Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козеріг – серпень 2019 від Марфи Бомбушкар


Дуже хороший місяць, особливо з кінця серпня, коли буде більше сил і харизми. Місяць буде активний лише в 2х сферах – фінанси (борги, заробітки, витрати, збагачення) і навчання з ідеологією. Можливість навчати інших і вчитися самим, але можуть бути і поїздки далекі, більше публічності та публічні виступи, Ви станете ідеологом в суспільстві, можете змінити свою філософію. Протягом місяця багато чарівності, спочатку сексуальної, а після харизми громадської.

З 2 липня по 18 серпня період активності в фінансах, зросли витрати, але і багато можливостей для оперування чужими коштами і збагачення за рахунок інших. З 19 липня по 11 серпня багато інформації про поважних людей і спілкування. З 28 липня по 21 серпня ще один фінансовий період, ще краще заробляти за рахунок інших, брати в борг, обговорювати борги, проводити переговори.

Пік 1 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, посилення трендів і нове. Великий акцент на сексуальності, фінансах, психологічному стані, можливість почати щось нове, тільки потрібно бути обачними. Пік досить негативний, несподівані нові події і зміни. Обережніше з ризиками, витратами, відносинами з боржниками і кредиторами, спонсорами, спадщиною. Можуть бути травми, психологічна криза, сексуальні фрустрації.

З 5 по 9 серпня період оптимізму, дуже сильна буде інтуїція, гарний час для духовного і психологічного розвитку. Цей тренд підходить для збагачення, прохань про допомогу, таємних переговорів про підтримку, кредити, спадщина.

З 7 по 21 серпня тренд хороший для вирішення фінансових питань, кредитів, спадщини, переговорів про допомогу, повернень боргів. Ці дні будуть так само романтичні для всього Зодіаку.

З 7 по 10 серпня гарний час здійснювати масштабні і дорогі покупки, а так само брати в борг або давати, особливо якщо це таємно, проводити угоди і суди. Цей період теж романтичний, особливо для таємних романів.

З 11 по 28 серпня багато інформації про фінанси, спадщині, боргах, платежі, спонсорів і боржниках, кредиторів. Можливість дізнатися нове про заробітки за рахунок інших людей, кредитах, іпотеках або вивчити наявне. Активніше використовуйте свої знання для збагачення. Отримуйте знання про фінанси, заборгованість, спадщині, кредитах. Спілкуйтеся з боржниками і кредиторами, спонсорами.

Пік 15 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, рішення і завершення, перехід на інший рівень, важливі новини. Великий акцент на фінанси, багатство і борги. Можете отримати результати своїх інвестицій або підтримку від інших людей. Є можливість вдало завершити проекти. У ці дні можна приділити увагу питанням спадщини. Хороші дні для важливих переговорів про фінанси, борги, спадщині, підтримки інших людей.

З 18 серпня по 4 жовтня для земних знаків буде приріст енергії, активності, поліпшення здоров’я. Для Козерогів цей період принесе активність і енергію для навчання. Ви самі станете більше вчитися і вчити інших. Оновлення своєї філософії і світогляду, життєве кредо, ідеали. Активно будете прагнути до своїх ідеалів і бажанням. Це хороший період для складних проектів, важливих виступів. У всякому разі в серпні, у вересні будуть негативні тренди, коли можете поскандалити з тими, кого вчите і від кого отримуєте знання, скандалити через свою філософію і ідеали. Під час періоду можете братися за різні проекти, які відповідають Вашим ідеалам і прагненням, Ви зможете їх реалізувати, для цього буде сили і енергії. Для Козерогів, це найчастіше – кар’єра.

З 21 серпня по 14 вересня ще період харизми і чарівності, ще один період для навчання і публічних виступів. Можливість оцінити свої ідеали і філософію. У вересні буде багато напружених трендів, але в серпні тільки хороші. Цей період хороший для публічних виступів, судів, спілкування з іноземцями. Та й взагалі, намагайтеся бути більше на публіці.

З 21 по 27 серпня романтично-сексуальні дні, особливо помітні для земних знаків. З іншого боку, в ці дні добре укладати угоди, проводити важливі переговори, хороші можливості для судових питань та іншого відстоювання істини. Можна здійснювати покупки бажаного.

З 25 по 28 серпня ще один романтичний тренд, несподівані закоханості. Може бути багато творчої енергії. Хороші дні для несподіваних і поспішних покупок, вчинків в любовних відносинах.

З 25 по 31 серпня дуже багато енергії і фізичних сил, гарний час слідувати до своїх ідеалів і цілям. Особливо в навчанні і творчості. Або використовувати свої знання і творчість.

З 27 серпня по 8 вересня ще один тренд дає енергію, але тепер і вітальність, душевні сили. Чи принесе впевненість в собі і своїй вірі, прагненнях. Теж хороший для реалізації важливих проектів, досягнення цілей, особливо це стосується навчання та відстоювання істини і ідеалів.

З 28 серпня по 14 вересня інтелектуальний тонус, ще один період для навчання, публічних виступів. У серпні і на початку вересня особливо вдалий. У цей час у Вас буде більше поїздок, може бути навіть далеких подорожей або новин з далека. Це хороші дні навчатися, аналізувати свої знання.

З 28 по 31 серпня – хороші дні для змін себе, своєї ідеології і ідеалів, знань. Ці дні гарні для творчості і публічних виступів.

Пік 30 серпня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – додасть Вам сил і віри, впевненості, можливість почати щось нове або нові події. Найкраще почати щось нове в навчанні, поставити перед собою важливу мету, знайти нові ідеали і цілі, знайти нову філософію і віру. Можете поїхати закордон або важливі події щодо закордону.

З 31 серпня по 3 вересня багато харизми для Вас, дуже хороші дні для важливих переговорів і укладення угод, здійснення важливих покупок і інвестицій, зміцнення відносин.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Козерога на серпень 2019

Пік 1 серпня, плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – нове, акцент на фінанси.

З 11 по 28 серпня – багато фінансової інформації.

Пік 15 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації і рішення, акцент на фінанси і багатство.

З 18 серпня по 4 жовтня – енергія, хороший період для світогляду і навчання.

З 21 серпня по 14 вересня – харизма, хороший період для публічності та навчання.

З 28 серпня по 14 вересня – інтелектуальний тонус.

Пік 30 серпня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, акцент на релігію, віру, навчання, філософію.

Гороскоп опублікований 31.07.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 15 T. 0,218