Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козеріга на серпень 2013 від Марфи Бомбушкар


Ваш партнер буде мати для Вас велике значення, як і минулого місяця – липня 2013 року, і разом ви будете планувати на майбутнє. Якщо Ви не перебуваєте в шлюбі, Ви будете думати про нього, а якщо в шлюбі … можливо, що у Вас з’являться нові відношення на стороні (якщо Ваш шлюб, … не зовсім вдалий). Так само це хороший місяць для початку нової справи, пошуку партнерів по бізнесу. Є велика ймовірність на переміни у відносинах. Особливо якщо вони Вас не влаштовують, якщо Ви знаєте, що не влаштовує Вас у Вашому партнері і що Ви намагалися це в ньому змінити, але так і не смоги впродовж років. У серпні Ви знайдете в собі мужність припинити це, звільнити себе від вантажу і почати нове життя. Можливо, що Ви звільнитеся і не зараз, але саме в серпні Ви зрозумієте, що не влаштовує Вас у партнері і що потрібно змінюватися. Саме в цьому місяці впаде остання крапля в чашу терпіння.

Фінансові рішення прийдуть до Вас в цьому місяці, можливо, Ви зможете заручитися підтримкою від інших, або ж Ви зможете самі знайти рішення для них. Вже після 6го числа Козеріги відчують необхідність перерахувати свої фінанси. Ставтеся з критикою до своїх витрат, до того, що ви хочете купити. Передивіться всі свої джерела доходу, ймовірно, що Ви зможете знайти нові способи для отримання прибутку, і позбутися від непотрібних витрат. Це дозволить Вам поліпшити своє фінансове становище, іноді, щоб стати багатим, потрібно всього лише не витрачати зайве. Так само в серпні Вас чекає фінансовий сюрприз, можливість, шанс, яким Вам потрібно буде скористатися. Будьте уважними, слідкуйте за всім.

Проблеми і розмови про гроші Вас будуть хвилювати до 20го серпня, після цього числа справи підуть на поправку. Але, якщо Ви комусь винні гроші – борг варто повернути, теж стосується і Вас, Козеріги, якщо Вам хтось повинен – вимагайте повернення боргів. Після 20го серпня гарний час для розділу матеріального майна, особливо якщо Ви перебуваєте в розлученні. Повернення боргів чи вимог, щоб повернули Вам. Так само це гарний час, щоб взяти нові кредити в банку або гроші в борг.

Для самотніх Козерігів, які бажають знайти свою другу половинку, варто помітити в своєму календарі 15е серпня (плюс \ мінус 4 дні, найімовірніше плюс). У цей період Вам потрібно бути якомога більше соціально активними.

Після 21го серпня Вас може очікувати відрядження (далеке) або ж поїздка. У цьому відрядженні \ поїздці Ви можете знайти нову любов, ту яка буде саме Вашою. Або, як мінімум, завести роман.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 02.08.13

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 46 T. 0,210