення для Вас, проекти, розпочаті зараз, можуть швидко бути закинуті або будуть довгостроковими. Зміни в житті можете почати самі, а можуть бути і зовнішні. Події можуть відбуватися у всіх сферах, але небезпечніше за все для кар’єри, репутації, відносин, дітей, творчості, любові, цілей, самовираження. Можете зважитися змінити свою зовнішність і імідж.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Левів на липень 2019

Пік 2 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на таємниці і духовне, ізоляцію.

З 2 липня за 18 серпня – багато дій, енергії, бажань.

З 3 по 28 липня – таємні відносини, більше усамітнення.

З 8 липня по 1 серпня – затримки і повернення в навчанні, зв’язках, справах.

Пік 16 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення і кульмінації, акцент на роботу, таємниці, здоров’я.

З 19 липня по 11 серпня – більше інформації з таємним.

З 28 липня по 21 серпня – відносини, імідж, харизма, творчість, любов.

Гороскоп опублікований 02.07.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,488