Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Лев – червень 2019 від Марфи Бомбушкар


Фізичних сил буде мало. Бережіть своє здоров’я, небезпека фізичних травм і психологічних зривів. Можливі конфлікти на роботі. Багато бажань для розваг, любові і відпочинку. По можливості відпочивайте в червні, не беріть занадто багато зобов’язань на себе, все намагайтеся планувати. Буде важлива таємна інформація, таємних або просто прихованих від інших переговорів (через Інтернет і подібне), пліток. Більше соціальної і групової активності, гармонії і задоволення від публічності, можливі романи з друзями, мрій і літання в хмарах, але потрібно побоюватися обманів і зрад. В кінці місяця інтелектуальний тонус.

З 15 травня по 9 червня займайтеся відносинами з керівництвом, діловими зв’язками, важливими переговорами, є можливість сподобатися керівництву. При продуктивній роботі, старанності, Ви зможете поліпшити свою роботу (проекти), звички, психіку, здоров’я з 15 травня по 19 (30) липня. Занепад фізичних сил з 16 травня по 2 липня, але більше духовних сил. З 21 травня по 4 червня спілкування і новини.

З 1 по 4 червня змінюйте свої ділові відносини, глибше розумійте важливих людей і керівництво, можна позбавлятися від ділових зв’язків. Тренд хороший для більш глибокого розуміння інших людей, фінансових питань.

Вперше цей тренд був з 2 по 26 січня, тепер він буде з 1 червня по 3 (10) липня і ще раз повториться в цьому році. Обережніше зі своїми бажаннями в любові, сексі, розвагах і захоплення. Схильність до перебільшення, розмитості в бажаннях, лінь і бажання відпочинку і розваг. Можуть бути зради, неетична поведінка, а можуть бути і розчарування. Можуть бути розчарування в дітях і з улюбленими, нерозуміння, не час для важливих розмов і планів щодо дітей та любові. У цей час не варто брати і давати в борг, особливо заради творчості, любові і розваг. Можуть бути масштабні зміни в любові і розвагах, збитки і витрати в ці дні. Цього разу може бути повернення старих питань, які були взимку.

Пік 3 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, час починати нове, можливості для нового. Великий акцент на дружбу, групи, соціум, спільні активності. Займайтеся політикою, виступайте публічно. Вступайте в якесь співтовариство. Можна починати реалізовувати нові плани про майбутнє. А можна просто провести дні з друзями і знайти нових друзів.

Вивчайте таємне, духовне, езотерику з 4 по 27 червня, дізнавайтеся свої таємниці і чужі. Таємне спілкування, плітки, приховане спілкування від інших. Хороші дні для інтелектуального відпочинку.

З 7 по 11 червня підвішені дні для фінансових питань, духовних, планів на майбутнє, дружби. Лінь щось робити і намагайтеся більше відпочивати.

З 9 червня по 3 липня приділіть увагу відносинам з друзями, поновіть дружбу. Намагайтеся бути більш публічними, у Вас є можливість сподобатися іншим, групам в яких Ви перебуваєте, співтовариствам. Дні для публічних людей, політиків, зірок. Період хороший, тільки з 22 по 26 червня будьте обережніше з романами, інтригами, обманами, в дружбі і суспільстві.

З 9 по 12 червня обережніше з інтригами і романами, творчістю. Можуть бути швидкі зміни в планах на майбутнє, любові і розвагах, творчості. У питаннях навчання і масових заходів, любові і дружбі, творчості намагайтеся знаходити межі, не перебільшувати все і бути більш постійними.

Займіться духовними практиками, йогою, психологією, сексологією з 11 по 17 червня. Працюйте над собою і своїм внутрішнім світом.

Бійтеся травм з 12 по 17 червня, бережіть своє здоров’я, не надірвіться. Є ймовірність конфліктів на роботі з клієнтами і керівництвом, порушення правил, обмеження. Руйнування таємниць.

Багато енергії для вивчення таємниць і секретів з 15 по 22 червня, таємних переговорів.

Пік 17 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, кульмінації і завершення, усвідомлення. Можуть бути важливі новини, посилення конфліктів і дратівливості, приріст енергії для Левів. Розберіться зі своїми інтригами і закоханостями, приймайте рішення про продовження або завершення романів, переводу романів на інший рівень. Можуть бути новини про улюблених і друзів. Займіться своїми хобі і захопленнями, громадською активністю та спільними планами. Отримайте результати в дружбі і масових заходів, політиці, будь-якої громадської активності.

Ще один небезпечний травмами і конфліктами тренд з 17 по 23 червня. Бережіть здоров’я, краще не робити операції.

Можливі романи з друзями, зради в коханні, непомірні витрати на свої бажання і розваги з 22 по 26 червня. Намагайтеся економити і берегти любов, не змішуйте любов і дружбу. Тренд непоганий тільки самотнім Левам. Не витрачайте багато на любов і друзів.

Інтелектуальний тонус з 27 червня по 19 липня. Особливо хороший для поетів і письменників, тих хто любить виступати перед публікою і творить інтелектом. Але і всім іншим Левам цей період принесе багато інформації, можливості навчатися новому, новин, спілкування, поїздок.

Перший пік в гороскопі на липень буде 2 числа і торкнеться гороскоп Лева на червень. Пік 2 числа, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, намагайтеся відпочивати в ці дні душевно, можете вирушати в поїздку, займіться своїм здоров’ям. Може бути ізоляція від інших, бажання побути наодинці. Дізнавайтеся таємниці і створюйте таємниці.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Лева на червень 2019

З 1 червня по 3 липня – не утоніть в любові і розвагах, боргах, сексуальних питаннях і психологічних.

Пік 3 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, можливості для дружби, громадської активності та планів на майбутнє.

З 4 по 27 червня – вивчайте таємне.

З 9 червня по 3 липня – громадська активність, покращуйте дружбу, будьте на публіці.

Пік 17 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації і результати, рішення, в любові і дружбі, творчості та плани на майбутнє.

З 27 червня по 19 липня – інтелектуальний тонус.

Гороскоп опублікований 2.06.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 83 T. 0,428