Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козеріг – січень 2014 від Марфи Бомбушкар


Цей січень буде для Козерігів незвичайним місяцем, коли майже все, що може трапитися, станеться, але не так, як Козеріги коли-небудь могли припускати. Каталізатор, старт подій почнеться 1го січня.

У Вас настануть фрустрації, між роботою і своєю особистістю, бій інтересів між тим хто Ви і чого Ви хочете добитися. Вашу увагу буде звернено на професійне життя. І одночасно, разом з цим у січні Ви помітите, що потрібно звернути увагу на будинок і сім’ю. Можна сказати, що проблеми будуть відбуватися по трикутнику – Я, робота, будинок. Вам потрібно буде жонглювати цими трьома областями одночасно. Розриватися між ними. І якщо між будинком і родиною Вам доведеться розриватися, то між своїм особистим Я і кар’єрою – доведеться вибрати щось одне, немає жодного шансу вбити двох зайців одним пострілом. А в середині січня, Вашу увагу на себе змусить звернути ще й партнер. Місяць буде вкрай продуктивним для всіх Козерігів, міняючи Ваше життя.

Якщо щось почне сходити з рейок, в будь-якій сфері, або будь-яка сфера в Вашому житті, Ви побачите, де трапилися тріщини. Вам потрібно буде вирішити, ремонтувати слабкі ланки ланцюга або відмовитися від них назавжди. Якщо Ви вирішите виправити ситуацію – чекайте великих матеріальних, фізичних і психологічних втрат.

Від того в яких сферах як йтимуть справи, залежатиме від того, як різні сфери на яких рівнях складаються у Вашому житті, а так само глибину Ваших рішень, Ваших бажань, необхідність у певній дії або людини у Вашому житті. Якщо щось Вам не зрозуміло, заплутано, в кар’єрному плані, будинки, слід приділити більше контролю, ніж зазвичай, так як це відповідний час, щоб вжити заходів. Іноді, коли ми відчуваємо, що нічого втрачати, ми робимо рішучий крок, пробуємо щось нове, ось тоді і приходять рішення для існуючих, старих, проблем, з’являються нові герої. Не бійтеся експериментувати, не бійтеся втрачати, не бійтеся змінювати. Під час сварок завжди велике психологічне напруження, після розставання завжди приходить заспокоєння. Коли людина розуміє, що більше нічого втрачати, що все вже вирішено – приходить стабільність. Наведу приклад, люди завжди відчувають себе значно краще після воєн, хоча країна може бути зруйнована повністю, але коли все втрачено вже не страшно.

У середині місяця, 15 січня, Ви можете побачити кульмінацію романтичних або ділових відносин. Ви можете, наприклад, побратися, або закінчити переговори з діловим партнером, менеджером, або іншою особою з яким Ви співпрацюєте, або ж прийти до рішення розірвати відносини. У цей період Ви зможете прагматично оцінити їх, розрахувати наслідки на пару років вперед, хоча Ви і будете бажати експансії, розширення. Для оголошення про заручин або укладення договору найкраще підходять 1 і 2 лютого.

Вашу увагу буде переключено на фінанси 31 січня. На протязі декількох тижнів, Ви будете мотивовані, щоб сплатити податки, вивчити свої фінансові надбання, рахунки, доходи за останній рік, і перевірити скільки ж у Вас накопичилося. Гарний час, щоб попросити надбавку на роботі, або вкласти гроші в новий бізнес. Несподівано отримаєте бонус, спадок, оплату за праці, або ж ця оплата буде більше, ніж Ви могли очікувати, якщо чекали її. Слід очікувати й нового клієнта, якщо Ви працюєте з людьми або компаніями. Наприкінці місяця справи з фінансами стануть значно краще.

Найважливіші дати в гороскопі для Козеріга в січні 2014

Хороші дати в січні: 4-5, 9 – 11, 15, 18-19, 24-25, 29.

1 січня – принесе з собою нові бажання, змусить звернути увагу на себе, свої бажання, потреби.

10 – 11 січня – хороший день для фінансових питань.

11 січня – варто взяти участь у публічному заході, на яке Ви запрошені, воно буде для Вас важливим і Ви запам’ятаєте його надовго.

15 січня – важливий день у Ваших відносинах. Чи змінить Ваші обов’язки і плани на майбутнє.

29-31 січня – отримання прибутку.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.01.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 46 T. 0,319