Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козеріг – листопад 2020 від Марфи Бомбушкар


У Козерогів зараз конфліктні часи, ще з літа зросла конфліктність і дратівливість, у жовтні та на початку листопада її кульмінації, з середини листопада стане легше, але ще в грудні буде сильний конфліктний і руйнуючий тренд. Буде два періоди для публічності, дружби, громадських проектів, планів на майбутнє. Цей листопада може бути хорошим для Козерогів, головне не конфліктувати.

З 27 червня по 7 січня активний період в сімейній сфері, а ще період дасть Козерогам конфліктність з усіма і в вересні-листопаді поверне старі скандали, дуже несприятливий у вересні-жовтні та на початку листопада. З 10 вересня по 14 листопада занепад сил, менше енергії, повторення старих конфліктів і посилення нових. З 27 жовтня по 21 листопада відносини з керівництвом, вплив відносин на кар’єру і статус, в середині листопада погані вказівки. З 28 жовтня по 10 листопада інформація про кар’єру і статус, обмеження або неприємні новини. З 29 жовтня по 3 грудня змінюйте себе, масштабні зміни в житті.

З 8 по 11 листопада сильні конфлікти в стосунках, скандали з родиною і керівництвом, намагайтеся не руйнувати, бережіть репутацію, обережніше з романами. Не витрачайте багато на свої бажання, вказівки на втрати фінансові.

З 8 по 12 листопада спілкуйтеся і будьте публічні, покажіть себе суспільству. Гарна вказівка, щоб допомагати друзям і іншим людям, це допоможе Вам прославитися. Хороші дні для спільних проектів.

З 11 листопада по 1 грудня зросте товариськість, більше спілкування з друзями і новин від них, більше публічних заходів. Дізнавайтеся про суспільство, клубах, друзях, поновіть своє спілкування з ними, виступайте перед публікою. Займіться переговорами щодо спільних планів і проектів.

З 12 по 21 листопада маса хороших вказівок для Козерогів, додасться сил. Покажіть себе світу, свої таланти, організаційні здібності, вміння досягати мети. Займіться громадською діяльністю, виступайте на публіці, керуйте громадськими проектами, реалізовуйте плани з друзями. Змінюйте свої плани на майбутнє, можна змінювати себе.

З 14 по 20 листопада низка поганих вказівок для відносин, багатства, сімейної сфери, відносин з керівництвом. Обережно з романами і інтригами. Не скандальте з керівництвом і іншими ВІПами. Не час для судів, дорогих покупок і будь-яких витрат, можуть бути втрати матеріальні.

Пік 15 листопада, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, новини, старти. Акцент на дружбу, плани, групи, суспільство. Починайте нову дружбу, дружній і груповий проект, щось суспільне. Починайте реалізовувати свої плани.

З 21 листопада по 15 грудня хороший період для відносин з друзями. З друзями можуть бути любовні романи. Займіться спільними проектами. Можна займатися громадськими проектами, розвивати відносини з суспільством, групами людей. Будете публічні і більше успіху в суспільстві, зросте дружелюбність.

З 26 по 29 листопада несподівані зміни в любові, творчості, дружбі і суспільстві. Обережніше з романами з друзями, публічними романами. Є ймовірність витрат.

Пік 30 листопада, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, усвідомлення, рішення, багато новин. Акцент на роботу, завдання, проекти, здоров’я, таємниці, духовний світ. Сприятливий пік, щоб прийняти рішення і розібратися, щоб завершити або нової віхи.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Козерога на листопад 2020

З 11 листопада по 1 грудня – товариськість, знання про друзів і суспільстві, інформація про плани.

Пік 15 листопада, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, старти, новини, акцент на плани, дружбу і суспільство.

З 21 листопада по 15 грудня – відносини з суспільством і друзями.

Пік 30 листопада, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення, результати, новини, акцент на роботу і здоров’я, таємниці і духовний світ.

Гороскоп опублікований 3 листопада 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 86 T. 0,423