Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Лев – грудень 2018 – Марфа Бомбушкар


Хороший місяць для Лева, буде багато творчої енергії, розваг, спілкування. Можливість знову поліпшити сімейний стан, навчитися новому, посилення інтелектуального тонусу. Весь місяць можуть бути витрати, особливо спочатку. Перший пік акцентує творчість і любов, другий самотність і таємниці.

З 16 листопада до 1 січня 2019 року посилення сексуальності, активності в фінансових питаннях, борги, кредити, спілкуванні з боржниками і спонсорами, намагайтеся до 11 грудня не перебільшувати все і бути обережніше. З 17 листопада по 7 грудня час переучуватися, повертатися до старих знайомствам і знайомим, не починати нові робочі і бюрократичні проекти, не час для нового навчання.

З 1 до 13 грудня Вас чекає багато інформації про сім’ю і рідних, нерухомості, до 7 грудня ймовірно повернення старих новин, можливість все вивчити глибше.

З 2 грудня по 7 січня покращуйте стосунки з рідними і прикрашайте свій будинок. Купуйте для будинку, декорують будинок. Оновлення відносини з сім’єю, знайдіть компроміси, обговоріть складні питання.

Обережніше з витратами і розвагами з 4 по 10 грудня. Може бути неуважність, схильність валити відповідальність на інших. Намагайтеся уважніше відстоювати свої фінансові та боргові права, спадкові і прагнути до них. Можуть бути травми в ці дні.

7 грудня пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів. Пік дасть енергії, впевненості в собі, принесе нове. Акцент на дітей, вагітність, творчість, любовні романи, інтриги, розваги та захоплення. Намагайтеся не конфліктувати в ці дні, бережіть вагітність. Є можливість завагітніти. Пік буде починати нове.

З 13 грудня по 5 січня час для публіцистики і інтелектуальної творчості, виступів, навчання. Інтелектуальний тонус у Вас.

Ще один великий приплив сил, вітальності і творчості з 19 по 22 грудня. Час швидко навчатися новому, розширювати свої знання, відправлятися в поїздки, займатися творчістю, можуть бути закоханості і ексцентричні вчинки.

Романтичний період з 19 по 23 грудня. Для Лева він хороший для сімейних відносин, пошуку спонсорів і підтримки, вирішення боргових і фінансових питань, спадкових.

22 грудня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів. Під час піку варто побути наодинці, подумати про своє життя, може бути ізоляція від інших, поїздка, варто не порушувати закони. Пік може бути трохи депресивним, але цей час копатися в собі і підводити підсумки. Акцент на здоров’я і таємниці, духовному світі, езотерикі. Акцент на Вашому буття, у Вашому житті. Пік буде кульмінацій і завершень.

Ставтеся серйозніше до роботи і здоров’ю, обов’язків, вихованцям з 31 грудня по 4 січня. Все залежить від особистих гороскопів. Період може бути зміцнити і дозволяє розібратися в цьому, а може бути негативним і руйнівним.

Важливі дати і періоди в гороскопі на грудень 2018 для Лева

З 1 по 13 грудня – цікавтеся рідними.

З 2 грудня за 7 січня – налагоджувати відносини з рідними.

7 грудня пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, творчість, любов, захоплення.

З 13 грудня по 5 січня – інтелектуальний тонус.

22 грудня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – завершення, акцент на внутрішній світ і езотеричним.

Гороскоп опублікований 28.11.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 94 T. 0,404