Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козеріг – липень 2019 від Марфи Бомбушкар


Дуже насичений на питання відносин місяць, важливий період і багато негативних трендів. Можливість розібратися в собі і відносинах. На другому місці буду фінанси, спадок, підтримка від інших, борги і виплати, зросте Ваша активність в цих темах. Намагайтеся більше відпочивати, берегти дорогі Вам відносини, побоюватися своїх ворогів і конкурентів. Якщо в червні були конфлікти в відносинах, то зараз розчарування і обмеження, розриви і порушення. У липні можуть зрости витрати, конфлікти через спадок або розділ майна, заборгованості.

З 15 травня по 19 (30) липня дуже важливий і хороший тренд для розвитку духовного, інтуїції, зміцнення знань і кола спілкувань, розвитку себе і кар’єри. З 16 травня по 2 липня активніше в стосунках, більше боріться за себе, яскравіше і емоційніше конфлікти, більше наполегливості і тиску від Вас і до Вас. З 1 червня по 3 (10) липня обережніше зі спілкуванням, плітками і таємницями, духовним. З 9 червня по 3 липня оновлення відносин на роботі. З 27 червня по 19 липня інформація і спілкування щодо боргів, спадщини, підтримки, можна вивчати психологію, сексологію і фінанси.

Пік 2 липня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів, нове, пік посилить тренди, маса емоцій і бажань. Під час піку можна починати нові стосунки, він зверне увагу на інших людей, буде бажання нових відносин. Ділові або особисті, можуть бути і ворожі, але важливі нові відносини або важливий етап у важливих відносинах. Можуть бути новини. Можете забути старі відносини. Якщо є можливість, починайте нові відносини, любовні або ділові.

С2 липня по 18 серпня зростуть витрати, особливо з 8 по 14 липня, більше активності з позиками, боргами, кредитами, спадком, пошуком підтримки і позик. Активніше спілкування з кредиторами і боржниками, наполегливіше, може доходити до конфліктів (особливо з 8 по 14 липня). Намагайтеся в ці дні захищати свої фінансові права, борги, спадок, боротися за це. Протягом періоду посилиться Ваша сексуальність, оновлення сексуальної сфери. Зростають шанси на травми, операції, аварії.

З 3 по 28 липня період оновлення відносин, в цьому році буде багато негативних трендів, тому з відносинами потрібно бути обережніше. Протягом періоду буде багато бажань щодо відносин, зацікавленість у відносинах, переговорів, угод. Можна буде знайти компроміси, сподобатися іншим людям. Але, коли йдуть негативні трендів, можуть бути, розчарування і незадоволеність у відносинах, образи, зради, порушення правил, конфлікти. Постарайтеся налагодити особисті відносини, не вступати в нові конфлікти, стережіться підлості ворогів. Може бути готовність до розриву незадовільних відносини. Акцент на всі важливі для Вас відносини.

З 4 по 11 липня обережніше з інформацією і оформленням документів щодо боргів, спадщини, переговорів і рішень по нових і старих кредитах. Намагайтеся не поспішати, не беріться за складне, можуть бути конфлікти, дні погані для важливих переговорів і угод.

З 7 по 11 липня негативний тренд, занепад сил, розчарування в чомусь, депресія. З іншого боку – бажання домінувати і керувати, контролювати інших або відчуття тиску від інших. Погані дні для серйозних угод, переговорів, оформлення документів. Можуть бути проблеми в особистому житті, здоров’ї, важливих ділових відносинах і конфліктах.

З 8 по 14 можуть бути непередбачені витрати, конфлікти за фінанси і матеріальне, травми і аварії. Обережніше з ризиком фізичним і матеріальним, чужими фінансами. Погані дні для операцій.

З 8 липня по 1 серпня затримки і регрес в навчанні, оформленні документів, можуть бути проблеми з інформацією і технікою, потрібно бути уважніше. Повертайтеся до старих проектів і навчання, знайомствам, нове не починайте. З 8 по 19 липня можуть повернуться старі питання фінансів, боргів, спадщини, різних виплат, підтримки, переоціните свої фінанси і витрати. З 19 липня по 1 серпня повернення питань відносин, важливих переговорів, новин та інформації про партнерів і ворогів, переоцінка відносин.

З 9 по 13 липня більше спілкування, харизми, можливості для поїздок і переговорів. Хороші дні для примирення, допомоги оточуючим і партнерам.

З 12 по 16 липня конфліктні дні, можуть бути втрати, скандали, розриви відносин. Ви можете бути дуже домінантні і владні в цей час, а може бути і тиск на Вас. Бажання кардинальних змін в житті та відносинах, готовність до розриву відносин. Погані дні для переговорів, укладення угод. Велике бажання маніпулювати і управляти, образливість і ревнощі. Можливість травм, погані дні для операцій. У ці дні Ви можете бути дуже жорстокі по відношенню до себе та інших.

З 15 по 18 липня не витрачайте багато грошей, погані дні для укладення важливих угод, оформлення договорів, судів і переговорів. Можуть бути розчарування у відносинах і фінансах, порушення правил, інтриги.

Пік 16 липня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів, важливий пік для Козерогів, прийняття рішень, результати, кульмінації. Пік буде досить негативним, втрати, розриви відносин, конфлікти, незадоволеність в собі і житті, відносинах, фінансах. Постарайтеся розібратися в собі і важливих для Вас відносинах, але кардинальні дії поки краще не робити.

З 17 по 20 липень невелике поліпшення в питаннях відносин, можливість примирення, підтримки. Більше чарівності і харизми у Вас, постарайтеся більше допомагати іншим, можна просити про допомогу.

З 19 липня по 11 серпня, повторно, багато спілкування, корисної інформації про відносини, суди, поважних людей, конкурентів, можливість зрозуміти їх глибше і дізнатися про них більше. До 1 серпня можете переоцінити цю інформацію, дізнатися глибше, повторення і нове краще не розпочинати. Після 1-го серпня час для нового.

З 19 по 22 липня, знову, конфліктні дні для відносин, Ви будете занадто ревниві і владні, бажати змін у відносинах і партнерах, схильні маніпулювати. Можуть бути втрати в стосунках, фінансах, репутації і кар’єрі.

З 20 по 22 липня важливі дні щоб показати себе, розповісти про себе партнерам, виступати перед конкурентами, спілкування, новин. Можливість добре виступити на публіці.

З 22 по 28 липня відстоюйте свої права на спадок, борги, різні виплати, можна використовувати таємні шляхи для отримання результатів. Багато енергії для фінансових і таємних питань в ці дні.

З 24 по 25 липня хороші дні для важливих переговорів, повторних угод і повторних покупок (того, що в минулому не вийшло), можливість налагодити відносини, знайти компроміси, домовитися.

З 27 липня по 1 серпня багато егоїзму і несподіваних вчинків, бажань в питаннях фінансів, позикових коштів і підтримки, любові і розваг. Обережніше з ризиком, азартом, бажанням змін в любові і багатстві.

З 28 липня по 21 серпня, ще один період, який акцентує фінанси, чужі кошти і підтримку від інших, сексуальні питання. Можливість заробити за допомогою інших людей, отримати спадок, отримати вдало кредит або повернення боргів, розібратися з різними виплатами, реструктуризувати витрати і борги, домовитися про кращі умови. Тільки один негативний тренд, з 31 липня по 3 серпня, в ці дні намагайтеся не поспішати, не порушувати правила, не брати багато в борг і не витрачати багато. У серпні буде кілька дуже хороших трендів. Цей період гармонізує психологічні кризи, буде простіше розслаблятися, змінювати себе. Період хороший для розвитку сексуальних відносин.

Перший пік серпня торкнеться гороскоп Козерога на липень. Пік 1 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, посилення трендів і нове. Великий акцент на сексуальності, фінансах, психологічному стані, можливість почати щось нове, тільки потрібно бути обачними. Пік досить негативний, несподівані нові події і зміни. Обережніше з ризиками, витратами, відносинами з боржниками і кредиторами, спонсорами, спадщиною. Можуть бути травми, психологічна криза, сексуальні фрустрації.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Козерога на липень 2019

Пік 2 липня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – нове, акцент на відносини.

З 2 липня за 18 серпня – активніше з фінансами, чужими коштами.

З 3 по 28 липня – увагу до відносин, багато негативних трендів для відносин.

З 8 липня по 1 серпня – будьте уважніше з документами і технікою, переоцінка інформації та відносин, фінансів.

Пік 16 липня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – кульмінації, розберіться в собі і відносинах, можуть бути втрати.

З 19 липня по 11 серпня – багато спілкування та інформації про поважних людей.

З 28 липня по 21 серпня – можливість збагатитися за рахунок інших, посилення сексуальності.

Гороскоп опублікований 30.06.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 83 T. 0,432