Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козеріг – серпень 2018 – Марфа Бомбушкар


Напруженими, небезпека травм, витрат і конфліктів, будуть лише перших 10-13 днів серпня. У всьому іншому гороскоп для Козерігів дуже сприятливий, багато важливих і хороших періодів буде у Вас. Займіться своєю кар’єрою і відносинами з керівництвом. Повториться можливість зайнятися громадською активністю, дружбою і колективами. Додасться фізичної енергії. Повернеться можливість змінити і поліпшити себе. Дуже багато повторень в цьому місяці.

Багато періодів почалося ще з весни і триватимуть в серпні. З 16 травня по 13 серпня зросла фінансова активність, покупки, заробітки, відстоювання своїх матеріальних і фінансових прав. З 27 червня по 13 серпня переоцінка фінансової та матеріальної сфери, повернення до старого в збагаченні, повернення старих скандалів. З 29 червня по 6 вересня багато інформації про фінанси, борги, спадщину, спонсорів, езотерики та психології, а з 26 липня по 19 серпня переоцінка інформації і знань про це. Більше харизми у Вас з 9 липня по 7 серпня, вдалий час для налагодження зв’язків із зарубіжжям, судами, вчителями. З 18 червня по 6 жовтня сприятливий період для поновлення себе, реформування, прагнень до нового, а ще в любові й творчості, дружбі і планах на майбутнє. Конфліктні періоди, небезпечні травмами і втратами з 25 липня по 10-13 серпня.

З 1 серпня по 1 вересня сприятливі дні для нових знайомств, публічності, публіцистики, розширення кола друзів. Займіться своїми знаннями і філософією, планами на майбутнє, творчістю. Цей період вже був з 11 травня по 13 червня цього року і з 23 листопада по 14 грудня минулого року і більше деталей в тих гороскопах.

Намагайтеся не роздувати свої борги з 4 по 9 серпня, не давати в борг друзям, не брати в борг. Чи не обіцяти занадто багато комусь і не просити.

Романтичні дні з 6 по 9 серпня. Гарний час працювати над фінансами і відносинами, над бажаннями своїми. Але з боргами будьте обережніше.

З 7 серпня по 9 вересня (незабаром цей період повториться) сприятливі дні для налагодження важливих відносин, публічності, роботи над своєю репутацією і статусом, іміджем. Постарайтеся оновити відносини з керівництвом або знайти нові. Можуть бути відносини по вигоді і навіть шлюб. Вдалі дні для оформлення шлюбу. Весь період буде хорошим, крім пари днів. З 8 по 11 серпня бережіть репутацію, фінанси, намагайтеся менше витрачати і вимагати від відносин, не порушуйте правила. З 24 по 29 серпня – намагайтеся бути менш владними у відносинах, остерігайтеся втрат відносин і фінансів, остерігайтеся ризиків і конфліктів з керівництвом, період дуже владний і сексуальний.

З 9 по 13 і з 26 по 30 серпня намагайтеся не надто довіряти друзям і іншим людям в фінансових питаннях, виплати, спадщині. Не варто проводити переговори і домовлятися або обіцяти більшого.

Пік 11 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів. Пік період нового, можливо відродження старого по-новому. Акцент на фінанси, борги, спадок, виплати, підтримку, езотерику, психологію, питання смерті. Не починайте нове, але відродіть старе по-новому, перезавантажте. Багато інформації і спілкування. Невелика небезпеку травм і обманів, потрібно бути обережніше в ці дні. Намагайтеся не перебільшувати, багато не просити, багато не чекати.

З 13 серпня по 10 вересня буде приплив сил, енергії, наполегливості, цілеспрямованості, сексуальності, впевненості в собі. Особливо хороший період для чоловіків Козерігів, для мужності. Цей період вже був з 18 березня по 16 травня. Час братися за складні завдання, важка праця, важливі проекти, до 28 серпня гарний час щоб завершити старе. Займіться спортом. Відстоюйте свої права, до 28 серпня можуть повернутися старі конфлікти.

Дуже хороші паралельні періоди для земних знаків, особливо «народженим в ці дні» (перші декади знаків), з 23 по 27 серпня (можливо на 3 дні більше). Козерігам час зайнятися своїм світоглядом, філософією, ставленням до життя, звичками, творчістю, дітьми, любов’ю, романами, своїм життям і поведінкою. Час змінити себе, перебудувати, зміцнити, прийняти важливі рішення під час пікового періоду (який буде 26 серпня). У Вас буде достатньо сил переоцінити себе і змінити, поліпшити. Період стабілізації та можливості розібратися.

Пік 26 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів. Для початку пік посилить сприятливий період, який описаний вище. Пік акцентує знання, ставлення до життя, погляди на життя, знайомства, навчання. Варто в цьому всьому розібратися, прийняти рішення. Та й взагалі земним знакам в ці дні варто приймати рішення!

З 30 серпня по 23 вересня ще один період дозволяє поліпшити себе, своє ставлення до життя, плани на майбутнє, розширити світогляд, трансформувати і відродити, а ще варто приділити увагу друзям і колективам. Приріст енергії і бажань, впевненості в собі. Оновлення дружби, колективів, завершите дружбу і членство, відродите їх. Гарний час для соціальної активності. Період був з 31 грудня по 10 лютого і з 21 березня по 2 травня, детально описаний в тих гороскопах.

Важливі дати і періоди в гороскопі на серпень 2018 для Козеріга

З 1 серпня по 1 вересня – покращуйте знання, дружбу.

З 7 серпня по 9 вересня – покращуйте стосунки з керівництвом і репутацію.

11 серпня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – акцент на фінансах, боргах, виплати, спадщині та підтримки, психології та містики.

З 13 серпня по 10 вересня – прилив енергії.

З 23 по 27 серпня – сприятливі періоди для зміцнення, розуміння, поліпшення себе.

26 серпня, пік плюс-мінус 3 дні – акцент на знаннях, світогляді, навчанні.

З 30 серпня по 23 вересня – покращуйте себе, дружбу, колективи.

Гороскоп опублікований 1.08.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 91 T. 0,642