Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козеріг – січень 2018 – Марфа Бомбушкар


Місяць активний, багатий на емоції, знайомства, справи, спілкування, відносини, фінансові та матеріальні теми, духовне зростання. Січень буде сприятливим, як і для всього Зодіаку, лише в середині місяця недовгий негативний період, який може стимулювати Вас до змін.

Час для ділового спілкування, публіцистики, виступів, оформлення документів і роботи з інформацією, навчання, вдалий період для відряджень, напруженої інтелектуальної роботи, а головне багато новин і знайомств з 11 січня по 1 лютого. Хоча слід бути обережніше з 27 по 30 в ці дні дуже велика напруга і неуважність.

В середині місяця буде несприятливий період з 12 по 17 число, коли зросте Ваша скандальність, бажання змін, безстрашність перед змінами і море-море різних бажань. Найбільший акцент буде на сім’ї, стосунках з рідними, стосунках з діловими партнерами, любові, кар’єрі, репутації, фінансовому та матеріальному стані. Цей негативний період буде посилено піком, так що якщо хочете зберегти, то будьте обережніше, а хочете щось зруйнувати або позбутися від чогось, тоді дійте не озираючись назад.

Пік 16 січня, плюс-мінус 5 днів і 10 днів спад – це нові бажання для Козерігів, нові можливості, нові амбіції або просто новини. Це стимул до змін, внутрішнім і зовнішнім, так і зміни можуть бути як від Вас, так і від інших людей. Несподівані події і новини, можливості, особливо в сімейній сфері і Ваш статус. Гарний час почати щось нове, але при цьому розуміючи, що для цього потрібно зруйнувати старе. Займіться своєю життя, це період важливих починань, довгострокових, а не одноденних.

Більше удачі в грошах, більше покупок з 18 січня по 11 лютого. Заробляйте гроші, купуйте необхідне Вам.

У Вас буде занепад активності з 27 січня по 18 березня, особливо на публіці, в скандалах з іншими, більше бажання для відпочинку і духовного праці, ніж фізичного навантаження і скандалів. Займіться своїм духовним світом. На самоті Ви зможете зробити більше, ніж з ким-то.

Важливі дати і періоди в гороскопі на січень 2017 для Козеріга

З 11 січня по 1 лютого – багато інформації.

16 січня, пік плюс-мінус 5 днів і 10 днів спад – багато емоцій і нових бажань.

З 18 січня по 11 лютого – заробляйте і купуйте.

З 27 січня по 18 березня – один в полі теж воїн.

Гороскоп опублікований 10.12.2017 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 88 T. 0,428