Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козеріг – вересень 2020 від Марфи Бомбушкар


Початок місяця і з останньої декади будуть дуже-дуже конфліктні часи, небезпека травм і витрат. Дуже сприятливим буде середина місяця. Багато інформації про різне, місяць багатий на важливі новини для Козерогів. Сприятливий період для «чужих грошей», збагачення за рахунок інших. Ремонти і розвиток, дії, в сімейній сфері постарайтеся почати до 10 вересня. Повториться сприятливий для життя період і особистого розвитку. З середини вересня життя у Козерогів почне розвиватися швидше.

З 27 червня по 7 січня активний період в сімейній сфері, а ще період дасть Козерогам конфліктність з усіма і в вересні-листопаді поверне старі скандали, дуже несприятливий у вересні-жовтні.

Пік 2 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – сприятливий пік для рішень, кульмінацій. Акцент на новини, поїздки, навчання, життєву філософію, знайомства, угоди. Пік посилить паралельні тренди, остерігайтеся конфліктів, проблем у відносинах і багатстві.

З 2 по 6 вересня дуже конфліктні дні для відносин, особливо особистих, сімейних, ворожих. Можуть бути дурні витрати і втрати грошей, менше витрачайте на сім’ю і стосунки.

З 5 по 27 вересня багатий на новини та інформацію про кар’єру і для кар’єри період. Можна вивчати щось нове для розвитку професійного, вести переговори з важливих проектів, показувати свої знання для репутації. Дізнаєтеся більше про свій статус і репутацію. Відрядження, новини, навчання, знайомства в сфері кар’єри і репутації. У другій половині місяця багато поганих трендів, менше обіцяйте, намагайтеся берегти репутацію, не конфліктуйте.

З 6 вересня по 2 жовтня сприятливий період, лише один недовгий негативний тренд, для збагачення. Збагачення від інших людей, спадщини, кредитів, витребування боргів, отримання виплат. Зможете домовитися, отримати бажане від інших людей. Укладайте договори про кредити, проводьте переговори про зменшення своїх боргів або пролонгації виплат.

З 7 по 11 вересня найкращі дні для Козерогів, енергія, сила, оптимізм, віра. Розвивайтеся духовно та інтелектуально, плануйте свої проекти і прагніть до цілей. Головне з 10 по 13 вересня не лінуватися, обережніше будьте в поїздках в ці дні.

З 10 вересня по 14 листопада на глобальному рівні негативний період для конфліктів, повернення старих конфліктів, нові будуть довгостроковими, переоцінка конфліктів. Козерогам період буде найскладніше з третьої декади вересня по кінець жовтня. Найнебезпечніше конфлікти в сімейній сфері, можуть повернутися або повторитися старі, нові будуть довгостроковими. Ви в ці два місяці будете вибуховими, спочатку багато терпіти, а після вибухати агресією. У цей період краще не починати нові проекти, особливо в сімейній сфері, ремонти, відстоювання своїх прав, конфлікти (суди). Бережіть своє здоров’я з кінця вересня.

З 12 по 16 вересня хороший тренд для Козерогів, щоб змінювати себе і своє життя, свою філософію та ідеологію. Виступайте публічно, будете мати владу над публікою.

13 вересня завершитися фоновий період, був з 14 травня, Ваші ідеї, прагнення, масштабні плани, розвиток буде швидше. До цього Ви більше збирали це в собі. Більше буде помітна зовнішня удача.

З 13 по 17 вересня єдиний поганий тренд для боргів, намагайтеся не поспішати з боргами. Не ризикуйте чужими і своїми грошима, не витрачайте багато на розваги. Обережніше з любовними романами.

З 15 по 19 вересня зміцнюйте себе і свою репутацію, дні стабілізації і зміцнення. Більше сили будете відчувати в собі. Хороші дні для планування.

З 16 вересня по 3 листопада повторення тренда. Одухотворяє Козерогів, духовні сили, релігійність, віра, інтерес до містики і езотерики. Але і крім духовного, цей тренд дасть Вам більше впевненості в майбутньому, більше мрійливості і творчої енергії. Дуже сприятливий для благодійності, навчання, далеких поїздок, подорожей водним транспортом – вирушайте в короткостроковий круїз! Цей тренд був в лютому-березні і в липні-серпні.

Пік 17 вересня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – сприятливий пік Козерогам, дасть енергію, зміцнення, можливість почати щось нове надійне в житті, багато новин. Акцент на ідеї, ідеали, навчання, далекі поїздки, нову філософію в житті, віру.

З 19 вересня по 6 жовтня дуже конфліктний тренд для Козерогів, небезпека травм, неконтрольована агресивність, велика дратівливість. Конфлікти будуть нові, але починатися будуть з невеликою затримкою. Велика ймовірність повторення і повернення старих конфліктів. Може бути великий занепад сил.

З 27 вересня по 28 жовтня зросте товариськість, більше спілкування з друзями і новин від них, більше публічних заходів. Дізнавайтеся про суспільство, клубах, друзях, поновіть своє спілкування з ними, виступайте перед публікою. Займіться переговорами щодо спільних планів і проектів.

З 27 по 30 вересня єдині сприятливі дні для конфліктів в найближчих пару місяців, якщо треба відстояти свої права в сімейній сфері, свою репутацію в суспільстві, то тільки в ці дні. Сприятливі дні для вирішення боргових питань, отримання чужих коштів.

Ще один уповільнюючий життя і фоновий період завершиться 29 вересня, був з 11 травня. Тепер швидше будуть розвиватися Ваші проекти, досягнення цілей, кар’єра, репутація. Хоча по 14 листопада нові проекти краще не починайте, якщо вони вимагають багато активності і енергії, направте енергію на старі проекти.

Пік 2 жовтня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – це важливий пік для Козерогів, принесе нове і новини, посилить паралельні тренди, остерігайтеся конфліктів. Акцент піку на репутацію, професію, кар’єру, статус в суспільстві. Починайте новий кар’єрний шлях, професійний розвиток, але нові проекти і цілі поки краще не починати, якщо вони вимагають багато енергії. Робіть те, що допоможе Вам набути статусу і репутацію.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Козерога на вересень 2020

Пік 2 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, рішення, новини, спілкування.

З 5 по 27 вересня – інформація про кар’єру і статус.

З 6 вересня по 2 жовтня – кредити, борги, допомога від інших.

З 10 вересня по 14 листопада – занепад сил, зросте дратівливість, не починайте складні проекти.

З 16 вересня по 3 листопада – розвивайтеся, допомагайте іншим.

Пік 17 вересня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, нові ідеї і світогляд.

З 27 вересня по 28 жовтня – товариськість, новини про друзів і суспільстві.

Гороскоп опублікований 31 серпня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 13 T. 0,163