Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козеріг, народжені з 31 грудня – 09 січня, друга декада — Ґасбрук


Козеріг другої декади – це народжені з 31 грудня по 09 січня

Вродженими характеристиками цієї особистості є енергія творення, творчі здібності, хоробрість і надійність. Емоційне прагнення конфліктує з практичним розумом.

Позитивний стан. Творчим вогнем цієї особистості є контрольована і творча сила, що дозволяє трійку Козеріга закінчувати все, що вони починають. Чітко розуміючи можливі межі своїх дій, вони розуміють в той же час, як цю межу подолати. У розпалі інтенсивних подій можуть утримувати свою рівновагу і особливо надійні у випадках небезпеки. Об’єднують ініціативу з бажанням доповнити і закінчити всі, що розпочато. Вони хороші, енергійні і натхнені працівники. Наділені вродженим почуттям самоконтролю, а своєю величезною емоційною силою керують за допомогою здорового глузду і потужної волі. У людських взаєминах глибоко співчувають, жагучі і віддані. Інстинктивно розуміють людей, їх можливості і завжди намагаються поліпшити умови життя людей зі свого оточення.

Негативний стан виражається в надмірній позитивності, деспотизмі, недисциплінованості. Віддають себе повністю таким почуттям, як злість, ревнощі, жадібність і ненависть. У прагненні здійснити свою мету змітають все зі свого шляху, незважаючи на збиток або наслідки. Творчий вогонь їх стає руйнівним. Співчуття перетворюється в похмурий песимізм, що не бачить нічого хорошого ні в чому. У намаганні ізолюватися замикаються в собі до повного самотності. Насолоджуються почуттям переваги, і таким чином роблять ворогів зі своїх друзів. Наділені величезною особистою силою, ці нещасні люди можуть принести біди свого оточення.

Рівновага. Першим кроком в цей стан стануть усвідомлення власної сили і рішучість застосовувати її тільки творчо. Життєво важливо уникати руйнівних думок, дій, розвиваючи благородні якості. В характері Трійки Козеріга вельми слабо закладені терпимість і терпіння, – ці якості також слід розвивати. Але головне для них – необхідність розслаблення, їм потрібно виділяти час для сміху і задоволень. Набагато частіше Трійки Козеріга з усіх можливостей вибирають тільки одну. Цих позитивних енергійних людей приведуть в рівновагу різноманітні інтереси, хобі та знайомства.

Коментарі. Структура цієї особистості подібна високоскладних пристрою під високою напругою, яким повинна управляти дуже кваліфікована рука. Здавалося б, так багато конструктивної сили в особистості Трійки Козеріга і відносно мало відомих людей. Але вивчаючи багатьох осіб, народжених в цій декаді, ми встановили кілька причин такого феномена! Це настільки сильна особистість, що їй дуже важко що-небудь закінчувати, а її основні напрямні не містять в собі натяку на амбіції. Крім того, негативні схильності, що виявляються в ревнощів, гніві, скандалах, ніяк не ведуть до зростання популярності і успіху, хоча і не повинні ставати перешкодою до великих творчих досягнень.

У цій декаді народилися люди, які досягли великої слави і великого успіху: Рудольф Бінг керував колись Метрополітен-Оперою, Едгар Гувер заснував ФБР, Конрад Аденауер був канцлером ФРН. Серед Трійок Козеріга – Джордж Баланчин, американський балетмейстер, письменники І. Д. Селінджер, Е. М. Форстер, Карл Сендберг, Алан Уотс, Симон де Бевуар – вони все ідеалісти в своїй формі і структурі. (Ю. Н. Григорович, Осип Мандельштам, Степан Бандера – прим. Пер.).

Наділені частотою Марса Трійки Козеріга мають примітивну, відрізняється від будь-якої іншої, рису, що дає міць і мобільну силу. Такі люди не визнають ні апатії, ні пасивності, в результаті повністю нехтують відпочинком і розслабленням, постійно в праці, витрачають себе подібно машині, яка працює поки не зупиниться. Найважливіший рада трійку Козеріга: вийти до морського берега і дивитися на підкочує вали, спостерігати, як всякий вал спочатку відступає, потім здіймається і з усією силою обрушується на берег.

Трійці Козеріга наказано: як можна частіше займатися фізичними вправами на свіжому повітрі і бути якомога ближче до природи. Якщо це не можливо, то надлишки накопиченої енергії вихлюпуються в скандал. Козерігі – перш за все практики – працюють набагато краще, маючи певну мету. І хоча на Таро-карті зображено художник за роботою, запис їм обіцяє «прибуток в угодах, підйом, збільшення майна, вплив і спритність у справах». Потім зі звичайним блиском щирості додає, що в негативному стані вони «егоїстичні дріб’язкові, сповнені забобонів і бажають неможливого». З подібним характером, що має такі чоловічі і позитивні якості, рівновага досягається найкраще розвитком і підтримкою сприйнятливих жіночих якостей, які є частиною творчих здібностей, якими, без сумніву, ця особистість наділена. Судячи по обіцянках Таро, таке варто було б зусиль.

Мюрієл Брюс Ґасбрук “Таро і астрологія”

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 73 T. 0,177