Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Лев – березень 2020 від Марфи Бомбушкар


Лукавий місяць для Лева. Сам гороскоп на березень непоганий, але в кінці місяця почнуться важливі періоди, один з яких може мати негативний вплив в цілому на життя Левів, а найгірше на важливі відносини. У цьому місяці буде багато інформації і спілкування. Сприятливий період для ділових відносин і статусних. Протягом місяця активність в роботі і здоров’я, а з кінця в стосунках.

З 16 лютого енергія для роботи і здоров’я по 30 березня і багато важливих трендів в березні для цього. З 17 лютого по 10 березня краще не починати нові проекти, а завершити старі.

З 1 по 5 березня намагайтеся менше витрачати гроші, обережніше з важливими відносинами і порушеннями правил.

З 4 по 16 березня період товариськості, переговори, новини, дізнаєтеся багато нового про себе та інших людей. Період дасть новин та інформації про Ваших відносинах, ворогів, партнерах, тих хто Вам важливий. Слушна нагода для важливих переговорів, угод, дізнавайтеся потрібну Вам інформацію.

З 5 березня по 3 квітня період багатий на події у відносинах, які впливають на Вашу кар’єру, професію, репутацію і статус. Початок у нього буде несподіваним, а в кінці він дуже сприятливий. Використовуйте цей час для поліпшення відносин з керівництвом, примирення з конкурентами і суперниками, налагоджувати відносини з важливими людьми. Укладайте важливі ділові договори, можна укладати шлюбний договір. Від важливих відносин буде залежати Ваша кар’єра і репутація.

З 7 по 10 березня обережніше з ексцентричними вчинками в стосунках, особливо тих що впливають на кар’єру, намагайтеся не порушувати правила.

Пік 9 березня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, результати, завершення. Пік може бути оманливим, ледачим, але якщо сконцентруватися і старанно працювати, то результати будуть хорошими. Акцент на Ваші доходи і витрати, джерела доходів, роботу, борги, кредити, боржників і спонсорів. В цьому можете отримати результати і прийняти рішення.

З 16 березня по 11 квітня дізнавайтеся більше про борги, чужому багатстві, можливості використовувати чужі кошти для збагачення. Дізнавайтеся про спонсорів та боржниках. Проводьте переговори, презентуйте свої ідеї і використовуйте ідеї інших людей. Можете зайнятися спадковими питаннями, роялті, спонсорства. В цей же період можете вивчати психологію, свою сексуальність, психологію інших людей.

З 16 по 24 березня дуже багато енергії для роботи і оздоровлення, займайтеся складним і масштабним.

З 19 березня по 7 травня важливий тренд, який буде змінювати Вашу роботу і здоров’я, Ваші звички. Він нейтральний і все залежить від особистих гороскопів. Він може прибрати – звільнення, проблеми зі здоров’ям (втрати). Може відродити – відновлення, зміцнення. Може розвинути – нові обов’язки на роботі, нові питання зі здоров’ям. Але буде це сприятливо чи ні – залежить від особистих гороскопів. Намагайтеся бути обережніше. Точно він змінить Ваше ставлення до роботи і здоров’я.

З 20 по 25 березня остерігайтеся конфліктів на роботі, можуть бути проблеми зі здоров’ям.

З 22 березня по 2 липня буде вперше тривати важливий період, який може принести Левам проблеми, занепад сил, обмеження, розчарування, руйнування, необхідність серйозно оцінити своє життя і відносини. Постарайтеся запам’ятати, що буде з Вами і Вашими важливими відносинами в це півріччя. Цей період буде повторюватися з грудня 2020 року по 2023 рік і перші ознаки будуть як раз зараз. В цей час слабкі і несерйозні відносини можуть бути зруйновані, будь-які важливі для Вас відносини. Незадоволеність в шлюбі призведе до розриву його. Порушення ділових зобов’язань і угод загрожує втратами партнерів. До важливих відносин, діловим або особистим, ворожим, слід ставитися серйозніше і більше працювати, якщо не хочете їх втратити. Але, ймовірно, що Леви не захочуть цього робити і в наступні роки Вас чекають руйнування відносин, особливо 2021-22 роки. Щодо себе, дивіться за своїм здоров’ям, станом фізичним і психологічним, депресією, хронічними хворобами, підвищена ймовірність травм в цьому і наступному році. У 2020 році цей період найсильніше відчують Леви першої декади.

Пік 24 березня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, прилив сил і енергії, бажання почати щось нове в житті. Дуже сприятливо буде починання нового навчання, здобуття вищої освіти, здобуття нової ідеології, нових поглядів на життя і філософії, нової віри. Можна вирушати за кордон, починати судові розгляди, починати навчати когось або себе.

З 25 по 30 березня розвивайте ділові та робочі відносини, але тренд сприятливий і для особистих, можуть бути романи на роботі. Вдалими будуть інвестиції в роботу і кар’єру, вчинення дорогих покупок для себе.

З 27 по 31 березня змінюйте або позбавляйтеся від ділових і робочих відносин, сила волі і наполегливість, впливовість на колег і керівництво. Можуть бути любовні романи.

З 28 березня по 3 квітня конфліктні дні.

З 30 березня по 13 травня період зробить Вас більш конфліктними, гірше будете ставитися до критики до себе, образи, агресія на будь-який тиск на Вас, відповідна агресія. Але цей же період дасть енергію і активність у відносинах. З ворогами більше і сильніше будуть конфлікти. У любовних відносинах більше активності і бажання завоювати. У ділових відносинах намагайтеся не битися з партнерами, а воювати з конкурентами. Період оновить відносини і Вашу поведінку в стосунках. На початку квітня вірогідні конфлікти.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Лева на березень

З 4 по 16 березня – інформація про відносинах.

З 5 березня по 3 квітня – займіться діловими відносинами.

Пік 9 березня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, акцент на доходи і витрати.

З 16 березня по 11 квітня – інформація про гроші.

З 19 березня по 7 травня – зміни в роботі і здоров’ї.

З 22 березня по 2 липня – зміцнюйте себе.

Пік 24 березня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, акцент на знання і життєву філософію.

З 30 березня по 13 травня – активність у відносинах.

Гороскоп опублікований 3 березня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 12 T. 0,161