Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козеріг – липень 2018 – Марфа Бомбушкар


Місяць буде акцентувати фінансові питання, найбільше трендів стосуються фінансів. На другому місці навчання, світогляд і зарубіжжі. З середини липня до середини жовтня у Вас буде велике прискорення життя, розвитку і сприятливий прилив енергії. В середині липня акцент на партнерах, можливість нових відносин або зміна існуючих. В кінці місяця посилиться акцент на фінансах, потрібно бути обережніше з витратами і побоюватися втрат.

З 9 березня по 10 липня у Вас був період регресу і затримок в дружбі, соціальної активності і планів на майбутнє. З 16 травня по 13 серпня зросла фінансова активність, активніше збагачуєтеся, купуєте і заробляєте, але і витрачаєте, витрачаєте накопичене. З 14 червня по 9 липня акцент на оперуванні чужими грошима, боргами, кредитами, підтримкою від інших і зросла сексуальна зацікавленість. З 29 червня по 6 вересня багато інформації про фінанси, борги, різні виплати (аліменти, відсотки) і підтримки, спадщині, а так само психології і езотерики. Куди детальніше ці періоди описані в гороскопах, коли вони почалися.

Місяць почнеться з черги сприятливих періодів для відносин, спілкування, дружби і навчання. З 3 по 7 сприятливий період для відносин і дружби, розширення і поліпшення, а так само навчання. Проведіть час на публіці, з друзями, коханими або спілкування з діловими партнерами (але угоди краще не укладати). Інший щасливий період, для спілкування з партнерами і улюбленими (краще з улюбленими, він більш романтичний) з 6 по 10 липня, покажіть себе, використовуйте свою інтуїцію, хороші дні вчитися і спілкуватися.

А ось з діловими переговорами, щодо фінансів і покупок треба бути обережніше вже спочатку липня. З 4 по 6 остерігайтеся дурних ідей про покупках і розтрати грошей, можуть бути скандали через фінансів і матеріальне, не найкращий період для переговорів про фінанси. Другий несприятливий період з 7 по 11 число, коли слід намагатися не роздувати переговори, вимоги до друзів і покровителів, спонсорів за підтримку, та й взагалі бути скромнішим в фінансових переговорах і укладанні угод (будь-яких).

З 10 липня по 7 серпня гарний час налагодити відносини з вчителями і наставниками, тими хто Вас протегує і навчає, а так само тими кого Ви вчите і кому Ви наставник, налагодити відносини з іноземцями. Період принесе Козерігам багато харизми, можливості прославитися, впевненості в собі.

З 10 по 13 липня можете раптово закохатися, романтичні дні і багато азарту, захопленості. Гарний час здійснювати незаплановані, але бажані, покупки і відправлятися в подорожі. Сприятливі дні для особистих відносин.

З 10 по 14 Козеріги можуть бути дуже грубі і готові до кардинальних змін в житті і важливих відносинах, ворожнечі, шлюбі. Якщо особисті відносини в ці дні будуть сприятливими, то ділові та конфліктні можуть бути знищені під час піку, який буде 13 липня. Не сприятливі дні для ділових ворожих переговорів. Час оновити себе, через грубість позбутися зайвого.

З 12 по 15 липня багато харизми у Вас, вдалі дні для укладення важливих угод, здійснення капітальних покупок, зміцнення відносин. Приділіть увагу відносинам з покровителями, можна просити про допомогу.

Пік 13 липня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів, посилить всі тренди, принесе нове. Для Козерігів буде акцент на відносинах, як вже було написано на пару рядків вище, до 14 (15) числа Ви будете дуже грубі і готові до кардинальних змін. У ці дні можете зважитися на нову главу в житті, в стосунках, в навчанні, в творчості і любові або здійснити капітальну покупку.

З 18 липня по 6 жовтня у Вас буде приріст енергії і прискорення в житті. Найбільший акцент на любові і творчості, дітей, а так само Вашої особистості і прагненнях. Можна спробувати приділити увагу кар’єрі і положенню в суспільстві, реалізувати новий важливий проект. Намагайтеся бути більш публічними в ці дні, більше з друзями і «народом», а не на самоті. Посилиться інтуїція і прозріння про майбутнє, осяяння.

Обережніше з спілкуванням і покупками, романами з 23 по 26 липня. Багато бажань і підвищена уразливість.

З 23 по 28 липня обережніше з фінансами і боргами, можуть бути травми або непередбачені витрати. Можуть бути скандали через гроші, спадок, борги і виплати. Не варто робити покупок, проводити ділові переговори, брати в борг або давати, вимагати повернути борги. Можуть бути проблеми з дітьми і любов’ю, бережіть дітей.

З 26 липня по 19 серпня не варто починати нові проекти, навчання, відрядження, оформлення документів. Проблеми в бюрократії, затримки інформаційних потоків, помилки в документах. Не робіть покупку електроніки і різної техніки. Час переоцінити свої витрати, борги, виплати, повторно провести переговори щодо цього.

З 26 липня по 10 серпня конфліктний період для Зодіаку, для Вас він чреватий травмами і несподіваними витратами, варто берегти свої інтриги і любов, творчість, дітей, романи.

Хороші дні для змін у відносинах, багато харизми і сексуальності у Вас з 26 по 30 липня.

Другий пік 27 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів. Кульмінації і багато новин, завершень та рішень, подій, результатів – це все дуже несподівано і раптово, швидко. Дуже погано предсказаний період. Акцент для Козерігів на фінансах, багатстві, заробіток. Намагайтеся не втратити по дурості або через поспіх свої накопичення. Можуть бути конфлікти з боржниками і спонсорами.

Важливі дати і періоди в гороскопі на липень 2018 для Козеріга

З 10 липня по 7 серпня – більше харизми і зарубіжжя.

13 липня, пік плюс-мінус 5 днів і спад 10 – нові події або інформація, акцент на відносини.

З 18 липня по 6 жовтня – прискорення життя і реалізації планів.

З 23 липня починаються проблемні періоди для фінансів і боргів, небезпека травм.

27 липня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації і рішення, новини, все це несподівано і раптово. Акцент на гроші і багатство.

Гороскоп опублікований 26.06.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,415