Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Лев – березень 2018 – Марфа Бомбушкар


Місяць багатий на навчання, новини, спілкування, публічність. Додасться сил для роботи, зайнятися своїм здоров’ям, виконувати обов’язки. Приділіть увагу своїм фінансам, доходам і багатства спочатку місяця, витратам і боргам в середині. В кінці місяця час отримувати результати навчання. Не занадто важливий гороскоп для Лева.

З лютого місяця у Вас був період з посиленням питань боргів, витрат, допомоги від інших, зросла сексуальність і схильність до езотерики, зацікавленість у всьому цьому до 7 березня. З 27 січня у Вас приріст сил, схильності до розваг, відпочинку, творчості і захоплень по 18 березня.

До 9 березня у Вас ще є час для пошуку підтримки, взяття вдало боргів або виплат. Але краще в ці дні присвятити себе езотеричним питаням, особливо з 3 по 7 березня, хороша інтуїція, мрійливість, підвищена чуттєвість.

Пік 2 березня, плюс-мінус 3 дні, пік буде періодом завершення і кульмінацій, результатів, інформації. У гороскопі у Левів вказівка на завершення або новини про матеріальне і фінансове. Отримання грошової нагороди або новин про працю і оплату. Вирішення питань інвестицій та боргів. Пікові дні підходять для прийняття рішень про фінанси, заощадження, дорогі покупки, інвестиції. Вирішити, що Вам цінно, а що ні. Спад 10 днів.

Вчіться з 6 березня по 13 травня, знайомтеся, заводите нових наставників або навчайте інших. З 23 березня по 15 квітня час переучуватися, а не вивчати нове.

З 7 по 31 березня у Вас буде більше харизми.

Прилив сил, які можна направити на творчість або навчання, а можна на азарт і розваги з 8 по 15 березня. Зросте сексуальність.

З 9 березня по 10 липня у Вас буде якийсь регрес в сімейній сфері, затримки, переоцінка сім’ї, дітей, шлюбних партнерів. Не час починати нові масштабні сімейні проекти, переїзди, здійснювати покупку нерухомості.

Можуть бути проблеми з переговорами, вчителями та наставниками, партнерами, потрібно серйозніше поставитися до завдань і знань з 10 по 15 березня, щоб не втратити репутацію або відносини.

Приплив оптимізму, сексуальності, бажання більшого з 12 по 16 березня.

17 березня, пік плюс-мінус 3 дні, 10 днів спад. Нове, нові бажання, посилення всіх трендів під час піку. Акцент для Левів буде на світі езотерики, психології і сексу, інтерес до цих питань. На рівні земному, нові питання пов’язані з боргами і виплатами, кредитами. Вдалі дні для нових стартів в перерахованому, зайнятися езотерикою або взяти в борг.

Хороші дні для переговорів і навчання, публічних виступів з 17 по 22 березня.

З 18 березня по 16 травня буде більше сил для заняття спортом і зміцнення здоров’я, більше активності в роботі і виконанні обов’язків. Варто оновити свою роботу і здоров’я, зміцнити, братися за тяжку працю яка вимагає багато енергії. Спочатку буде багато конфліктів, та й в квітні будуть конфліктні дні.

Перший конфліктний період з 21 березня по 29 березня, а може бути і по 1 квітня. Скандали на роботі, можете поскандалити з наставниками, колегами, клієнтами. Можуть бути травми. Конфліктний період для всього Зодіаку.

Час змінити свою домашню сферу, роботу, здоров’я, відновити і поліпшити, можна і позбуватися з 21 березня по 2 травня. Період переоцінки, повернення старих питань. Перший раз період був з 31 грудня по 10 лютого і детально описаний в гороскопі для Левів на грудень, але він ще раз повторитися в 2018 році.

Обережніше з репутацією і сексуальністю, бажанням домінувати з 22 по 26 березня. Багато ревнощів, схильності до ризикованих вчинків у відносинах і фінансах, провокаційних.

З 23 березня по 15 квітня не купуйте нову техніку, відкладіть початок нових проектів і угод.

Раптові зміни і вчинки в любові і фінансах, відносинах з 27 по 31 березня. Обережніше з репутацією.

Занепад фізичних і вітальних сил, помітний для Левів, з 28 березня по 1 квітня.

Для Зодіаку період з 30 березня по 7 квітня вказує на схильність до руйнування і порушення правил, агресивність. Левам він може бути помітний тільки як зовнішній, але у Вас може бути фізичне навантаження, бережіть своє здоров’я в ці дні.

31 березня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад. Пік посилить тренди, бережіть здоров’я і не скандальте, завершить і принесе новини. Час розібратися в своїх знаннях і навчанні, знайомих. Не занадто важливий пік для Вас, головне не скандальте і бережіть здоров’я.

З 31 березня по 24 квітня період, коли Ви можете сподобатися своєму керівництву, іншим важливим людям. Хороший період для зміцнення зв’язків з ВІПерсонами, навіть може бути роман. Своєю харизмою, привабливістю, вмінням знаходити компроміси і подобатися іншим можете зробити собі хорошу репутацію, правда в середині квітня не перестарайтеся. Може бути шлюб або відносини за розрахунком, оновлення таких відносин.

Важливі дати і періоди в гороскопі на березень 2018 для Лева

2 березня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – завершення. Фінанси.

З 6 березня по 13 травня – вчіться і більше публічності.

17 березня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – початок. Езотерика, секс, борги.

З 18 березня по 16 травня – енергія для роботи і здоров’я.

З 21 березня по 7 квітня – конфліктні періоди, бережіть здоров’я.

З 23 березня по 15 квітня – проблеми з документами, обережніше з навчанням і інформацією.

31 березня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – завершення. Знання, знайомі.

З 31 березня по 24 квітня – компромісами і чарівністю можете поліпшити собі репутацію, а можете і погіршити в квітні.

Гороскоп опублікований 02.03.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,168