Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Лев – червень 2018 – Марфа Бомбушкар


Багато трендів в цьому гороскопі впливають на Левів, багато питань відносин, навчання, новин, знайомств. Ви станете ще більш привабливі та харизматичні. Багато перепадів, від гармонії до незадоволеності, від ліні до активності, бажання заробити і витратити, буде можливість збагачення і втрат. Настане період повернення старих конфліктів. Акцентована буде дружба і товариство з планами на майбутнє, робота і здоров’я. Дуже насичений гороскоп для Лева на червень.

З 11 травня по 13 червня сприятливий період для сім’ї, сексу, психології, криз і хвилювань, боргів, приділіть увагу родичам, духовному світу. З 16 травня по 13 серпня активніше в стосунках, відстоюванні своїх бажань і прав, боях з ворогами, завоювання бажаних і улюблених. Таємні романи і домовленості з 19 травня по 14 червня, більше задоволення в самоті і таємному. З 30 травня по 12 червня – спілкування. Всі ці періоди були детально описані в минулому гороскопі для Лева, на місяць травень.

Місяць почнеться з сприятливих періодів, які зачіпають психологію, фінанси, сексуальність, впевненість в собі, таємниці, відносини, сім’ю, кар’єру, здоров’я, віру. Приділіть увагу боргам, беріть в борг або вимагайте повернення, спадкам і різним виплатам. Налагоджувати стосунки з коханими, особливо інтимні, можуть бути і таємні романи, багато романтики. Приділіть увагу родині. Сприятливі дні для покупок. Приділіть увагу кар’єрі, проектам на роботі, важливим переговорам і укладенні угод. Період с 1 по 4.

Намагайтеся берегти здоров’я і фінанси з 4 по 7 червня, остерігайтеся скандалів через гроші, особливо на роботі. Не вимагайте багато, не зовсім хороші дні для переговорів про різні борги і виплати. Обережніше з інтригами, особливо якщо вони зачіпають фінанси або роботу. Період посилиться проблемами в фінансах з 5 по 9 число, остерігайтеся обманів і брехні, особливо з друзями і боргами, хватовством. Не робіть покупок і не укладайте угод.

З 4 по 7 червня маса новин, товариськість, бажання показати свої знання. Хороші дні для спілкування з друзями, будьте більше на публіці, хваліться своїми знаннями.

Таємне спілкування, будете дізнаватися про секрети, свої і чужі, може бути приховане спілкування від інших (наприклад, через Інтернет), можна вивчати езотерику і містику з 12 по 29 червня.

13 червня буде перший пік, посилить тренди і принесе нове. Пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, для Вас акцент на суспільстві, друзях, групах людей, ідеях на майбутнє і про майбутнє, сильна інтуїція. Час починати нове в дружбі і колективах. Вступайте в співтовариства, партії, заводьте друзів.

Більше уваги відносинам, любові, своєму іміджу, накопиченням і збагачення з 14 червня по 9 липня. І, в цілому, період може бути дуже розчаровуючий в червні, занадто багато негативних трендів. Варто бути обережніше з усім цим. Варто зайнятися своїм іміджем, зовнішністю. Більш сприятливі дні для жінок Левів, більше відчуття своєї привабливості і чарівності. Всім Левам варто побоюватися інтриг і дурних операцій з грошима, незадоволення і ліні. Вже ближче до кінця червня все погане завершиться і, можна буде, оновити і поліпшити відносини з фінансовою сферою до 9 липня. Весь період у Вас буде сильна харизма і бажання розваг, ігор, посилиться схильність до потурання своїм бажанням.

Перший негативний період для фінансів і відносин, а так же репутації і професії з 13 по 16 червня. Намагайтеся не поспішати, не порушувати правила, дуже багато імпульсивності у вчинках і бажаннях. Можуть бути розриви або необдумані вчинки.

Другий негативний період для відносин і фінансів з 20 по 23, багато агресії, бажання домінувати у відносинах, підвищена сексуальність, схильність до розтрат грошей через бажань або неприємностей. У всього Зодіаку буде підвищена агресивність в ці дні. Намагайтеся менше тиснути на партнерів і вимагати, остерігайтеся агресії і насильства. Не час для важливих переговорів.

Приплив енергії, оригінальності, душевної ексцентричності, активності на самоті з 21 по 25 червня.

Третій негативний період для відносин і фінансів, бажань і сімейних питань з 24 по 27 червня. Намагайтеся все не роздувати занадто, не давати великих обіцянок, не вимагати багато чого, не витрачати багато грошей. Не час для важливих переговорів.

Бережіть здоров’я і серйозніше поставтеся до проблем на роботі з 25 по 29 червня. Можуть бути конфлікти з клієнтами, співробітниками, розчарування в роботі.

З 16 травня Ви стали активніше в стосунках, більше завзяття та напору, вимогливості до партнерів, не бажання підкорятися, деталі в гороскопі на травень. З 27 червня по 13 серпня у Вас буде час переоцінки відносин і відродження старих відносин, старих скандалів, образ, любові, бажань. Скандали в цей період будуть більш руйнівні, з затримкою і схильністю роздувати їх усередині себе, перш ніж виплеснути на інших.

28 червня буде другий пік, посилення трендів, кульмінації і завершення, результати. Пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів. Акцент на роботу і здоров’я для Левів, звички, обов’язки, служіння. Можете вирішити питання робочі, завершити проект, нарешті домовитися про роботу і справах. Отримайте інформацію про роботу і здоров’я. Можете завершити або вирішити щось про свої звички. Взяти на себе нові обов’язки, завести вихованця або дізнатися щось про це. Вирішити питання з товаришами по службі і клієнтами. До 29 або 30 червня період, розчаровує і гнітючий.

З 29 червня по 6 вересня багато інтелектуального тонусу у Вас, вчитися і переучуватися самий час. Багато новин, поїздок, спілкування, нових знайомств і старих знайомих, читання книг. Гарний час для письменників і ораторів. Інтелектуальний снобізм.

З 29 червня по 1 липня намагайтеся не бовкнути зайвого. Інтелектуальний снобізм може погано вплинути на Вашу репутацію і повагу.

Важливі дати і періоди в гороскопі на червень 2018 для Лева

З 12 по 29 червня – багато прихованого спілкування та інформації.

13 червня, плюс-мінус 3 дні пік і 10 днів спад – нове, дружба і соціум.

З 14 червня по 9 липня – увагу відносинам і багатству, харизма, але багато проблемних періодів в червні.

З 27 червня по 13 серпня – повернення старих конфліктів і посилення конфліктності.

28 червня, плюс-мінус 3 дні пік і 10 днів спад – кульмінації і завершення, новини, робота і здоров’я.

З 29 червня по 6 вересня – маса спілкування і інтелектуальний тонус.

Гороскоп опублікований 30.05.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 93 T. 0,434