Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козеріг – липень 2020 від Марфи Бомбушкар


Для Козерогів липень буде важливим місяцем і складним. Багато повторення важливого старого, продовження важливих періодів з минулих місяців. Намагайтеся менше конфліктувати і ризикувати. Розвивайтеся духовно та інтелектуально. Час платити за рахунками за своє минуле, можуть повернутися старі проблеми, але це дасть можливість розібратися з минулим.

З 3 квітня по 7 серпня важливий період для відносин на роботі, ділових відносин, можна покращувати свою зовнішність і здоров’я. З 28 травня по 5 серпня переговори, важлива інформація про важливі відносини, спілкування. Переоцінка інформації, затримки з проектами та поїздками, більше дізнаєтеся про інших людей з 18 червня по 12 липня. З 3 червня по 3 серпня масштабні внутрішні зміни. З 27 червня по 7 січня активний період в сімейній сфері, а ще період дасть Козерогам конфліктність з усіма.

З 2 липня по 18 грудня повториться важливий період – повернення Сатурна в Козеріг (був в Козерозі з 2017 року до березня 2020). Сатурн завжди вимагає поваги, амбіцій, контролю та управління, влади, стабільності і стримування. Ймовірно, що Козероги за ці наступні місяці, знову, будуть відчувати на собі це, стануть більш амбітними, ще більше кар’єристами і бажати пошани. Ви можете стати більш грубі до себе та інших, стримані в почуттях і бажаннях, ще більш прагматичні, менше часу і сил витрачати на пусте. Оновите своє життя і позбудетеся від непотрібного, звичок, друзів, знайомих, знань, роботи, джерел доходів, джерел витрат, захоплень, відносин і багато чого іншого, все що вважатимете безглуздим в довгострокових перспективах і крихким. Бійтеся занепадів сил і прагнень, не падайте духом (при поганих гороскопах особистих, можете падати духом не отримуючи бажаного). Багато що залежить від особистих гороскопів і життєвих обставин, але слабке буде зруйновано, необхідно буде бути більш відповідальними, виникне бажання впевненості і стабільності в житті і оточуючих.

Пік 5 липня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – він нейтральний, він один з найбільш важливих для Козерогів у 2020 році. Пік для прийняття рішень, завершень, розуміння, щоб розібратися і подумати, що робити далі. Акцент на Вашому житті, Вашому Я, від Вашої зовнішності до Ваших звичок, від духовного світу і ідеалів, до кар’єри і репутації, цілей в житті. Другим акцентом піку будуть важливі відносини – конфлікти, шлюб, ділові, особисті відносини.

З 6 по 10 і з 25 по 29 липня в спілкуванні Ви будете дуже конфліктні, сильніше за все з рідними і в важливих для Вас відносинах.

З 10 липня по 23 серпня повториться сприятливий тренд, був з лютого по березень. Одухотворяє Козерогів, духовні сили, релігійність, віра, інтерес до містики і езотерики. Але і крім духовного, цей тренд дасть Вам більше впевненості в майбутньому, більше мрійливості і творчої енергії. Дуже сприятливий для благодійності, навчання, далеких поїздок, подорожей водним транспортом – вирушайте в короткостроковий круїз!

З 10 по 14 липня прилив духовних сил і інтуїції, сприятливий для відносин і допомоги іншим, прохань про допомогу.

З 12 по 16 липня не перебільшуйте і не обманюйте, можуть бути дурні бажання і хвастощі, поганий час для судів і важливих договорів.

З 13 по 17 липня будете грубі, деспотичні, конфлікти будуть небезпечними і таємними. Імовірність травм, операцій. Фрустрації і бажання кардинального позбавлення.

З 19 по 22 липня занепад сил, депресія, розчарування, обмеження, в стосунках і в собі. Серйозніше ставтеся до життя і відносин.

Пік 20 липня, плюс-мінус 5 днів, буде подібний до того, що був в кінці червня – це нове, з акцентом на відносини, конфлікти, ділове співробітництво. Але в цей раз нове може бути обмежуючим, розчаровує, стримуючим. Приділіть увагу проблемам в сфері відносин, по можливості нове краще не починайте.

З 25 по 30 липня обережніше з любовними романами і угодами, особливо на роботі. Намагайтеся багато не витрачати в ці дні.

З 31 липня по 4 серпня можуть бути несподівані вчинки в творчості, любові, витратах, боргах, втрати і розриви.

З 31 липня по 8 серпня Козероги будуть дуже конфліктні, будь-які скандали будуть масштабними, можете відчувати внутрішню агресивність. Поганий час для судів і з’ясування істини. Велика ймовірність травм.

Пік 3 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – пік негативний тим, що він дуже стрімкий і мінливий, дасть нове. Акцент на витрати, борги, виплати, отримання матеріального і допомоги від інших людей. Можуть бути аварії і травми, бережіть себе. Може бути несподівана закоханість або розрив любовних відносин. Невелика вірогідність несподіваної вагітності або проблем з вагітністю.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Козерога на липень 2020

З 2 липня за 18 грудня – зміцнюйте себе і розберіться зі своїми проблемами в житті і цілями.

Пік 5 липня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – рішення і кульмінації, акцент на Вас і відносинах.

З 10 липня по 23 серпня – розвивайтеся духовно і вчіться.

Пік 20 липня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – нове, акцент на відносини.

Гороскоп опублікований 2 липня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 79 T. 0,182