Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козеріг – лютий 2020 від Марфи Бомбушкар


Починаючи з цього гороскопу і по березень в життя у Козерогів буде багато оновлення, багато енергії, активні дії, але це з середини лютого. А до середини лютого, можливий занепад фізичних сил. У цьому місяці багато спілкування і новин. Буде можливість поліпшити свій будинок і відносини з рідними. Справи, проекти, навчання і відрядження постарайтеся починати до 17 лютого.

З 3 січня занепад фізичних сил, ймовірний, але зростання духовних по 16 лютого. З 13 січня більше товариськості по 7 лютого.

З 3 лютого по 4 березня період спілкування, навчання, маси новин, поїздок, угод. Займіться публіцистикою і публічними виступами, оновлюйте свої знання, знаходьте нові знайомства. Після 17 лютого в цьому буде затримка і нове краще не починати, буде повернення старого.

З 7 лютого по 5 березня розвивайте стосунки з рідними, постарайтеся покращувати їх – цей період дає всі шанси на оновлення і поліпшення відносин. Покращуйте і прикрашайте свій будинок. Можна здійснювати важливі угоди з нерухомості до 17 лютого. Період буде сприятливим до 21 числа, після почнуться негативні тренди.

З 8 лютого по 9 березня, а може і кінець березня, тренд одухотворяє Козерогів, духовні сили, релігійність, віра, інтерес до містики і езотерики. Але і крім духовного, цей тренд дасть Вам більше впевненості в майбутньому, більше мрійливості і творчої енергії. Дуже сприятливий для благодійності, навчання, далеких поїздок, подорожей водним транспортом – вирушайте в короткостроковий круїз!

Пік 9 лютого, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нейтральний, акцент на борги, доходи, накопичення, спадок, підтримку від інших людей і джерела доходів. Пік дасть кульмінації, рішення, завершення, важливі новини, не тільки в перерахованому. Намагайтеся більше допомагати іншим в ці дні, але й самі можете отримати підтримку. Завершуйте виплату кредитів або переговори з інвесторами.

Дуже важливий період для Козерогів з 16 лютого по 30 березня, він обновить Ваше життя, Ваші бажання, цілі, самореалізацію, активність. Період дасть величезний прилив фізичних сил і бажань, сексуальності. Цього року його вплив найсильніше буде помітно з березня місяця. За ці півтора місяці розвивайтеся, досягайте бажаного, працюйте над своїми цілями. Ви станете більш егоїстичні, активні, зросте Ваша дратівливість, зросте схильність до домінування. Але цей же період дає можливості домогтися бажаного, він дасть енергію. Може бути руйнівним, буде бажання позбуватися від проблемного або навпаки боротися з проблемним. Дуже хороший період для важливих вчинків, на яких раніше не вистачало сил і впевненості. Чоловікам Козерогам період помітніш.

З 18 по 24 лютого маса енергії та активних дій, беріться не за масштабні проекти і бажання, а за ті які швидко можна реалізувати – масу короткострокових проектів.

З 17 лютого по 10 березня затримки в поїздках, проектах, оформленні документів, переговорах і спілкуванні, навчанні, але можуть бути й інші проблеми з цим. Нове краще не починайте. Можуть бути втрати документів та іншої інформації. Бережіть електроніку і техніку, а нову краще не купуйте.

З 18 лютого по 2 березня ще один тренд дає багато енергії для Козерогів. Цей тренд допоможе Вам у самореалізації, яка дозволяє Вам показати себе, реалізовувати творчі проекти. Можливість показати свої знання, оновити свої знання, розвинути їх. Багато товариськості.

З 21 по 25 лютого проблеми в багатстві і сім’ї (нерухомості), особистих і ділових відносинах, намагайтеся багато не витрачати, не порушувати правила.

Пік 23 лютого, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, дуже сприятливий пік, дасть масу енергії і впевненості Козерогам. Але акцент його найсильніше на знайомствах, спілкуванні, навчанні, поїздках, нові краще не починати, а відродити старі. Слухайте нові новини, можете дізнатися щось важливе або переоцінити. Бійтеся великих витрат.

З 27 лютого по 1 березня ще один проблемний тренд для багатства, особистих і ділових відносин, сім’ї та нерухомості. Намагайтеся нічого не втратити. Зросте схильність до маніпулювання і посилення сексуальності.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Козерога на лютий 2020

З 3 лютого по 4 березня – спілкування, поїздки, навчання.

З 7 лютого по 5 березня – сім’я і поліпшення будинку.

Пік 9 лютого, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації і рішення, акцент на багатство і борги.

З 16 лютого по 30 березня – маса енергії.

З 17 лютого по 10 березня – відкладіть нові проекти.

З 18 лютого по 2 березня – посилення активності.

Пік 23 лютого, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на спілкування, навчання, поїздки та багато новин.

Гороскоп опублікований 3 лютого 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,475