Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козеріг – січень 2019 від Марфи Бомбушкар


Після 5го січня буде продовження, а поки гороскоп Козеріга до 10 січня. Місяць дуже активний, багато нового почнеться в Вашому житті, є можливість для початку багато чого. Акценти на всіх сферах життя і починань. Активний період в сім’ї, можливості для відносин і фінансів, духовне і інтелектуальне зростання. При цьому місяць буде напруженим і потрібно бути обережніше з середини січня. Спочатку місяці починайте нове життя або новий етап.

З 1 січня по 14 лютого Ви будете більш дратівливі і схильні до скандалів, можливість травм. В цей період Ви найактивніше будете в сімейній сфері і сімейних питаннях, обережніше з рідними. Постарайтеся знайти куди застосувати свою енергію в сім’ї, скандальте за рідних але не з рідними. Шукайте куди витратити свою енергію. З іншими людьми теж можуть бути скандали, не весь час, але буде досить багато конфліктних трендів з середини січня.

З 2 по 26 січня, максимум по 1 лютого, період оманливий, роздмухує, одухотворяє. Сильний вплив на Ваші таємниці, комплекси, здоров’я, знання і спілкування. Небезпека обманів і перебільшень. Намагайтеся зберегти свої секрети, нові інтриги краще не починати, як і скандали, обережніше в спілкуванні з іншими людьми. Поганий час для далеких поїздок, потрібно бути обережніше. Бережіть здоров’я, духовний світ і таємниці. У 2019 період повториться 3 рази.

З 5 по 24 січня інтелектуальний тонус. Час навчатися новому, читати книги, щось вивчати, оновити свої знання, але головне не перестаратися. Багато новин, спілкування з іншими людьми, угод. Можливості поїздок і відряджень, але потрібно бути обережніше.

З 7 січня по 3 лютого гарний час для відпочинку. Можна, тільки обережно відправитися за кордон, а можна відпочивати духовно або побути наодинці з собою. Може бути таємний роман, оновлення таємних зв’язків особистих і ділових.

Найважливіший піковий період, пік в 2019 році для Козерігів, особливо важливий він тим хто народився з 1 (2) по 10 (11) січня (чим ближче до 6 тим сильніше), пік 6 січня плюс-мінус 5 (4) дня і спад 10 днів. Посилення всіх трендів і періодів в житті, багато емоцій і бажань, можливість почати нове в житті. Можливість для нового у всіх сферах життя, новий етап життя. Можуть бути зовнішні події, а можете і самі щось ініціювати. Займіться собою, своїм статусом, своєю самореалізацією, кар’єрою, іміджем, зовнішністю, життєвою філософією. Ініціюйте зміни і початки.

З 8 січня по 4 березня ще один духовний період, можливо він буде тривати до серпня. Цей період буде сприятливим, але потрібно працювати щоб були результати. Посилить інтуїцію і творчі таланти. Дуже гарний час для Козерігів зайнятих у творчості, духовному, церковному, благодійності – ці сфери можуть принести Вам поваги і важливі досягнення, але потрібно працювати. Займайтеся духовним зростанням, містикою і езотерикою. Благодійністю і допомогою іншим. Розвивайте свою інтуїцію і віру, Ви станете більш схильні до релігійних і езотеричних питань. Займіться творчістю, музикою, малюванням або іншим. В цьому році цей період буде від 2 до 3 разів.

Можливість змінити себе, свою вітальність, самовираження, творчість, багато енергії для трансформації, позбавлення, усунення, очищення, відродження на фізичному рівні і психологічному з 9 по 13 січня, позбавлення та усунення в різних сферах життя. Займайтеся особистим розвитком і оновленням себе, лікувальними операціями. Дні будуть грубими, але не бійтеся втрачати і позбавлятися.

Гороскоп опублікований 28.12.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 12 T. 0,163