Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козеріг – лютий 2018 – Марфа Бомбушкар


Гороскоп на лютий для Козерігів нічого важливого не віщує, в цьому місяці буде пару напружених періодів, але на Вас вони особливого впливу не мають, Ви все ж люди зібрані, обережні і скромні, а також цілеспрямовані. У цьому місяці буде не вистачати фізичних сил, так що особливо себе не навантажуйте. Перша половина місяця хороша для фінансів і покупок, особливо за примхою (може щось і марне купите). З середини місяця почнуться періоди, пов’язані з навчанням і відрядженнями, спілкуванням, знайомствами і новинами. Я б порадила Вам просто відпочивати в лютому або заробляти гроші! Всі самі напружені періоди будуть в кінці місяця, але я не впевнена в їх сильний вплив на Вас.

Про періоди, що почалися в минулих місяцях детальніше описано в старих гороскопах для Козеріга. З 31 грудня по 10 (може до 15) лютого вдалий час для зміни себе і дружби, планів на майбутнє і філософії, поновлення, усунення, відродження. З 18 січня по 11 лютого сприятливий період для фінансів і матеріального, робіть покупки і інвестуйте, заробляйте. З 27 січня по 18 березня занепад фізичних сил, більш вдалий період для відпочинку або роботи наодинці, гарний час для духовних активностей.

Гороскоп на лютий почнеться з піку, 1 лютого, плюс-мінус 3 дні, період кульмінаційний, багатий на новини та сприятливий для остаточного прийняття рішень, завершень та результатів, посилення всіх трендів. Для Козерігів, навіть через 10 днів після піку, найбільший акцент буде на фінансах, езотерикы, питаннях трансформації, смерті і життя, психології і криз, матеріальному і фінансовому яке Вам не належить. Займіться своїм психологічним станом, змініть його. Займіться боргами, поверніть борги, приділіть увагу своїм витратам і розберіться з ними. Попрацюйте над питаннями спадщини, кредитів, обговоріть спонсорство і підтримку. Ну і просто будьте готові до новин про це все, важливим, гарний час завершувати.

Трохи більше матеріальної активності, пов’язаної з покупками, новинами та інформацією, відрядженнями, продажем з 1 по 18 лютого. Гарний час цікавитися цікавими Вам товарами, дізнаватися детальну інформацію. Непоганий період спробувати торгувати або обговорити угоди. Особливо багато новин про це буде з 15 по 18 лютого.

У період з 3 по 6 лютого постарайтеся не робити дурних покупок за особистим бажанням, можливі великі витрати грошей, та й друзям в борг краще не давайте. Це романтичний період, але можуть бути занадто завищені бажання, а також схильність до інтриг і роздування.

Другий період, коли варто менше хвалитися своїми доходами з 9 по 13 лютого, особливо менше хвалитися перед друзями і в суспільстві, будьте скромніше. Це час енергійний, в цілому, багато надій і бажань, але краще не поспішати! Не робіть інвестицій в ці дні і не давайте обіцянок матеріальних і фінансових, так і іншим не дуже вірте, якщо Вам будуть обіцяти золоті гори.

Намагайтеся берегти своє здоров’я, намагайтеся більше фокусувати свої сили і енергію на чомусь одному, на одній меті \ проекті \ завданню, а не розпорошуватися з 14 по 21 лютого. Це період ліні, навіть для Козерігів. Можливі скандали з сусідами і знайомими, менше терпіння до них. Можливі таємні розбирання і конфлікти.

Другий пік 2 лютого, плюс-мінус 3 дні дасть посилення всіх трендів і нове, дасть нові можливості, бажання, старти, 10 днів спад. Для Вашого знака найбільший акцент на матеріальному, фінансах, накопичення, цінностях, інвестиціях. Гарний час для початку нового проекту або завдання пов’язаного з заробітком, нових накопичень або колекціонування, набуття нових цінностей для Вас, духовних (може почнете цінувати щось нове) і матеріальних (купите або вирішите купити щось). Буде багато новин в ці дні, гарний час для Козерігів провести переговори, укласти нові угоди, що впливають на Ваш матеріальний стан.

Час вчитися, відправлятися у відрядження, оновити свої знайомства, торгувати з 18 лютого по 6 березня, більше інформації. Але потрібно бути обережніше і уважніше з 24 по 27, хороші дні для творчості, але можуть бути обмани. Намагатися менше скандалити і не потрапити в неприємності з 27 лютого по 3 березня.

Короткий, але сильний, конфліктний період для всього Зодіаку з 22 лютого по 1 березня. Для Козерігів він швидше за все буде «таємним», таємні конфлікти і образи, може бути злість, але виходу їй давати не будете. Конфлікти з партнерами, ворогами, конкурентами, подружжям і всіма важливими людьми. Відкладіть суди і різні розгляди, бережіть свою любов і відносини з дітьми (вагітним теж треба бути обережніше), не йдіть на конфлікт з керівництвом. Намагайтеся менше витрачати в ці дні.

2 березня буде пік, плюс-мінус 3 дні, він торкнеться останні дні лютого, піковий період буде кульмінаційним, завершальним, який озаряє і додасть енергії для Козерігів і посилить всі тренди, дозволить завершити. Вас чекає дуже багато новин, новин від знайомих, друзів, переоцінка і «кульмінація» планів на майбутнє і знань, поглядів на життя, стосунків, роботи, здоров’я, бізнесу, судових та інших розглядів, навчання, далеких поїздок і іноземних питань, духовних питань і секретів. Період досить скандальний, але і дає можливості отримати результати, підбити підсумки.

Важливі дати і періоди в гороскопі на лютий 2018 для Козеріга

1 лютого, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – кульмінації і завершення, питання фінансів, боргів, втрат, езотерики, життя і смерті, трансформації.

З 1 по 18 лютого – багато ділових новин і переговорів.

З 3 по 13 лютого – будьте скромніше в своїх фінансах, особливо з дружбою і планами на майбутнє.

З 14 по 21 лютого – бережіть здоров’я, намагайтеся концентруватися, а можна просто відпочивати.

15 лютого, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – починання і бажання, нові можливості для заробітку і збагачення.

З 18 лютого по 6 березня – навчання і інформація.

З 22 лютого по 1 березня – конфліктний період, особливо для важливих відносин і професії.

2 березня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – кульмінації і завершення, усвідомлення, подумайте про життя і плани на майбутнє, в судах і навчанні.

Гороскоп опублікований 31.01.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 29 T. 0,178