Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Лев – квітень 2020 від Марфи Бомбушкар


Квітень для Левів буде дуже сприятливим місяцем в соціальних заходах і відносинах, в громадської активності та відносинах з іншими людьми. Можливості публічно виступати і навчати інших, використовувати знання для статусу і отримати нові про статус. Останній пік квітня принесе несподівані зміни, він буде складним в гороскопі для Лева на квітень.

З 16 березня використовуйте і знаходьте інформацію про фінанси по 11 квітня. З 19 березня в здоров’ї і роботі можуть бути масштабні зміни по 7 травня. З 30 березня активність у відносинах по 13 травня і, ймовірно, зросте конфліктність, особливо до 7 квітня і після 28 квітня.

З 3 квітня по 7 серпня період налагодження відносин з суспільством, друзями, колективами в яких Ви учасник. У квітні цей період буде сприятливим, з кінця квітня по кінець травня небезпека дурних романів або непристойних вчинків в суспільстві і з суспільством. З травня по червень повернення старого і краще не починати нове. Але всі ці місяці будуть впливати на Вашу дружбу, стосунки з друзями, вони можуть стати краще і навіть бути любовний роман. Виступайте на публіці, будьте з публікою, легко буде подобатися публіці – це харизма і чарівність. Буде бажання бути більш публічними.

З 4 по 10 квітня конфліктні дні, особливо в стосунках і кар’єрі. Є шанс травм.

З 7 по 28 квітня романтичні дні, можуть бути романи з друзями, багато любовної енергії. Ці дні дадуть енергію для розвитку любовних відносин, дружби, відносин із суспільством. Посилять харизму і привабливість, будьте більш публічними. Крім цього, в цей тренд вдаліше будуть публічні виступи, суди, довести свою правоту, важливі переговори і спілкування.

Пік 8 квітня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – це дні кульмінацій, посиляться тренди, багато енергії для Левів і готовності прийняти рішення або важливих новин. Акцент на знаннях, поїздках, навчанні, зарубіжжі, віри, надій, життєвої філософії і прагнень. Щось завершиться, щось зрозумієте і переоціните, щось важливе дізнаєтеся.

З 11 по 27 квітня тонус для навчання і спілкування, для складних інтелектуальних проектів, доводити свої ідеї. Дуже сприятливий період навчати інших і ділитися своїми знаннями, а ось отримувати знання від інших буде складніше. Публіцистика, написання дипломних робіт, листування, ораторство, публічні виступи. В кінці періоду можуть бути конфлікти через знання.

З 12 по 17 квітня бережіть здоров’я, остерігайтеся конфліктів на роботі, втратити здоров’я або проекти, не надто все перебільшуйте. У ці дні Ви будете дуже деспотичні і готові позбуватися від багато чого.

З 19 по 23 квітня занепад вітальність і оптимізму.

Пік 23 квітня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, але воно може бути руйнівним, несподіваним, розчаровує, обмежує. Посилення трендів. Акцент на цілі, досягнення, нагороди, професію, кар’єру, репутацію і статус. Нове в цьому починайте обережно, не поспішаючи і обдумано. Намагайтеся не ризикувати і не бунтувати. Бережіть особисті відносини, якщо вони впливають на репутацію або відносини з керівництвом.

З 27 квітня по 11 травня відрядження, підвищення кваліфікації та професіоналізму, курси та навчання, важливі новини та інформація – це все для кар’єри, досягнень, статусу. Спілкуйтеся з керівництвом і покажіть їм свої знання. Використовуйте знання для кар’єрного зростання, вивчайте свою професію, свої цілі і досягнення.

З 29 квітня по 25 травня обережніше з витратами, боргами, спадщиною, допомогою іншим і прохань про допомогу у інших. Краще в борги нові не влазити і нові борги нікому не давати. Вірогідні любовні романи з друзями, але якщо Ви вже у відносинах, то будьте обережніше. Намагайтеся не обманювати друзів і партнерів, та й самі не дуже ідеалізуйте їх, можете розчаруватися. Це несприятливий період для особистих відносин, дружби, відносин зі спонсорами, остерігайтеся обману цих людей або обману від них і любовних романів. Бережіть публічну репутацію і відносини з публікою.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Лева на квітень 2020

З 3 квітня по 7 серпня – публічність, дружба, харизма.

З 7 по 28 квітня – вдалі дні для публічності і відносин.

Пік 8 квітня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – рішення і кульмінації.

З 11 по 27 квітня – навчання і знання.

Пік 23 квітня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, акцент на кар’єру і статус, бережіть їх.

З 27 квітня по 11 травня – інформація для кар’єри і статусу.

З 29 квітня по 25 травня – несприятливі дні для публічності і відносин.

Гороскоп опублікований 7 квітня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 81 T. 0,390