Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козеріг – жовтень 2020 від Марфи Бомбушкар


Буде хороше і погане в жовтні. З одного боку місяць – агресивний, конфліктний, небезпека травм, нові і старі скандали, найгірше для сімейної сфери і кар’єри. З іншого – успішний для публіки, романів, непоганий для відносин, дружби. Акцент місяці на кар’єрі і зміни в житті і цілях. Зміни в житті, філософії та вірі стануть швидше.

З 27 червня по 7 січня активний період в сімейній сфері, а ще період дасть Козерогам конфліктність з усіма і в вересні-листопаді поверне старі скандали, дуже несприятливий у вересні-жовтні та на початку листопада. З 10 вересня по 14 листопада занепад сил, менше енергії, повторення старих конфліктів і посилення нових. З 16 вересня по 3 листопада – розвивайтеся духовно, допомагайте іншим. З 27 вересня по 28 жовтня товариськість, новини про друзів і суспільстві.

Пік 2 жовтня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – це важливий пік для Козерогів, принесе нове і новини, посилить паралельні тренди, остерігайтеся конфліктів. Акцент піку на репутацію, професію, кар’єру, статус в суспільстві. Починайте новий кар’єрний шлях, професійний розвиток, але нові проекти і цілі поки краще не починати, якщо вони вимагають багато енергії. Робіть те, що допоможе Вам набути статусу і репутацію.

З 3 – 27 жовтня хороший період для спілкування, навчання, судів, зарубіжних поїздок. Харизма для Козерогів. Приділіть увагу відносинам з наставниками, учнями, іноземцями, покровителями. Ведіть за собою інших, просувайте свої ідеї.

З 3 – 24 жовтня чреда поганих вказівок, дні конфліктів, аварій, травм, скандалів. Найгірше буде з 12 до 18 жовтня. Сильніше всього конфлікти через сім’ю та кар’єру і в цих сферах. Намагайтеся не почати нові скандали.

З 4 жовтня швидше будуть відбуватися зміни у Вас в житті, більше сили волі для зміни життя, впливу на інших.

З 5 – 12 і з 16 – 22 жовтня нестандартні ідеї і мислення, плани, осяяння. Беріться тільки за швидко реалізовані плани та ідеї. Намагайтеся не ризикувати в бізнесі і торгівлі.

З 9 – 12 жовтня хороші дні для творчості, розваг, відпочинку, любові, відносин.

З 9 – 20 жовтня чреда поганих вказівок для кар’єри і цілей, репутації. Не падайте духом, не роздувайте свої претензії, не скандальте. Стримуйте свою гординю, постарайтеся змінювати свої цілі і кар’єру. Найгірше з 13 – 20 жовтня, вказівки на втрати і обмеження.

З 14 жовтня – 3 листопада бережіть документи, не починайте оформлення документів і угод, обережніше з технікою і апаратурою, поїздками. Період детально описаний в загальному гороскопі. До 29 жовтня Козерогам треба переоцінити свою дружбу і знання про суспільство, свої плани, спробуйте повернути старих друзів. Після 29 жовтня до 3 листопада переоцінюйте інформацію про кар’єру і репутації, цілі, переучуватися професійно.

З 16 – 20 жовтня обережніше з громадськими структурами і таємними романами і обманами. Економте гроші, не витрачайте на дурниці.

Пік 16 жовтня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, пік посилить тренди. Бійтеся початку нових скандалів в сім’ї і на роботі, руйнування репутації, втрат в сім’ї і кар’єрі. Спробуйте почати новий кар’єрний шлях, нову мету в житті, професію або важливий проект.

З 17 – 26 жовтня чреда хороших вказівок для відносин, розвитку, зміцнення, зміни. Козерогам варто зайнятися судами, публічними виступами, просуванням своїх ідей і філософії, навчанням інших. Хороші дні для різних покупок, договорів, поїздок.

З 27 жовтня – 21 листопада займіться відносинами для кар’єри і репутації, після 8 листопада погані вказівки. Важливі переговори, договори, публічні заходи, те що може вплинути на кар’єру і репутацію робіть до 8 листопада. Оформляйте офіційно договори, шлюбний контракт і ділові договори з 3 до 8 листопада. Розвивайте відносини з керівництвом, тими хто допомагає з кар’єрою і дає репутацію, відносини дадуть кар’єру і статус, після 8 листопада обережно з такими відносинами.

З 28 жовтня – 10 листопада повторно багато інформації про цілі, кар’єрі, репутації до 3 листопада, після – нова інформація про це. Весь період поганий, вказівки на порушення і обмеження. Серйозніш будьте з угодами, відрядженнями, переговорами, своїми знаннями.

З 29 жовтня – 3 грудня посиляться зміни в житті, минуле посилення було в березні-травні. Великі, масштабні і сильні, глибокі і які трансформують, кардинальні зміни і втрати в Вашому житті. Дуже сильна зміна Вас, світогляду і філософії, ставлення до життя і релігії, кар’єрі та професії, репутації та поваги, статус. Імовірність втрат для Козерогів не велика (для Терезів, Раків і Овнів цей тренд гірше), цілком ймовірно, що одне будете втрачати і на його місці буде починатися \ народжуватися інше.

Пік 31 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – несподівані новини і події, зміни, кульмінації і рішення. Акцент на любов, дітей, розваги, творчість, дружбу, плани, суспільство. Ви можете прийняти несподівані рішення для цього, зробити руйнуючі вчинки, звільниться від тягаря. Можуть бути незалежні від Вас обставини і зміни.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Козерога на жовтень 2020

Пік 2 жовтня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – новини, рішення, акцент на сім’ю і кар’єру.

З 3 – 27 жовтня – публічна активність, розвиток відносин, харизма.

З 14 жовтня – 3 листопада – затримки і безрезультативність в бізнесі, переоцінка кар’єри і цілей, дружби і товариства.

Пік 16 жовтня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, новини, конфліктний пік, акцент на кар’єру і цілі.

З 27 жовтня – 21 листопада – відносини будуть впливати на кар’єру і статус, з 8 листопада будьте обережні.

З 28 жовтня – 10 листопада – інформація для кар’єри і статусу.

Пік 31 жовтня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації, акцент на любов, дітей, дружбу, товариство.

Гороскоп опубліковано 6 жовтня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,162