Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козеріг – січень 2020 від Марфи Бомбушкар


Буде великий спад фізичної енергії. Весь місяць буде внутрішнє нуртування, зміни в житті, зміцнення або втрати важливі в цьому гороскопі на січень і лютому. Багато спілкування, поїздок, навчання в цьому місяці. Інформація про гроші і можливості заробити або купити потрібну. В середині місяця важливий пік з акцентом на Ваші відносини і Ваше життя. В кінці січня пік з акцентом на багатство, можуть бути несподівані негативні зміни.

З 19 грудня по 9 лютого, максимум середину березня, тренд з сильним впливом на Козерогів, зміцнює, змінює, убирає, багато впертості і сили волі, але хворобливі втрати. З 20 грудня по 13 січня купуйте бажане, заробляйте гроші. З 29 грудня по 16 січня інтелектуальний тонус, багато новин і спілкування.

З 1 по 4 січня дуже гарна для Козерогів вказівка в гороскопі для навчання, важливих переговорів (судових, міжнародних, угод), інтелектуального навантаження, поїздок будь-якої дальності. Козерогам в ці дні можна виступати на публіці, але можна і таємно.

З 3 січня по 16 лютого ймовірний занепад фізичних сил, складно буде конкурувати з іншими і працювати в колективах, більше бажання відпочинку, ніж роботи. Період хороший для відпочинку. Варто берегти своє здоров’я і психологічний стан від перенапруг, великих навантажень. Розвивайтеся психологічно і духовно. Більше активності прихованої від інших, таємних романів, прихованих дій та вчинків, бажань. Активно будете розвивати свої таємниці, а в кінці січня можете руйнувати їх.

З 5 по 9 січня ще один тренд для відпочинку, багато творчих і духовних сил. Сприятливі дні для подорожей і спілкування.

З 7 по 13 січня дуже сильний і сприятливий тренд для інтелектуальної активності, виступів на публіці, навчання і здобуття нових навичок і знань, письменства, переговорів, поїздок. Не приховуйте свої знання. Постарайтеся більше спілкуватися в ці дні, дізнаватися нове, заводити і покращувати корисні знайомства. Дуже сприятливі дні для дипломних робіт, презентацій, навчання інших і подібного.

Один з найбільш важливих піків для Козерогів, який впливає на Ваше сприйняття себе і свого життя, бажань, а так само Ваші відносини (бажання, бачення, розуміння і розвиток) – 10 січня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – пік час для рішень, ймовірно буде зміцнення, руйнування або інша важливе зміна в собі, житті, відносинах, події будуть кардинальні. Пік досить несприятливий, багато що залежить від особистих гороскопів. Постарайтеся берегти слабке, не ризикувати, не конфліктувати, остерігайтеся втрати важливого в житті. Можете глибше зрозуміти себе і інших, розібратися, тверезо оцінити. Але можуть бути розчарування і засмучення, депресія. Слабке можете втратити, але постарайтеся укріпити якщо воно дорого Вам або змінити. Багато новин в ці дні важливих про Ваше життя і важливих для Вас людей. У всякому разі, приймайте рішення важливі про себе і свого життя, над яким Ви все ж більш владні, своїх важливих відносинах чи результати відносин. Бережіть рідних і репутацію.

З 13 січня по 7 лютого період спілкування, багато торгових угод, ймовірно поїздок, оновлення відносин зі знайомими. Будете отримувати задоволення від цього, але в кінці січня будуть конфлікти.

З 16 січня по 3 лютого багато інформації, яка дозволить Вам збагатитися, дізнаєтеся більше про свої цінності і заощадження, джерела доходів, дізнаєтеся куди можна інвестувати і на чому заробляти. Вчіться новим способам заробітків і збагачення. Якщо Ви щось колекціонуєте, то можете дізнатися корисну інформацію про це чи інших своїх цінностях. Використовуйте інформацію, щоб заробити, свої знання, контакти, новини. Ділові відрядження і поїздки, подорожі.

З 21 по 25 січня обережніше з витратами, інвестиціями, ризиком, азартом, любовними романами. У ці дні буде багато бажання розваг, дні нейтральні, але краще не йти в крайності. Багато харизми в ці дні і романтики.

З 23 по 30 січня конфліктні дні для відносин, особливо небезпечні таємні конфлікти, проблеми з таємними романами і відносинами, витрати або матеріальні втрати.

З 25 по 31 січня ще один тренд таємних конфліктів, але цей дає можливість обманів. До того ж він впливає на психологію, внутрішній світ, багато дратівливості і незібраність. Намагайтеся не братися за складні проекти і не вступати в конфлікти.

Пік 25 січня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – несподівані зміни або несподіване нове. Акцент на Ваші доходи, заробітки, накопичення. Пік напружений і негативний, обережніше з необдуманими бажаннями і діями з грошима і багатством, інвестиціями, отриманням доходів. Намагайтеся не ризикувати, не витрачайте багато на свої бажання, розваги, любов. Бережіть джерела доходів.

З 26 по 29 січня дні романтики, гарні для далеких подорожей, спілкування. Але бізнес проекти краще відкласти, офіційні заходи і переговори, укладання угод.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Козерога на січень 2020

З 3 січня по 16 лютого – занепад сил і більше таємного.

Пік 10 січня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – змінюють Вас і Ваше життя дні, Ваші стосунки.

З 13 січня по 7 лютого – спілкування.

З 16 січня по 3 лютого – знання та інформація для багатства.

Пік 25 січня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – несподіване нове в багатстві.

Гороскоп опублікований 23 грудня 2019 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 82 T. 0,395