Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козеріг – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Цей знак можна навчитися дізнаватися, але попередньо потрібна деяка тренування. Спостерігайте за тихим павуком в кутку.

Здавалося б, у нього немає ніяких шансів зловити цих літаючих мух. І все ж вони попадаються в його розумно розставлені сіті, і він перемагає.

Козерігів можна знайти всюди, в будь-якій області, там, де вони можуть висуватися вперед і отримати задоволення своїм таємним амбіціям. Козеріги підіймаються по суспільній драбині, піднімаючись з каменя на камінь. Завжди – тільки вперед. Можливо, вони не привертають до себе уваги якимсь спеціальним чином. Їх можна спочатку й не помітити. І, здається, що всі інші мають переваги в змаганні, а Козеріги не мають шансів на перемогу, і все ж вони перемагають. З ними боротися практично неможливо і марно. Козеріги випробовують величезне захоплення перед тими, хто випередив їх на шляху до вершини. Вони обожнюють успіх, повагу, владу і шанують традиції. Багато енергійні й імпульсивні люди називають їх за це снобами і ханжами.

Козеріги можуть висловлювати свою критику необдумано і різко.

Але зазвичай вони занадто розумні, щоб створювати собі непотрібних ворогів. У такому випадку вони будуть з вами погоджуватися, підлаштовуватися, але може бути, це тільки здається? Вони дозволяють іншим виходити вперед, але до кінцевої мети часто приходять першими проти всякої логіки. Вони дуже обережні, обходять всякі перешкоди і гостре каміння. І не дивно, що вони рідко спотикаються. Їх очі не спрямовані до зірок, їх погляд спрямований прямо перед собою, а ноги прямо стоять на землі. Ревнощі, пристрасть, імпульсивність, лінь і безпечність – Козеріги вважають всі ці якості перешкодами і нехай інші спотикаються про них. Козеріги можуть тільки озирнутися на цих людей і випробувати легку жалість за їх невдачі, після чого підуть спокійно далі. Є, звичайно, Козеріги і романтичні. Але і вони не дозволяють емоціям засліпити себе.

Вам потрібно дотримувати всі умови, якщо ви хочете, щоб Козеріг вас поважав.

Вони не влаштовують публічні сцени і не оголюють пристрасті. Майже всі вони ідеалізують своїх предків і старших, повага до віку і досвіду – частина їхньої натури. Часто в літньому віці вони намагаються надолужити те, що було упущено в молодості. Козеріги навряд чи можуть закохатися в людину, не займає будь-якого положення в суспільстві. Вони рідко вступають у шлюб не замислюючись, а довго готуються до цього. Вони дуже люблять своїх родичів: врешті-решт, від цих родичів може залишитися яка-небудь власність! Ви можете подумати, що це холодне, розважливе ставлення, але Козеріги вважають, що це просто розумно. Шансу ніколи не доведеться двічі стукати в двері, вони почують перший же стук. А ще більш правильно сказати: вони коштують, притулившись до дверей, чекаючи шанс.

У дитинстві у Козерігів буває досить слабке здоров’я, гірше, ніж у інших знаків, але сила їхнього опору збільшується з віком. Твереза, обачлива натура Козеріга надає йому дивну витривалість, але, тим не менше, йому не завжди вдається уникнути докторів і лікарень, так як їх підкошує страх, невизначеність і неспокій сильніший, ніж мікроби. Навіть їх консервативні звички і упертість, їх опірність хвороби не може подолати небезпеки песимізму. Козеріги повинні багато часу проводити на повітрі та розвивати більш позитивний і легкий погляд на життя. Майже у всіх Козерігів чутлива шкіра. Це проявляється у всіляких алергіях, в зайвому потовиділенні і інших шкірних захворюваннях. Можливі також захворювання шлунка, уразливими місцями є суглоби і кістки. Плодами їх меланхолії можуть бути головні болі, захворювання нирок і психічні хвороби. Якщо їм вдається уникнути тривалої хвороби через свою депресивності, то їх здатність до довголіття дивовижна. Ну, не знаю, чи добре бути останнім листом на дереві і при цьому страждати від артриту та ревматизму?

Козеріги справляють враження ніжного, боязкого і трохи впертого людини. Він здається нешкідливим. І вам може навіть здатися, що це самий підходящий людина, якій можна довіритися і висповідатися. І хто б міг підозрювати, що у нього може бути, і є насправді, якісь приховані амбіції? Але, тим не менш, ви повинні знати, що вони використовують ваші слабкості і ваші таємниці, щоб самим стати сильніше. Вам здається, що ви не можете без нього обійтися, і віддаєте йому всі свої поводи. І вже тоді він починає проявляти владу і використовує її, щоб завоювати положення справжнього лідера. Показним діям він воліє закулісні маневри.

Вугілля дає Козерігам довгий полум’я.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 30 T. 0,412