Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козеріг – листопад 2019 від Марфи Бомбушкар


У цьому гороскопі почнуться важливі періоди для Козерогів, які будуть мати сильний вплив на їхнє життя. Перший період торкнеться Ваших відносини, принесе зміни у відносини існуючі, дасть можливість для нових відносин, позбавлення від непотрібних відносин, але це в кінці листопада. У гороскопах на грудень і січень будуть не менш важливі і змінюючі Ваше життя періоди. У листопаді Ви станете більш публічно активними. Варто розібратися в любові і дружбі, планах на майбутнє, творчості. Буде можливість для духовного зростання і відпочинку, хороший місяць щоб відпочивати.

З 3 жовтня більше спілкування з друзями і новин про них, період для публічних виступів і спілкування з публікою, буде по 9 грудня. Ви можете переоцінити дружбу і суспільство, повернутися назад з 31 жовтня по 20 листопада. З 4 жовтня активніше в питаннях кар’єри і статусу по 19 листопада, остерігайтеся конфліктів. З 14 жовтня по 30 листопада розвивайте себе духовно, використовуйте інтуїцію і благодійність, зміцнюйте свою віру, творчість і знання.

З 1 по 26 листопада – відпочивайте, хоча б до 20 листопада. По 20 листопада можливі проблеми з документами і новими проектами, затримки, нове не варто починати і лише завершувати старе. Тому можете сміливо відпочивати, відпочинок для душі і тіла, далекі поїздки, втекти від усього. У ці дні, до 26 листопада, відпочинок буде приносити Вам більше задоволення. Цей же період 1-26 дає можливість для таємних відносин, угод, переговорів, договорів. Можете починати нові, покращувати і оновлювати існуючі і старі таємні відносини, особисті і ділові.

З 2 по 8 листопада намагайтеся не конфліктувати і не ризикувати, велика ймовірність втрат, грубих усунень, образ. Бережіть здоров’я і кар’єру, відносини з важливими людьми.

З 6 по 11 листопада приплив вітальності, енергійності, можливості показати себе перед публікою, керівництвом, друзями. Поліпшити свою репутацію і кар’єру, дружбу і суспільне становище. Варто хвалитися собою в ці дні, тільки якщо є чим, без хвастощів.

З 7 по 10 листопада творчий і одухотворяє тренд, багато інтуїції, духовних сил, схильності допомагати іншим. Хороші дні для відпочинку і недалеких подорожей, спілкування.

З 8 по 17 листопада багато енергії і успіху для кар’єри, досягнення цілей, таємних питань. Поліпшення здоров’я в ці дні, більше духовних сил, впевненості.

З 11 по 15 листопада можливості змінити себе, багато сили волі. Ще один сприятливий тренд для публічних виступів, впливу на друзів і суспільство. Хороші дні для спроби завагітніти.

З 12 по 15 листопада і з 26 по 30 листопада виступайте публічно, використовуйте інтуїцію і творчість в спілкуванні з друзями і виступах. Допомагайте друзям порадами.

Пік 12 листопада, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації, рішення, новини, багато інформації. Пік сприятливий, але для результатів потрібні дії. Дуже багато новин, ймовірно старих і спілкування. Акцент на любов і творчість, дітей, розваги, захоплення, дружбу, плани на майбутнє, суспільство. Дізнавайтеся важливе, спілкуйтеся, вчіться. Багато енергії в ці дні. Результати та новини про друзів, дітей, вагітності та творчості.

З 13 по 16 листопада обережніше з таємними романами. У ці дні намагайтеся багато грошей не витрачати.

З 19 листопада по 3 січня у Козерогів буде активний громадський період, більше громадської активності. Оновлення дружби, відносин з суспільством, політичних поглядів і ідей, більше енергії будете витрачати на це.

З 22 по 27 листопада в гороскопі дуже конфліктні дні і ймовірності травм. Для Козерогів не так небезпечні, але все ж обережність не завадить, особливо на публіці і з друзями, в любові і розвагах.

З 22 по 25 листопада робіть важливі покупки, переговори, угоди. Особливо гарні будуть таємні.

З 26 листопада по 20 грудня перший з важливих періодів для Козерогів, що впливає сильно на Козерогів. Наступні будуть в грудні і січні, за наступних 3 місяці Ваше життя повинно змінитися. Цей період, з 26 листопада по 20 грудня, акцентує питання багатства і відносин, особливо відносин. Для Козерогів це можливість змінити відносини, зміцнити, позбутися, поліпшити, оновити. Відносини особисті, ділові, ворожі. Самотні Козероги зможуть знайти кохання або забути старе. При поганих відносинах буде можливість їх поліпшити або розірвати. Варто зайнятися бізнесом, діловими переговорами, договорами, пошуком інвесторів і інвестицій в щось. Станете більш товариські і орієнтовані на відносини. Для Козерогів період дасть харизми, чарівності і привабливості, особливо для жінок Козерогів. Жінкам Козерогам варто зайнятися своєю зовнішністю, іміджем, стилем, упевненістю в собі.

Пік 26 листопада, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – це час нового, нові події або новини. Бережіть своє здоров’я в ці дні, намагайтеся не конфліктувати і не ризикувати. Акцент на таємниці, секрети, духовне, обмеження, ізоляції, самоту. Може бути невеликий занепад сил. Варто підбити підсумки життєві, розібратися зі своїми секретами, почати нові або змінити старі. Дні для самотності. Намагайтеся не порушувати закони.

З 27 по 30 листопада несподівані закоханості і романи, вчинки у відносинах. Багато енергії і харизми, чарівності. Дні для відпочинку та розваг. Але можна працювати, якщо у Вас творча робота. Можете робити несподівані покупки.

З 30 листопада по 7 грудня ще один тренд харизми і чарівності для Козерогів. Посилення сексуальності і привабливості, магнетизм. Варто проводити більше часу на публіці, в колективах, з друзями. Можна займатися судами і торгівлею, публічними виступами, відстоювати свої права. Теж хороші дні для покупок.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Козерога на листопад 2019

З 1 по 26 листопада – відпочивайте, таємні відносини.

Пік 12 листопада, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації і рішення, акцент на любов і дружбу, плани, дітей, творчість.

З 19 листопада по 3 січня – активніше в суспільстві і дружбі.

Пік 26 листопада, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на таємниці, духовне, відпочинок.

З 26 листопада по 20 грудня – акцент на відносини.

Гороскоп опублікований 29.10.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 31 T. 0,425