Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Лев – липень 2018 – Марфа Бомбушкар


Місяць повернення до минулого, в багатьох сферах буде повернення, старі новини, знайомі, конфлікти, робота, обов’язки, питання здоров’я та обов’язків. Обидва пікових періоду будуть напруженими, конфліктними і можуть бути руйнівними або незадовільними. Протягом місяця намагайтеся не перебільшувати свої знання і не базікати або обіцяти зайвого. Намагайтеся більше відпочивати на початку місяця. Найбільше напруги буде в кінці місяця. А ось фінансова сфера, заробітки і покупки, повинні порадувати Вас.

Був період переоцінки сімейної сфери, відносин з рідними, нерухомості, затримки в сімейній сфері і повернення старих питань, період з 9 березня по 10 липня, а крім цього в навчанні і світогляді. З 16 травня по 13 серпня Ви активніше в стосунках, наполегливіше і скандальніше, старі скандали можуть повернутися з 27 червня по 13 серпня. З 14 червня по 9 липня у Вас більше харизми і бажання відпочивати, розважатися і любити. З 29 червня по 6 вересня маса спілкування і навчання, можливість перевчитися з 26 липня по 19 серпня і повернути старі знайомства.

Займайтеся духовним зростанням і відпочивайте в перші дні липня з 3 по 10 число, використовуйте свою інтуїцію і віру в життєвих ситуаціях і проблемах (особливо сімейних і фінансових), шукайте підтримку у рідних і наддавайте її їм.

Можуть бути конфлікти в переговорах і спілкуванні, бажання нав’язати свої ідеї іншим, схильність критикувати інших і дуже ображатися з 4 по 6 липня, погані дні для важливих переговорів. А в період з 7 по 11 намагайтеся не братися за великі інтелектуальні праці, не хвалитися своїми знаннями, багато неуважності, схильності все перебільшувати і це теж погані дні для ділових переговорів, крім того для поїздок і покупок, не переоцінюйте свої знання.

З 10 липня по 7 серпня сприятливий період для заробітків, інвестицій, заощаджень, поліпшення своєї фінансової сторони життя, здійснення покупок. Хороші дні для несподіваних покупок з 10 по 13 липня, для інвестицій в кар’єру і відносини, для поновлення відносин. З 12 по 15 сприятливі дні для важливих переговорів, здійснення довгострокових інвестицій і покупок, гарний час зміцнити робочі відносини і особисті. З 26 по 30 липня хороші дні для поновлення джерел доходів, проектів на роботі, відносин з колегами і спонсорами. Єдиний поганий період з 23 по 26 липня, небезпека обманів ліні, обережніше будьте з боргами і здійсненням покупок.

Пік 13 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів. Пік принесе нове, кардинальні зміни в питаннях роботи і здоров’я, обов’язків, звичок, духовного світу, комплексів. Пік посилить тренди і буде напруженим, особливо до 14 липня, коли Ви можете бути готові до усунення на роботі і в звичках. Бійтеся хвороб в ці дні, порушення правил і порядку. Можуть бути ізоляції або бажання самотності. Час позбавлятися.

Фоновий, але все ж прискорює і реформує роботу, кар’єру, цілі та досягнення, обов’язки, положення в суспільстві і здоров’я період з 18 липня по 6 жовтня. Приріст енергії для роботи і виконання обов’язків, роботи над проектами і цілями, приділіть увагу фізичному навантаженні і здоров’ю.

Виражені для Вашого знака, конфліктні і небезпечні періоди почнуться з 23 липня і будуть до 10 серпня. З 23 по 28 конфлікти з партнерами і керівництвом, на роботі і в стосунках (особистих і ділових), схильність до агресії і руйнування. Мало терпимості, бажання домінувати, багато егоцентризму і бунтарства. Скоріш за все скандали будуть імпульсні і повернуться старі чвари. Всього буде 3 періоди, які накладаються один на одного і дуже подібні до для Левів, завжди будуть акцентувати відносини (любовні і ділові) і статус (кар’єру і повагу), перший з 23 по 27, другий з 25 по 28 і третій з 26 липня по 10 серпня. Під час періодів багато енергії, бажання змін, посилена сексуальність, образливість, бунтарство, небезпека травм і бійок.

Чекайте проблем з бюрократією, документами, технікою, інформацією з 26 липня по 19 серпня, незадовільний період для нового укладення угод, нового навчання, нових поїздок і нових знайомств. Повернуться старі знайомі і новини. Можна переоцінити свої знання і роботу, знайомства і дружбу, повернутися до старого.

27 липня, пік плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів. Пік посилить всі тренди, багато емоцій і несподіваних бажань, подій, змін, розумінь. Час розібратися в собі і відносинах (любов, ворожнеча, ділові відносини), перейти на новий рівень у чомусь або завершити, прийняти рішення. Період дуже агресивний, багато несподіванок, імпульсивності. Може бути безсоння.

Важливі дати і періоди в гороскопі на липень 2018 для Лева

З 10 липня по 7 серпня – займіться багатством і збагаченням.

13 липня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – самотність, кардинальні зміни в роботі і здоров’ї, духовний світ.

З 23 липня по 10 серпня – конфліктні дні, агресивні і маса енергії.

27 червня, пік плюс-мінус 5 і спад 10 днів – кульмінації і усвідомлення, розберіться в собі і відносинах.

Гороскоп опублікований 28.06.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 13 T. 0,165