Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Лев – грудень 2019 від Марфи Бомбушкар


Питання сім’ї та роботи – це основне для Левів на грудень. Дуже багато активності і питань роботи, здоров’я, звичок, різних обов’язків на роботі і в житті. У гороскопі багато періодів і трендів, які впливатимуть на роботу та здоров’я, звички. У родині багато активності, відстоювання своїх прав, розвиток бажань. Розпочнеться інтелектуальний тонус у Левів, багато творчих ідей. В кінці місяця починається низка періодів для відносин, перший з них дасть можливість поліпшити і розвинути відносини.

З 3 жовтня по 9 грудня спілкування з сім’єю, новини і інформація про сім’ю і нерухомості. З 19 листопада активність в сім’ї, розвивайте свою сімейну сферу по 3 січня. З 26 листопада розвивайте і покращуйте робочі відносини, покращуйте своє здоров’я по 20 грудня.

З 2 грудня 2019 почнеться сильний період тривалістю до 19 грудня 2020 року. Він дасть зміни в роботі і здоров’ї, це сприятливий період, який поліпшує. Ваше здоров’я піде на поправку, можете зайнятися спортом, лікувати свої хвороби, розвивати себе фізично. Виробляйте нові звички для життя. Розвивайте свою роботу, міняйте роботу, знаходьте нову спеціальність для роботи. Можете брати на себе нові обов’язки на роботі, можете починати свій бізнес. Наймати працівників або шукати кращих. Якщо Вас щось не задовольняє в роботі або здоров’я – це ви можете змінити або позбутися від цього. Особливо вірогідні звільнення від літа, тоді ж можуть бути і конфлікти або незадоволеність тим що є – це стимулюватиме зміни.

З 6 по 10 грудня обережніше з любовними романами і захопленнями, витратами і чужими коштами, обманами і безвідповідальністю.

З 8 по 23 грудня багато енергії і можливостей для розвитку роботи, проектів, досягнення цілей, зміни на роботі і професії, обов’язків. Тренд для розвитку кар’єри та роботи, швидких і масштабних цілей. Можете зайнятися здоров’ям.

З 9 по 29 грудня інтелектуальний тонус, особливо для творчості, багато творчих ідей. Більше товариськості, виступів публічно. Направте свій інтелект на творчість і хобі, розваги. Спілкуйтеся з дітьми та коханими.

З 9 грудня по 13 грудня тренд змінне Ваше здоров’я, робочі і ділові відносини, відносини з клієнтами і співробітниками, в меншій мірі Ваші особисті відносини і багатство. Намагайтеся ставитися до цього серйозніше, стриманіше. Тренд може зруйнувати слабке або порушити, а може зміцнити і допомогти розібратися.

З 10 по 16 грудня допомагайте рідним або просіть про допомогу у рідних. Відстоюйте свої фінансові права, права на спадщину, борги в сімейній сфері або для рідних.

Пік 12 грудня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – сприятливий пік для завершень. Посилення трендів у відносинах, ділових стосунках, сімейних відносинах, питань здоров’я, доходів і витрат. Найсильніше акцент на дружбу і планах на майбутнє, участь у колективній діяльності, любові, творчості, дітей. Можете отримати результати по вагітності або приділити увагу дітям. Рішайтесь на важливі вчинки в любові і дружбі, творчості, соціальної діяльності та колективах. Корисний пік для громадської активності, бути на публіці.

Ще один тренд, з 12 по 15 грудня, який змінює Ваше здоров’я, ділові та робочі відносини, в меншій мірі особисті відносини і багатство. Але тепер треба намагатися не бути грубими і менше ризикувати, якщо є можливість втратити. Тренд усуває, прибирає, а може бути змінює або відроджує. Можете розірвати ділові та інші відносини. Можуть бути операції в ці дні, успішний для косметологічних операцій, тільки потрібно щоб вони були обдумані, а не випадкові. Є ризик втрат фінансових, намагайтеся все обмірковувати.

З 19 грудня по 5 лютого або кінець лютого ще один тренд який змінює, структурує, зміцнює або руйнує Ваше здоров’я і з впливом на сферу роботи та відносин. Тренд дозволяє це все змінити, буде багато сили волі і можливостей для змін, зміцнення. Змінюйте здоров’я і звички, можете робити операції або будуть операції, бережіть хронічні захворювання. Змінюйте свою роботу, проекти, клієнтів і співробітників, обов’язки.

З 20 грудня по 13 січня період для розвитку відносин і поліпшення відносин. Займайтеся своїми важливими відносинами, любовними, сімейними, діловими, ворожими. Знаходьте нових партнерів, забувайте старі відносини, змінюйте існуючі. Леви більше уваги приділятимуть відносин в ці дні. Період сприятливий, лише в перших 3 дні періоду треба бути стриманіше.

З 21 по 24 грудня треба бути стриманіше у відносинах і фінансах, менше витрачати, не порушувати правила. Багато егоїзму і бажання змін, поспішності.

З 23 по 26 грудня активний період для розвитку роботи і кар’єри, проектів, досягнення цілей.

З 25 по 30 грудня дуже багато енергії і оптимізму, хороший тренд для Левів, може бути один з найкращих в гороскопі на грудень, він дасть удачі Вам і життєрадісності. Найсильніше його вплив буде на роботу і здоров’я. Починайте щось масштабне, проекти, зміну роботи або співробітників і клієнтів, оздоровчі процедури.

Пік 26 грудня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, пік посилить всі тренди, дуже оптимістичний і сприятливий, слухайте свої ідеї і прагніть до майбутнього, можуть бути зміни на роботі і зі здоров’ям. Нові важливі починання, особливо в сфері праці та здоров’я. Можете завести собі вихованця. Вдалий пік для початку нових звичок або зміни існуючих.

З 29 грудня по 16 січня у Вас буде багато роботи. Цей період дасть інформацію про роботу, клієнтів, завдання, можливості використовувати свої знання у праці і отримати нові знання. Піднімайте свою кваліфікацію і вчіться. Цей же період корисний для здоров’я, дізнатися про нього, дізнатися про лікування хвороб, для лікування.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Лева на грудень 2019

С2 грудня 2019 по 19 грудня 2020 року – розвиток роботи і здоров’я.

З 9 по 29 грудня – творчі ідеї і спілкування з улюбленими і дітьми.

Пік 12 грудня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, любов, діти, творчість, дружба, соціум.

З 19 грудня по лютий – зміни на роботі і зі здоров’ям.

З 20 грудня по 13 січня – важливі відносини.

Пік 26 грудня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, робота і здоров’я.

З 29 грудня по 16 січня – інформація по роботі і здоров’я.

Гороскоп опублікований 04.12.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 94 T. 0,428