Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Лев – червень 2020 від Марфи Бомбушкар


Занадто великого значення гороскоп на червень для Левів не має, нових вказівок буде мало, багато триватиме з минулих гороскопів все літо, буде повторення важливого тренда. З нового – з кінця червня до наступного року у Вас буде приріст енергії і активності. З середини червня до середини липня поганий період для початку нових ділових проектів і іншого, тому постарайтеся все встигнути на початку місяця.

З 3 квітня по 7 серпня у Вас період харизми, період для публіки і дружби. З 13 травня по 25 червня повернення дружби і старих відносин, переоцінка дружби і відносин, переоцінка фінансів. З 13 травня по 27 червня активні в боргах, витрати, конфліктах через гроші. З 28 травня по 5 серпня плітки і таємне спілкування, таємні знання.

З 3 червня по 3 серпня повторення важливого тренда. Він буде змінювати Вашу роботу і здоров’я, Ваші звички. Він нейтральний і все залежить від особистих гороскопів. Він може прибрати – звільнення, проблеми зі здоров’ям (втрати). Може відродити – відновлення, зміцнення. Може розвинути – нові обов’язки на роботі, нові питання зі здоров’ям. Але буде це сприятливо чи ні – залежить від особистих гороскопів. Намагайтеся бути обережніше. Точно він змінить Ваше ставлення до роботи і здоров’я. Влітку, можуть, повторитися ситуації, які були навесні. Але восени цей тренд повториться ще раз, але вже з новими ситуаціями.

Пік 5 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення, новини, результати. Акцент на любов, дітей, творчість, друзів, суспільство. Вирішуйте питання в цих сферах, кульмінації в подія і трендах. Будьте обережніше, пік трохи небезпечний для Левів, вказівки на втрати або конфлікти, особливо через фінанси, романи, ризик.

З 9 по 13 червня будете романтичні і творчі, але ледачі і багато мріяти. Обережніше з фінансами і суспільством.

З 10 по 16 червня ймовірність травм через необережність, дурних витрат через бажання, можуть бути конфлікти з боржниками або спонсорами.

З 18 червня по 12 липня повторно можете дізнатися чужі таємниці і вивчити свої, повторні плітки. Можна зайнятися повторним вивченням містичного і духовного. Але не потрібно починати нове навчання. Не треба в цей період починати нові ділові проекти, договори і відрядження. Краще відкласти дорогі покупки. Бережіть техніку.

Пік 21 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, нові події. В цей пік для знака Лева може бути невелика хандра, думки про прожиті дні, бажання самотності або уїхати від усіх. Може виникнути бажання початку нових таємниць або таємні нові події. Вдалий пік для початку духовного розвитку, оздоровлення фізичного, початку відпустки.

З 27 червня по 7 січня 2021 року період дає енергію для знаків стихії вогню. Левам цей період ще дасть енергії для навчання інших, просування своїх ідеалів, розвитку свого світогляду, наставництва і заступництва над іншими. Хоча під час цього періоду буде багато негативних трендів, починаючи з серпня, Левам вони не будуть мати великого значення. Розвивайте свої ідеали, свої думки і філософію, розвивайтеся як особистість. Пропагуйте свої ідеї і захищайте їх.

Пік 5 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – результати, рішення, кульмінації і важливі новини. Акцент на роботу і здоров’я. Можна приймати рішення про продовження або припинення проектів, обов’язків на роботі. Звільнятися або звільняти співробітників, позбавлятися від клієнтів. Гарний час розібратися зі здоров’ям.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Левів на червень 2020

З 3 червня по 3 серпня – здоров’я і робота.

Пік 5 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення і кульмінації, акцент на дружбу, товариство, любов, творчість, дітей.

З 18 червня по 12 липня – не починайте нові проекти.

Пік 21 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на духовне і таємне, усамітнення.

З 27 червня по 7 січня 2021 року – енергія, активність у розвитку ідей і життєвої філософії.

Гороскоп опублікований 3 червня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,373