Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Лев – квітень 2018 – Марфа Бомбушкар


Приділяйте увагу здоров’ю, роботі, обов’язкам і навчанню, зарубіжжю, світогляду в квітні, сильні періоди в цих сферах, як напружені так і сприятливі. Зараз дуже сильний середньостроковий період сприятливий для навчання, спілкування, публіцистики у Вашого знака. Акценти місяця будуть на навчанні, зарубіжжі, світогляді і сім’ї, рідних, домашніх питаннях, можливо статусі в суспільстві, професії. Для професії, статусу, з березня почалися помітні періоди, в квітні буде тривала низка хороших періодів, працюйте над своїм ім’ям.

Про тренди, що почалися в березні детально в гороскопі на березень, зараз лише коротке повторення. З 6 березня по 13 травня хороші дні для навчання, публіцистики, наставництва. У період з 23 березня по 15 квітня час переучуватися, повторювати, не починати вивчати нове, а так само в ці дні обережніше будьте з інформацією і документами, не починайте нові проекти. З 9 березня по 10 липня у Вас переоцінка сімейної сфери, повернення, затримки. З 18 березня по 16 травня активний період, більше сил, для роботи і здоров’я. З 21 березня по 2 травня покращуйте, оновлюйте, прибирайте, змінюйте, здоров’я – будинок, роботу, зобов’язання, різні домашні питання. З 31 березня по 24 квітня покращуйте стосунки з батьками і важливими людьми, керівництвом, робіть собі статус чарівністю, час для переговорів.

Квітень розпочнеться з піку, піковий період був 31 березня. Бережіть своє здоров’я в перші 6 днів квітня, є ймовірність травм, уникайте великого навантаження, перші 7 днів квітня будуть скандальними на роботі і в навчанні, багато новин і розмов, намагайтеся не скандалити і не доводити неперевірені істини з учителями, клієнтами, співробітниками, серйозніше ставтеся до всіх домовленостей і документів.

Починаючи з 6 числа по 16 у Вас буде чреда сприятливих періодів для вирішення питань роботи, кар’єри, репутації і здоров’я. З 6 по 9 хороші дні для важливих переговорів, особливо з керівниками, укладання важливих угод. З 8 по 14 – хороші дні для відстоювання своїх прав, тиску на конкурентів і клієнтів, вимог, час для активної роботи над своїм іміджем і репутацією, можна і просто активно працювати (особливо якщо робота пов’язана з творчістю). З 11 по 14 багато творчих ідей , багато інтуїції, які можна направити на заробіток грошей, професійне зростання, репутацію. з 16 по 19 хороші дні для того, щоб краще розібратися в керівництві і важливих людях, але остерігайтеся занадто великого флірту з керівництвом.

З 8 по 14, з піком з 11 по14, романтичний і сексуальний період для всього Зодіаку, час гарний для поліпшення відносин з партнерами. Можна приділити увагу і справам, бізнесу, відносин по вигоді. Але найкраще любові і улюбленим. І, повторюся, вдалі дні для заробітку грошей, крім того Левам в ці дні можна налагоджувати відносини з рідними, сім’єю.

Постарайтеся не скандалити з учителями, тримайтеся подалі від судів і пошуку справедливості з 9 по 13 квітня. Період помітний ще тим, що Ви будете дуже владні в ці дні, грубі, безжальні. Намагайтеся утримувати своє хвастощі, схильність ставити себе вище інших. Небезпека травм для Вашого знака висока, остерігайтеся операцій, бережіть вагітність і дітей. Вірогідні саме трансформації, усунення чогось у своєму житті. Втрати хворобливі, якщо будуть, бережіть дороге Вам.

З 16 по 19 не раджу робити дорогих покупок.

Пік 16 квітня, плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад, пік принесе багато енергії Вам, дуже багато вітальності, імпульсивності для Левів, посилення всіх трендів, багато новин і нового. Під час піку почніть щось нове, самі можете ініціювати або будуть зовнішні обставини. Великий акцент на зарубіжжі, вищому навчанні, філософії та світогляді. Можете отримати новини з-за кордону, нові бажання, нові можливості. Можете зважитися вивчати нову науку для отримання диплома або просто вивчати щось важливе і довгострокове. Нові погляди на життя, релігію і віру, бажання на майбутнє.

З 17 по 21 час егоїзму, безсоння, ексцентричного поведінки, імпульсивності. Бажання показати себе, змінити себе і життя, зовнішність. Ексцентричних і імпульсивних вчинків, можете зважитися зробити татуювання, а може і щось інше. Намагайтеся в ці дні не надто вже хизуватися, остерігайтеся травм. Можуть бути несподівані закоханості і інтриги, творчі пориви. Бережіть вагітність. Хороший чи поганий буде період – це більше залежить від особистого гороскопа.

Переоцінка роботи і здоров’я, своїх обов’язків, затримки і повернення, протягом півроку, з 18 квітня по 6 вересня. Варто більше приділяти уваги для хронічних захворювань. Поганий час для початку нового бізнесу або багаторічних робочих проектів, наприклад, якщо Ви будівельник – початку нового будівництва.

Ще один період, коли можете поскандалити з клієнтами, вчителями, працівниками з 23 по 28 квітня, намагайтеся не хвалитися своїми знаннями і перевіряти інформацію, перш ніж використовувати. Не сприятливі дні для важливих переговорів.

З 23 квітня по 1 травня – бережіть здоров’я і відносини з колективом, співробітниками, можете бути дуже скандальні і вимогливі. Період усунення в питаннях роботи і здоров’я, можете позбутися від клієнтів або співробітників, зробити операцію. Хороші дні для необхідних і обміркованих скандалів і операцій, але небезпечні для дурних і необдуманих, чреваті втратами.

З 24 квітня по 19 травня – хороший час для публічної діяльності, спілкування з друзями, набуття нових друзів і оновлення відносин з існуючими. Можете закохатися в друга.

З 28 по 30 травня – хороші дні для кар’єри, статусу, покажіть себе керівництву, беріться за складні проекти, проводьте переговори. Покажіть себе, свої таланти, зміцніть свою репутацію.

30 квітня, пік плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад. Пік дозволить стабілізувати і зміцнити питання кар’єри і сім’ї, Вашої репутації і статусу, прийняти рішення і отримати результати, можливо навіть вирішення питань шлюбу по вигоді. Пік принесе результати, кульмінації і новини, для Левів в гороскопі акцент на сім’ю і домашні питання, вирішуйте про переїзд, завішані угоди з нерухомості, допомагайте рідним завершити їх питання. Час приймати рішення.

Важливі дати і періоди в гороскопі на квітень 2018 для Лева

До 7 квітня – бережіть здоров’я, роботу, обережніше зі знаннями і викладачами.

З 6 по 19 – багато хороших періодів для репутації, роботи, налагодження відносин з клієнтами, співробітниками, керівництвом.

З 6 по 14 – любовно-романтичний період.

З 9 по 13 – конфліктний період.

16 квітня, плюс-мінус 4 дня і 10 спад – прилив сил, ексцентричності, нове. Увага на зарубіжжі і знання.

З 17 по 21 – імпульсивність, ексцентричність,

З 23 квітня по 1 травня – будьте обережніше.

З 24 квітня по 19 травня – час для спілкування і публічності.

З 28 квітня по 2 травня – зміцнюйте свою репутацію, статус.

30 квітня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – кульмінації, стабілізації, прийняття рішень. Сім’я, кар’єра, статус.

Гороскоп опублікований 02.04.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 27 T. 0,753