Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Лев – квітень 2019 від Марфи Бомбушкар


Енергійний місяць, багато ідей, харизми, публічності, особливо з середини квітня. Негативні тренди в гороскопі для Вашого знака не будуть настільки сильними. Найбільше проблем може бути на роботі, серйозніше ставтеся до роботи і здоров’я. Займайтеся своїм особистим розвитком і навчанням інших людей, наставництвом та філософією, знайдіть собі покровителів. В першу половину місяця ще активні будуть питання фінансів і психології, психіки і езотерики, з другої половини посилення Вашої харизми і публічності, енергії.

З 10 лютого по 17 квітня період інформації про фінанси, борги, психології та езотерики, вивчайте свій внутрішній світ і фінансові питання. З 26 березня по 20 квітня хороші дні щоб займатися боргами, виплатами, пошуком підтримки, дні принесуть психічну гармонію, акцентують сексуальність, лише один негативний тренд в квітні. З 31 березня по 16 травня більше соціальної активності, громадських дій, займайтеся політикою, друзями, спільними планами, негативні тренди в кінці квітня і початку травня.

Пік 5 квітня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів, пік принесе масу енергії, активності, вітальності і варто в ці дні почати щось нове. Найкраще починати навчання, читання книг, плани або вступ до університету, нові погляди на життя, нову релігію. Займіться своїм ставленням до життя. Вчіть як жити інших або знайдіть собі наставника. Виступайте публічно, відправляйтесь за кордон, починайте судову справу або будь-який інший пошук справедливості.

З 8 по 12 квітня може бути невеликий занепад сил, у всякому разі варто берегти здоров’я (особливо серце і голову). У ці дні серйозніше ставлення до робочих питань, в роботі можуть бути проблеми з керівництвом або складні завдання. Про всяк випадок серйозніше ставтеся до навчання, релігії і світогляду, питань судових, наставникам і вчителям, не факт, що тренд негативно на це вплине, але все ж.

З 8 по 11 квітня краще відпочивати, тренд залежить від особистих гороскопів. Може бути приплив творчості і сексуальності, але може бути і нерозбірливість у зв’язках, потурання своїм бажанням. Можете використовувати інтуїцію, щоб зрозуміти, як збагатитися, але можете і просто обманом заробити гроші, а може бути Вас обдурять.

З 11 по 15 квітня ще один негативний тренд для роботи і здоров’я, остерігайтеся ризиків і скандалів, все негативне може привести до втрат. Не робіть операції в ці дні. Можете позбавлятися від клієнтів і співробітників, хоча і будуть скандали, можете змінити обов’язки або проект. І знову, трохи негативні дні для світогляду і релігії, наставництва, судів, варто бути обережніше.

Величезний приплив енергії і впевненості, посилення чарівності і харизми, багато творчих ідей і бажань, можливості показати себе. Займіться любов’ю і розвагами, захопленнями. У бізнесі це хороші дні для публічних виступів, судових питань, розглядів і відносин з зарубіжжям з 12 по 16 квітня. Тільки намагайтеся багато не витрачати.

З 14 по 17 квітня намагайтеся багато не витрачати, особливо на розваги і романи, любов. Так само намагайтеся багато не брати і не давати в борг, не роздувати свої витрати. Знову може бути потурання сексуальним бажанням і маніпуляції над іншими людьми.

З 17 квітня по 6 травня розвивайте свої знання, інтелектуальний період. Багато спілкування, можливості поїхати за кордон або спілкування з іноземцями, публічних виступів. Хороші дні писати книги, навчати інших людей, оновлювати і розширювати свої знання. Займіться правом, філософією, релігією, медициною, зарубіжжям, дізнавайтеся про те, що цікавить Вас.

Пік 19 квітня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, буде подібний до того що був 21 березня, знову кульмінації, новини і рішення. Акцент на знаннях і навчанні, знайомствах і знайомих, зарубіжжі і поїздках. У меншій мірі на судових питаннях, пошуках істини, релігії і філософії. Розбирайтеся з усім цим і дійте. Діяти буде легко, на відміну від минулого піку, в цей раз у Вас будете ще більше готовності і велика ймовірність несподіваних вчинків або результатів, змін. Дізнаєтеся важливі новини.

З 20 по 25 квітня тренд залежить від особистих гороскопів, але точно прискорює і змінює Вас і Вашу ідентичність, імідж, вираження себе, а так само питання кар’єри і планів, цілей. Можете змінювати свій імідж, звільняти себе від вантажу. У кращому випадку зміни будуть на краще і несподівані. У гіршому будуть руйнування, розриви, бунтарство і конфлікти.

З 20 квітня по 15 травня для Вас додасться харизми, час для публічних виступів, налагодження відносин з наставниками і послушниками. Більше чарівності для Лева. Це хороший період для вирішення зарубіжних питань, переговорів, налагодження іноземних відносин. Хороший період для судових розглядів, відстоювання своєї правоти і правди (якщо правда на вашому боці), Ви будете красномовні. Гармонізує ставлення до життя і релігії, світогляду.

Обережніше з обманами друзів і кредиторів, боржників, можуть бути конфлікти з друзями і через фінанси з 24 по 30 квітня. Період неуважності і ліні, складним краще не займатися.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Лева на квітень 2019

5 квітня, пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – енергія, нове, акцент на знання і ставлення до життя, поїздки.

З 17 квітня по 6 травня – тонус інтелектуальний, вчіться і навчайте.

19 квітня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації і рішення, несподівані, акцент на спілкування і знання.

З 20 квітня по 15 травня – харизма, час для публічності, налагоджувати контакти.

Гороскоп опублікований 01.04.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,419