Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козеріг – жовтень 2019 від Марфи Бомбушкар


Дволикий місяць і гороскоп для Козерогів на жовтень і частину листопада. З одного боку – багато конфліктів і конфліктів сильних, можливо руйнівних, Козероги самі будуть конфліктні і посиляться конфлікти через репутацію і кар’єру. З іншого боку – багато хороших трендів для публічності, дружби, громадської активності та спілкування. Будуть результати, можливо усунення або втрати, в сім’ї і кар’єрі. Буде несподіване починання в любові і дружбі, планах на майбутнє або непередбачені зміни. Займайтеся кар’єрою і репутацією, енергії для цього багато, але намагайтеся не скандалити.

З 18 серпня приріст енергії по 4 жовтня. З 14 вересня можливості для відносин, що впливають на кар’єру і репутацію, статус, по 8 жовтня. З 14 вересня інформація для кар’єри і статусу по 3 жовтня.

З 3 жовтня по 9 грудня спілкуйтеся, виступайте перед публікою, плануйте і дізнавайтеся більше про свої плани на майбутнє, дізнавайтеся більше про друзів і колективах. До 31 жовтня починайте нове, з 31 жовтня по 20 листопада повернення старого. Перший публічний період.

З 24 квітня Ви були більш вимогливі до себе, більше сили волі направляли на себе, внутрішні зміни, трансформації, переоцінки. Це завершиться 3 жовтня.

З 4 жовтня по 19 листопада період активних дій, відстоювання своїх прав, реалізації бажань, багато енергії для проектів і всього що впливає на професію, кар’єру, репутацію, статус і досягнення. Беріться і боріться за свої цілі. Шукайте шляхи реалізації проектів. Якщо Ви без роботи – шукайте роботу, якщо є проблеми на роботі – відстоюйте свої права, займіться складними завданнями. Але ще цей період в цілому посилить Вашу конфліктність, багато негативних трендів, особливо через цілі і кар’єру, якщо хтось буде стояти у Вас на шляху. Обережніше з керівництвом і впливовими людьми, намагайтеся обдумано конфліктувати тільки якщо є сенс.

З 5 по 10 жовтня може бути занепад сил, розчарування в статусі і житті, обережніше з репутацією. Погані дні щоб показувати себе, хвалитися.

З 8 жовтня по 1 листопада сприятливий період для питань дружби і колективів. Оновлюйте дружні і колективні відносини, сумісну творчість. Вдалий період для публічних виступів і просто бути на публіці. Оновлення дружбу і знаходьте нових друзів.

З 11 по 14 жовтня можуть бути несподівані любовні повороти, особливо з друзями, інтриги, зміни у відносинах, багато уразливості. Бережіть репутацію. Можуть бути дурні витрати грошей.

З 12 по 16 жовтня Ви будете дуже владні і грубі, готові до кардинальних змін, усуненням в житті чогось важливого, змін життєвих пріоритетів і цілей, трансформації. Намагайтеся не тиснути занадто на інших і не конфліктувати. Бережіть вагітність і здоров’я, небезпека травм і психологічних криз.

Пік 13 жовтня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – це грубий і усуваючий пік, треба бути обережніше, він дасть результати і кульмінації, розуміння, завершення. Великий акцент на сімейну сферу і статус, будинок і рідних, кар’єру і професію. Можете самі позбутися всього з грубістю. А можете і болісно втратити.

Повторення, 3е і останнє, сприятливого тренда з 14 жовтня по 30 листопада, може до 12 грудня, вперше він був з 8 січня по 4 березня, удруге з 15 травня по 19 (30) липня. Сприятливий тренд, але потрібно працювати щоб були результати. Посилить інтуїцію і творчі таланти. Дуже гарний час для Козерогів зайнятих у творчості, духовному, церковному, благодійності – ці сфери можуть принести Вам поваги і важливі досягнення, але потрібно працювати. Займайтеся духовним зростанням, містикою і езотерикою. Благодійністю і допомогою іншим. Розвивайте свою інтуїцію і віру, Ви станете більш схильні до релігійних і езотеричних питань. Займіться творчістю, музикою, малюванням або іншим.

З 14 по 17 жовтня хороші дні для публічних виступів і поїздок, в спілкуванні з друзями і публікою використовуйте інтуїцію.

З 18 по 21 жовтня невеликий інтелектуальний тонус, хороший для глибокого аналізу цікавих для Вас питань. Хороші дні розібратися і дізнатися глибше друзів і колективи, свої плани на майбутнє.

З 19 по 22 жовтня тренд харизми, привабливості, дуже хороший для публічної активності. Можна зміцнювати дружбу і важливі відносини. Козероги можуть здійснювати вдалі довгострокові покупки в ці дні.

З 20 по 23 жовтня романтичний тренд, хороший для спілкування і публічності, творчості. Хороші дні для торгівлі.

З 23 по 27 жовтня ще один романтичний тренд, але він вже краще для більш глибоких відносин. До того ж він хороший щоб глибше пізнати друзів і важливих для Вас людей, розібратися в них. І, знову, хороший для публічних виступів.

З 24 по 30 жовтня дуже сильний для Козерогів конфліктний тренд, ворожий, порушення правил, диктатура, кардинальні руйнівні скандали. Можуть бути перепади фізичних і психічних сил, ймовірність травм. Обережніше з репутацією, кар’єрою, відносинами, особливо з керівництвом.

З 26 по 30 жовтня несподівані вчинки в дружбі і любові, можуть бути закоханості і інтриги. Розриви любовних або дружніх відносин. Обережніше з публічністю. Вагітним треба бути обережніше.

Пік 28 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – це несподіване і нове. Для Вас акцент на планах на майбутнє, дружбу, колективах. Набуття друзів або завершення дружби. Вступ до колективу або інші важливі публічні події та громадські заходи. Пік буде мінливим і непередбачуваним.

З 31 жовтня по 20 листопада час відновлювати контакти зі старими друзями, переоцінити дружбу, переоцінити свої плани на майбутнє. У цей період можуть бути проблеми і затримки з бюрократією, поїздками, технікою та інформацією, проектами, не варто починати нове. Гарний час переучуватися і переробляти старі проекти, переоцінювати завдання і знання. Бережіться хронічних захворювань.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Козерога на жовтень 2019

З 3 жовтня по 9 грудня – спілкування.

З 4 жовтня по 19 листопада – енергія для репутації і конфліктність.

З 8 жовтня по 1 листопада – харизма для суспільства.

Пік 13 жовтня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації і завершення, акцент на сім’ю і статус.

З 14 жовтня по 30 листопада – розвивайте себе духовно, зміцнюйте.

Пік 28 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на дружбу і суспільство.

З 31 жовтня по 20 листопада – обережніше з інформацією і технікою.

Гороскоп опублікований 27.09.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,163