Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козеріг – травень 2019 від Марфи Бомбушкар


Хороший, особливо з 2й декади, місяць для Козерогів, багато енергії, спілкування, інтелектуальний тонус, харизма, творчість і соціальна активність. Можна планувати відпочинок, та й для роботи місяць відповідний. З середини місяця активний період для відносин. Пікові періоди будуть додавати сил, можливість закохатися і зайнятися хобі, розібратися з дружбою і планами.

З 31 березня по 16 травня активний період для роботи і здоров’я, оновлюйте і реалізовуйте бажання. З 17 квітня по 6 травня інформація про нерухомість і сім’ю. З 20 квітня по 15 травня гармонія для сім’ї, прикрашайте будинок.

З 3 по 8 травня бережіть здоров’я і не потоніть в роботі, не перебільшуйте свої фізичні навантаження і робочі обов’язки. Можуть бути скандали з клієнтами і співробітниками, скандали будуть великими. Є ризик руйнування таємниць, бережіть репутацію, намагайтеся не порушувати закони.

Пік 4 травня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів, додасть енергії і вітальності, посилить тренди, під час піку починайте нове. Варто почати нову творчість, творчий проект або хобі. Може бути закоханість або новий роман. Гарний час для відпочинку і розваг. Можна спробувати завагітніти або розпочати щось з дітьми.

З 6 по 21 травня інтелектуальний тонус, час для інтелектуального творення, творчості. Займіться творчістю, дізнавайтеся нове про хобі та захоплення. Дізнавайтеся про дітей і коханих. Читайте книги, спілкуйтеся, розвивайтеся.

З 6 по 9 травня бережіть свої таємниці, особливо таємні романи, не порушуйте правила, можуть бути проблеми з сім’єю, відносинами, конфліктами і фінансами. Не витрачайте багато грошей.

З 8 по 11 травня два тренди, один сприятливий і один негативний. Серйозніше і обережніше потрібно ставитися до відносин (особистим і діловим, ворожим), фінансів і сім’ї, ризик втрат. Гарний час для духовного зростання, духовних змін, відпочити від усього світу.

З 9 по 13 травня хороші дні для відпочинку і творчості, серйозних вчинків в любові і хобі, показати себе і похвалитися собою. Крім того, днями хороші для кар’єри і публічної активності, у Вас буде більше харизми. Приріст вітальності.

З 12 по 16 травня хороші дні для змін в творчості, любові, захоплення та хобі, щоб позбавлятися або відроджувати, оновлювати. Приріст сили волі в ці дні і готовності до вчинків, дій. Знову, варто показати себе, похвалитися своїми достоїнствами. Хороший тренд для публічних активностей.

З 15 травня по 9 червня приріст харизми, дуже хороший період. Період сприятливо вплине на любовні питання, творчість, розваги. Козерогам буде простіше відпочивати і веселитися в ці дні, станете товариські й добрі. Оновите любовні почуття або знайдіть нові. Займіться творчістю.

З 15 травня по 19 липня (можливо 30) повторення тренда, який був з 8 січня по 4 березня. Сприятливий тренд, але потрібно працювати щоб були результати. Посилить інтуїцію і творчі таланти. Дуже гарний час для Козерогів зайнятих у творчості, духовним, церковним, благодійності – ці сфери можуть принести Вам повагу і важливі досягнення, але потрібно працювати. Займайтеся духовним зростанням, містикою і езотерикою. Благодійністю і допомогою іншим. Розвивайте свою інтуїцію і віру, Ви станете більш схильні до релігійних і езотерічних питань. Займіться творчістю, музикою, малюванням або іншим. Можна повертатися до старого.

З 16 травня по 2 липня станете активніше в стосунках, період активує і прискорить сферу відносин. У червні період матиме кілька конфліктних трендів, тому потрібно бути обережніше. А поки – це час завойовувати партнерів, вимагати від них більшого, активно боротися з ворогами і конкурентами. Конфліктів буде з ворогами більше і всі конфлікти будуть сильніше. З іншого боку – це можливість завоювати інших і домогтися бажаного. Дуже конфліктно будете сприймати тиск на себе, буде бажання керувати іншими, але відсутність бажання підкорятися. Більше дратівливості. Можливо менше фізичних сил буде у Вас.

Нейтральний тренд з 17 по 20 травня, хороший чи поганий. Несподівані закоханості, покупки, вчинки у відносинах і з фінансами, кар’єрою.

Пік 18 травня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів, пік кульмінації і рішення, можуть бути завершення, посилення трендів. Приділіть увагу дружбі, стосунків із друзями, колективом, спільнотою. Можна зайнятися творчістю і любовними справами. Хороший піковий період, гармонійний і несподіваний для любовних питань. Багато новин в ці дні.

З 20 по 23 травня дуже хороший інтелектуальний період, покажіть свої знання іншим людям, використовуйте знання для збагачення, творчості, кар’єри. Можна писати листи, виступати публічно, навчати інших.

З 21 травня по 4 червня може бути завал на роботі, період гармонійний і негативних трендів немає, але роботи буде багато. Навчайтеся новому для роботи, курси, книги і інша корисна інформація. Вивчайте своїх співробітників і клієнтів. Хороший період для переговорів і обговорення договорів. Займіться своїм здоров’ям, дізнайтеся корисну інформацію.

З 30 травня по 2 червня хороший тренд для зміцнення відносин, ділових і любовних, складних переговорів. Укладайте важливі договори, робіть покупки. Ще одне посилення чарівності і харизми для Козерогів.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Козерога на травень 2019

Пік 4 травня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове. Любов і творчість.

З 6 по 21 травня – інтелектуальний тонус, інтелектуальна творчість.

З 15 травня по 9 червня – приріст харизми, більше розваг, любові.

З 15 травня по 19 липня – зміцнюйте духовний світ, творчість, інтуїція.

З 16 травня по 2 липня – активність у відносинах.

Пік 18 травня, плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад – кульмінації. Дружба і плани, любов і творчість.

З 21 травня по 4 червня – інформація для роботи і здоров’я.

Гороскоп опублікований 01.05.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 23 T. 0,168