Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козеріг – травень 2020 від Марфи Бомбушкар


Хороший, але не має важливих вказівок, гороскоп для Козерогів на травень. З травня життя сповільниться, для Козерогів все періоди переоцінки і повернення матимуть сильний вплив, до осені багато в житті повернеться, сповільниться, переоціниться. У травні багато спілкування і інтелектуальний тонус. В кінці місяця єдиний новий, важливий, період для Козерогів для сфери відносин.

З 30 березня активний період з парою поганих трендів для багатства і збагачення по 13 травня. З 3 квітня по 7 серпня важливий період для відносин на роботі, ділових відносин, в травні з негативним трендом (з 29 квітня по 25 травня остерігайтеся любовних зрад і обманів, витрат). З 27 квітня товариськість і здатність до навчання, творчі ідеї по 11 травня.

З 3 по 6 травня інтелектуальна творчість і презентація ідей для Козерогів найкраще.

Пік 7 травня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – завершення і важливі новини, кульмінації. Акцент на дружбу і суспільство, творчість і хобі, любовні романи і любов, сферу дітей.

З 11 травня по 29 вересня у Вас буде уповільнення в житті, повернення до старого, сильніше і більше помітне за все це буде з липня місяця. Розвиток кар’єри, цілей і планів, розвиток життя в цей час сповільниться у Козерогів. Козерогам треба повернутися до старих цілям, кар’єрі, переоцінити своє життя і це. Завершити розпочате раніше або відродити і продовжити. До липня скоріш за повернення фінансових питань і переоцінка багатства, затримки із збагаченням.

З 11 по 28 травня період дасть багато інформації про здоров’я і роботі. Можете вивчати нове для цих сфер, використовувати свої знання для розвитку їх. Укладати угоди і важливі договору в цей час не варто. Але дізнаватися, досліджувати, спілкуватися – це буде корисним. Роботи буде багато, плануйте свій графік.

З 13 по 17 травня змінюйте себе, трансформуйтеся, відроджуйтеся. Сила волі. Хороший тренд для операцій. Змінюйте творчість, любов, захоплення, дітей.

З 13 травня по 25 червня всьому Зодіаку цей період буде впливати на відносини і фінанси. Переоцінка, повернення, затримки і проблеми з розвитком нового в цих сферах. Для Козерогів, додатково, цей період буде мати вплив на відносини на роботі. Повертайтеся до старим клієнтам, повертайте старих співробітників, але не час для нового. У відносинах, що впливають на Ваш статус, кар’єру, репутацію так само буде переоцінка і повернення, уповільнення нових таких відносин.

З 13 травня по 26 червня період дасть активність в спілкуванні, навчанні, поїздках. З кінця травня по середину червня остерігайтеся конфліктів зі знайомими, конфліктів в навчанні і поїздках.

З 14 травня по 13 вересня ще один період уповільнюючий життя, який повертає старе, помітний для Козерогів. Він буде сповільнювати Ваші бажання, ідеї, прагнення, надії. Ви станете більше мріяти, але менше реалізовувати. Період зробить Вас більше релігійним або віруючою людиною. Більше надій і мрій, але менш ініціатив і дій. У всякому разі до липня місяця менше ініціативності. До вересня займіться старими масштабними проектами, бажаннями і прагненнями. Під час періоду буде переоцінка життєвої філософії.

З 15 по 19 травня дуже вдалі дні, прилив енергії і оптимізму.

З 20 по 24 травня покажіть себе, багато харизми, буде енергія для здоров’я. Найкраще показати себе на роботі, з важливими проектами, показати себе керівництву. Зміцнюйте свою фінансову сферу і багатство, серйозні повторні переговори або повторення угод.

Пік 22 травня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове або важливі новини. Хороший пік. Ставтеся серйозно до свого багатства і своєї репутації, статусу, вдалими будуть повторні починання важливого. Сам пік акцентує увагу на роботі і здоров’я, в цих сферах можете починати нове, тільки не наймання нових співробітників або початок нових договорів. Але можете починати короткострокові і не масштабні будь-які проекти, звільнятися з роботи або брати на себе нові обов’язки, шукати роботу.

З 28 травня по 5 серпня перший важливий період для сфери відносин, в серпні буде ще один (другий за літо) період. Козероги дізнаються багато про відносини, нове будете дізнаватися по 18 червня і після 12 липня, з 18 червня по 12 липня буде переоцінка інформації для сфери відносин. Дізнавайтеся і вивчайте своїх конкурентів і ворогів. Налагоджувати спілкування з діловими партнерами і улюбленими. Проводьте важливі переговори, але з 13 травня по 12 липня не укладайте угоди. Вивчайте відносини. Козерогам період дасть товариськість, ораторські здібності, бажання довести свої ідеї і навчати інших.

З 31 травня по 13 червня конфлікти, найсильніше на роботі і зі знайомими. Є небезпека для здоров’я, не треба робити операції і ризикувати здоров’ям.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Козерога на травень 2020

Пік 7 травня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення і результати, акцент на суспільство, творчість, любов і дітей.

З 11 травня по 29 вересня – уповільнення життя і повернення старого, сильніше за все мети і статус, кар’єра, до липня в фінансах.

З 11 по 28 травня – багато роботи і інформації про неї, інформації про здоров’я.

З 13 травня по 25 червня – відкладіть нові відносини особисті і ділові, переоціните важливі відносини, повертайтеся в стосунках, кар’єрі, статус.

З 13 травня по 26 червня – енергія для спілкування.

З 14 травня по 13 вересня – уповільнення масштабів, прагнень, більше мрій, переоцінка філософії.

Пік 22 травня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на здоров’я і роботу, можливість зміцнити себе і фінансову сферу.

Гороскоп опублікований 1 травня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,169