Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козеріг – жовтень 2018 – Марфа Бомбушкар


Для Козерігів гороскоп на жовтень буде краще, ніж для більшості знаків Зодіаку, більше харизми і привабливості, любові, впевненості в собі. Все так же активно будете витрачати свої накопичення і заробляти нові. Повернеться активний період для відносин з керівництвом і вищестоящими людьми, відносин які впливають на Ваш статус і репутацію, професію. Буде довгий період таємної інформації, можливості вивчити секрети, езотерику, розібратися в своїх глибинах і інших людей.

Ще з червня до 6 вересня було багато інформації про езотерику, матеріальне і фінансове. З 6 по 21 вересня ефективний час для навчання. З 21 вересня по 10 жовтня час дізнаватися нове про професію, керівництво, питаннях поваги і статусу, використовувати свої знання для них. З 11 вересня по 15 листопада зростуть витрати і доходи, активніше будете з матеріальними питаннями. З 9 вересня по 31 жовтня вдалий час для публічної активності і дружби. Дуже хороший період для поліпшення і розвитку себе і творчості, любові, захоплень, дитячих запитань з 18 липня по 6 жовтня, можна приділити увагу кар’єрі. З 30 серпня по 23 вересня був сприятливий період для змін ідеалів, духовного зростання, дружби, прагнень, планів на майбутнє.

Період з 5 жовтня по 12 листопада детально описаний в загальному гороскопі, стосується він всіх. У ці дні не робіть дорогі покупки, не починайте нові проекти з метою заробітків, не вступайте в шлюб або важливі відносини, повернуться старі відносини і фінансові питання. Затримки в розвитку існуючих відносин і матеріальних питань, а так само їх переоцінка. Для Козерігів буде повернення, затримки і переоцінки у відносинах з друзями і планів на майбутнє, колективами до 31 жовтня, а з 31 жовтня по 12 листопада відносини з керівництвом, професійні зв’язки.

Повториться конфліктний період, який був з 5 по 12 вересня, тепер він буде з 8 по 13 жовтня, ймовірно повернуться старі питання. Конфліктний період з партнерами і друзями, ворогами, конкурентами, коханими. У ці дні можуть бути витрати у Вас, це вірогідніше, матеріальні і фінансові втрати, намагайтеся бути уважніше.

Перший пік жовтня дасть шанси на новий етап в кар’єрі, професійний новий шлях або цілі. Пік 9 жовтня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів. Пік час нових починань, але так само і посилення конфліктів, жорстокості, владності і грубості. Обережніше з будь-яким ризиком і втратами в ці дні.

Спілкування з друзями і інформація про друзів з 10 по 31 жовтня.

З 17 по 21 жовтня будьте обережні з конфліктами під час переговорів, угоди краще не укладати. Можуть бути скандали з друзями, через фінансові питання, в борг краще не давати і не брати.

Приріст харизми для Козерігів, навіть хороший час для зміцнення дружби і відносин, ділових відносин і любовних, важливих переговорів, оформлення документів. Тільки угоди на укладайте, підпис не ставте і дорогі покупки не робіть з 21 по 27 жовтня.

Несподівані вчинки в любові і дружбі, більше бунтарства і егоїзму, бажання свободи, нової творчості або захоплень з 22 по 25 жовтня.

Другий пік дасть можливість розібратися і завершити, ймовірно несподівано для Вас і результати будуть несподіваними, все відбудеться швидко, в питаннях творчості, любові, дітей, захоплень, романів і меншою мірою дружбу і планів на майбутнє. Пік 24 жовтня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів, він так само додасть Вам сил і енергії. Дуже несподівані дні, бунтарські, стрімкі. Можете закохатися в друга або розірвати дружбу і любов. Напружені дні.

Ще один хороший для Козерігів період з 26 по 30 жовтня, додасть сил і впевненості в собі, вітальності. Вдалі дні для публічної активності, показати себе керівництву, поліпшити свою репутацію.

Багато інформації з 27 по 31 жовтня, гарний час для навчання, поїздок, спілкування.

Ще одне повторення періоду, який був з 9 по 15 вересня буде з 27 жовтня по 4 листопада. Можуть бути скандали з друзями. Але скоріш за це інтриги з друзями, закоханості або образи на друзів і любов. Обережніше з любовно-дружніми романами і фінансами, можуть бути витрати, варто берегти свою репутацію і гроші. Можуть повернутися старі теми, які були в вересні.

З 31 жовтня по 1 грудня займайтеся вивченням езотерики, таємниць, містики. Збирайте плітки, плетіть інформаційні інтриги, дізнавайтеся плітки, робіть таємні переговори. Гарний час вивчити свої недоліки, психологію, комплекси, то як з цим боротися.

З 31 жовтня по 2 грудня повторення періоду, який був з 7 серпня по 9 вересня. Сприятливі дні для налагодження важливих відносин, публічності, роботи над своєю репутацією і статусом, іміджем. Постарайтеся оновити відносини з керівництвом або знайти нові. Можуть бути відносини по вигоді і навіть шлюб. Вдалі дні для оформлення шлюбу після 12 листопада. До 12 листопада буде можливість повернутися в цих питаннях і переоцінити їх.

Важливі дати і періоди в гороскопі на жовтень 2018 для Козеріга

З 5 жовтня по 12 листопада – переоцінка і повернення, затримки в стосунках і фінансах.

9 жовтня пік, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, акцент на кар’єру і статус.

З 10 по 31 жовтня – спілкуйтеся з друзями, дізнавайтеся нове про них.

24 жовтня пік, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації, акцент на любов, дітей, творчість.

З 31 жовтня по 1 грудня – вивчайте таємне.

З 31 жовтня по 2 грудня – налагоджувати відносини з важливими людьми.

Гороскоп опублікований 27.09.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 83 T. 0,186