Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козеріг – лютий 2019 від Марфи Бомбушкар


Сприятливий місяць, у всякому разі судячи по гороскопу для всіх Козерігів на лютий. Багато сімейної активності, сильний період впливає на відносини (любов, ворожнечу, ділові відносини), середньостроковий період для навчання і спілкування. Акцент на збагаченні, навчанні, можливості знайти нові цінності і розібратися зі своїми прагненнями та ідеалами в життя. Буде середньостроковий приріст енергії для Вашого знака. Додасться чарівності і харизми.

З 1 по 4 лютого час сприятливий для таємних відносин, ділових і особистих, можуть бути закоханості. Хороші дні для інвестицій в сімейну сферу або підтримки рідних. Здійснення покупок для сім’ї та будинку.

З 4 лютого по 1 березня у Козерігів буде більше чарівності і харизми, час схиляти інших людей до себе, бувати більше в суспільстві, проводити важливі переговори, шукати компроміси, приділити увагу партнерам, коханим, конкурентам. Цей період зверне Вашу увагу до важливих відносин, буде можливість зміцнити і відновити їх, можливість позбутися і зруйнувати слабке. Це повинні бути гарні і важливі дні для відносин, намагайтеся знаходити нові відносини, покращувати існуючі, оновлювати, відроджувати, а якщо треба – розривати. Ці дні, 4-1, так само посилять Ваші фінансові можливості, час збагачуватися, укладати угоди, вирішувати судові питання, переговори зі спонсорами, інвестувати, здійснювати покупки. Цього року період сприятливий, за загальними трендами, тому займайтеся відносинами і збагаченням.

Пік 4 лютого, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, пік посилить тренди, принесе нове, новини або нові можливості, зовнішні події і зміни. Найбільший акцент на фінансах і матеріальному – це можливість почати новий бізнес, інвестувати, відкрити депозит, почати збирати або зробити важливу покупку. У ці дні буде вплив на Ваші цінності, то чим Ви дорожите в житті.

З 10 по 16 лютого прискорення розвитку сімейних питань, активності в сім’ї, багато енергії для дому та рідних. Період залежить від особистих гороскопів. Може бути сприятливим – дасть можливість швидко вирішувати сімейні проблеми, енергію для ремонту, відстоювання своїх прав. Може бути негативним – швидкі скандали, бунтарство, бажання руйнувати.

З 10 лютого по 17 квітня вчіться, заводьте нові знайомства, відроджуйте старі зв’язки. Більше покупок або інтересів торгових. Буде більше новин та поїздок, спілкування. У березні буде можливість повернення старого.

З 14 лютого по 31 березня буде приріст енергії і фізичних сил у земних знаків. Козеріги стануть більш сексуально активними, більше бажання буде розваг і відпочинку. Варто зайнятися творчістю, хобі та захопленнями, оновити і реалізувати бажання. Енергії буде досить для складних проектів в будь-якій сфері життя. Можете активніше стати в любові, з улюбленими людьми, більше домагатися бажаного. Займіться дітьми, час вчити їх жити.

Час оновлювати відносини, зміцнювати або руйнувати слабкі з 16 по 20 лютого, це ж стосується і заробітків з багатством. Все залежить від особистих гороскопів – зміцнення або руйнування. Може бути незадоволення в багатстві і відносинах, яке спонукає бажання поліпшити або зруйнувати.

Гарний час для переговорів, спілкування, публіцистики, написання листів дружніх і ділової кореспонденції з 19 лютого по 2 березня.

Пік 19 лютого, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів, пік посилить тренди і періоди, кульмінації і рішення. Ще більше енергії для Вас і рішучості. Варто приділити увагу судовим питанням, відносин з улюбленими і дітьми, діловим відносинам. Гарний час прийняти рішення про навчання і зарубіжні питання, можуть бути важливі новини про це. Можна приділити увагу своїм ідеалам і прагненням, релігії, філософії і світогляду – це все перетворити, переосмислити.

Ще один тренд для відносин і фінансів залежить від особистих гороскопів з 21 по 24 лютого, час відродити, оновити, позбутися. Можливість оновити і відродити відносини або збагачення. Можна позбутися від того, що є. Посилення сексуальність і ревнощів, уразливості і бажання маніпулювати в найгіршому випадку.

Гарний час активно займатися творчістю, спілкуватися, навчатися з 22 лютого по 5 березня. Показати себе в колі знайомих і улюблених. Час показати свої знання і набути нові, особливо якщо це пов’язано з творчістю і захопленнями. Посилення бажання розваг і захоплень, ризику.

Можуть бути фінансові та матеріальні втрати або витрати з 28 лютого по 3 березня, особливо на сім’ю і розваги. Намагайтеся не скандалити в ці дні і багато не витрачати.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Козеріга на лютий 2019

4 лютого, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – це можливість нового, акцент на збагачення.

З 4 лютого по 1 березня – більше харизми, можливостей для відносин і збагачення.

З 10 лютого по 17 квітня – вчіться.

З 14 лютого по 31 березня – приріст сил.

19 лютого, пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації і рішення, акцент на знання і прагнення, філософію і зарубіжжя.

Гороскоп опублікований 31.01.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 21 T. 0,476