Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козеріг – вересень 2019 від Марфи Бомбушкар


Дуже енергійний місяць, багатий на ідеї і спілкування, багато духовних сил, можливостей змінити себе і свою філософію життєву, навчатися новому. З середини місяця почнуться важливі періоди для Вашої кар’єри і статусу в суспільстві. У вересні багато негативних трендів, але знак Козерога славиться своєю ощадливістю, зібраністю та стриманістю, тому вони не такі небезпечні для Вас. Буде можливість почати нову кар’єру або метe в житті. В вересні прискориться Ваше життя.

З 18 серпня по 4 жовтня прилив фізичних сил і ідей, енергії для прагнень. З 21 серпня по 14 вересня більше харизми. З 28 серпня по 14 вересня інтелектуальний тонус, час навчатися.

З 1 по 6 вересня намагайтеся багато не витрачати, особливо на дурні бажання. Тренд романтичний, але обережніше з розвагами і інтригами.

З 2 по 6 вересня виступайте на публіці, покажіть свої знання, багато інтелектуальної енергії.

З 5 по 8 вересня можете проводити вдалі переговори, показати себе керівництву. Хороший тренд для зміцнення себе, більше впевненості.

Повторення негативного тренда, з 5 вересня по 4 (13) жовтня, він був з 1 червня по 3 (10) липня і з 2 по 26 січня. Тренд внесе обмани, затуманення і невизначеність, лінь, схильність все роздувати і перебільшувати, фанатизм, непомірну натхненність. Сильний вплив на Ваші таємниці, комплекси, здоров’я, знання і спілкування (коло знайомства, далеких родичів). Небезпека обманів і перебільшень. Намагайтеся зберегти свої секрети, нові інтриги краще не починати, як і скандали, обережніше в спілкуванні з іншими людьми. Поганий час для далеких поїздок, потрібно бути обережніше. Бережіть здоров’я, духовний світ і таємниці.

З 5 по 8 вересня багато харизми, хороші дні для змін у відносинах особистих і ділових, важливих переговорів.

З 6 по 12 вересня прилив сил, енергійності, цілеспрямованості. Сприятливі дні для реалізації своїх ідей, буде багато енергії для цього, головне не розпорошувати її на різні проекти.

З 6 по 12 вересня бережіть свої таємниці і духовний світ, може бути розчарування в ідеях, життєвої філософії, віри.

З 7 по 17 вересня є невелика ймовірність травм, погані дні для операцій. Знову, варто берегти свої таємниці. У цей період намагайтеся не навантажувати себе занадто фізично і емоційно, не конфліктувати через свої ідеї та прагнення.

З 10 по 17 вересня сприятливі дні для важливих переговорів, особливо з партнерами і керівництвом, важливими персонами. Підходять для укладання угод.

З 11 по 22 вересня ще один тренд дає енергію, прилив сил, активності, багато енергії для зміни себе, своїх життєвих пріоритетів і цілей, бажань. Хороші дні для операцій і психологічних практик, зміни своєї особистості. Енергію можете направити на особистий розвиток. Тренд так само хороший для вирішення кар’єрних питань і навчання.

Пік 14 вересня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – рішення і кульмінації, зміни. Акцент на Ваші ідеї, знання, світогляд, життєву філософію. Можуть бути важливі новини від знайомих або з далека. Хороші дні для прийняття рішень з навчання, судових питань, зарубіжжю, відряджень і поїздок.

З 14 вересня по 3 жовтня багато інформації, переговорів, навчання, поїздок, знайомств впливатимуть на Вашу кар’єру, статус і повагу. Використовуйте все це заради свого імені, знаходьте нове і обновіть існуюче.

З 14 вересня по 8 жовтня ще один період для кар’єри і статусу. У Вас буде більше харизми, можливості оновити і поліпшити всі відносини які впливають на Вашу репутацію і кар’єру, статус. У цей час Ви можете легко розривати відносини і набувати нові, які будуть впливати на статус. Хороший період для важливих договорів, контрактів, можна укладати шлюбні контракти. Період дуже хороший, тільки в кінці вересня 2 негативних тренда.

З 30 квітня Козероги могли відчувати уповільнення життя, повернення старого або до старого, нове розвивалося повільніше, багато переоцінки в житті. Завершення цього періоду 18 вересня.

З 24 по 27 вересня обережніше з відносинами і фінансами, є ймовірність порушення правил, розчарувань, дурних вчинків. Погані дні для важливих переговорів і договорів.

Пік 28 вересня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, нові можливості для кар’єри та статусу. Починайте важливий проект, починайте реалізовувати свої ідеї, слідуйте до своїх цілей. Можете переходити на нову посаду. Пік дасть можливість для змін свого соціального статусу, а можуть бути важливі новини про це.

З 29 вересня по 2 жовтня теж поганий тренд для відносин і фінансів, але в цей раз ймовірність розриву або втрат. Велика схильність до ризику, домінування, ревнощів, маніпулюванню.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Козерога на вересень 2019

З 5 вересня по 4 (13) жовтня – обережніше з духовним і таємницями.

Пік 14 вересня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – акцент на філософію і знання, новини, кульмінації.

З 14 вересня по 3 жовтня – знання для кар’єри і репутації.

З 14 вересня по 8 жовтня – відносини для кар’єри і репутації.

Пік 28 вересня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, можливості для кар’єри та репутації.

Гороскоп опублікований 29.08.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,392