Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козеріг – квітень 2020 від Марфи Бомбушкар


Сприятливий місяць для Козерогів, щоб збагачуватися, налагоджувати робочі відносини, покращувати своє здоров’я, роботу, фінансове становище. Сімейна сфера буде важлива і можливі результати, розберіться з сім’єю і нерухомістю, приділіть увагу кар’єрі. В кінці місяця інтелектуальний тонус для захоплень і творчості.

З 16 березня сприятливий період для навчання, вдалими будуть поїздки, розвиток угод і переговорів по 11 квітня. З 19 березня по 7 травня, для Козерогів може довше, важливий тренд, який змінює Вас, життя, ідеї, масштабні зміни. З 30 березня активний період для сфери багатства, спочатку варто бути обережніше, по 13 травня.

З 2 по 6 квітня робіть покупки, укладайте важливі договори, у Вас буде багато харизми в ці дні.

З 2 по 5 квітня неуважність в спілкуванні, справах, поїздках і лінь, обман.

З 3 квітня по 7 серпня Козерогам буде йти сприятливий період, який буде дуже хорошим в квітні, гірше з кінця квітня до кінця травня, а після по більше частини сприятливим. Період для розвитку відносин на роботі, поліпшення відносин, важливих переговорів, можливості для угод. Найму або звільнення співробітників, клієнтів, судових питань, вирішення конфліктів. Любовні романи на роботі. Період для оздоровлення, зміни зовнішність і поліпшення своєї зовнішності. Нове у всьому краще починати до кінця квітня, утриматися від початку нового з травня по кінець червня.

З 4 по 10 квітня остерігайтеся витрат, фінансових і матеріальних втрат, конфліктів через любов, творчість, інтриги.

З 7 по 28 квітня тренд сприятливий для збагачення, намагайтеся більше заробляти, робити інвестиції, відстоювати права фінансові та матеріальні, відстоювати права на роботі з клієнтами і співробітниками. Можливість розвинути вдало ділові відносини, можуть бути сприятливі романи. Вимагати від співробітників і клієнтів, звільняти чи наймати нових, стояти на своїх правах. Хороший тренд для інвестування і здійснення бажаних покупок, заробітку грошей і збагачення. Більше енергії для здоров’я, займіться оздоровленням. Це романтичний тренд для всіх, для Козерогів романи на роботі або в ділових відносинах.

Пік 8 квітня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – новини, кульмінації, рішення. Бійтеся витрат і конфліктів. Акцент піку на кар’єру і статус, професію, досягнення в цьому, вдалий час щось завершити і отримати результати, прийняти рішення. У сімейній сфері, нерухомості і з рідними так само варто приймати рішення.

З 11 по 27 квітня дізнаєтеся важливе про сім’ю і нерухомості, можете проводити переговори, укладати угоди, відправлятися в гості або чекати гостей, період буде поганим лише в останній тиждень.

З 12 по 16 квітня буде багато фрустрацій, агресивності, кардинальних вчинків в змінах і усунення. Бійтеся конфліктів в домашній сфері і втрат.

З 13 по 17 квітня імовірна дратівливість, розчарування, схильність все перебільшувати.

З 19 по 23 квітня обережніше з багатством і збагаченням, бізнесом, любовними романами, творчістю, дітьми. Може бути занепад сил.

Пік 23 квітня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – дасть багато енергії і занепаду сил, будуть емоційні та фізичні перепади. Пік дасть нове, яке може бути несподіваним або розчаровує. Раптова закоханість і інтрига, творчість, хобі та захоплення. Але, в цьому можуть бути і розчарування, через які почнеться руйнування, а після щось нове. Може бути несподівана вагітність або події з дітьми.

З 25 квітня по 4 жовтня Ваша сила волі буде спрямована більше на себе, внутрішні зміни, можливості відродитися, відновитися, змінити себе. Силу волі легко буде направити на себе, змінювати свої звички, своє життя.

З 27 квітня по 11 травня Козерогам буде приріст інтелектуальної енергії, особливо для творчості! Публіцистика, поезія та інші види подібної творчості. Можете дізнатися корисну інформацію про свої хобі та творчості. Багато новин та корисної інформації про улюблених, любові, дітей та спілкування з ними.

З 29 квітня по 25 травня обережніше з романами на роботі, інтригами любовними. І з іншими романами і інтригами потрібно бути обережніше. Під час цього тренда зростає ймовірність обманів ділових з угодами і домовленостями, дурних витрат грошей, втрати репутації через інтриги.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Козерога на квітень 2020

З 3 квітня по 7 серпня – відносини на роботі, поліпшення здоров’я і зовнішності.

З 7 по 28 квітня – любовно-романтичний тренд, але дасть ще доходи і можливості для відносин на роботі.

Пік 8 квітня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації і важливі новини, сім’я і кар’єра.

З 11 по 27 квітня – новини про сім’ю і нерухомості.

Пік 23 квітня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, несподіване, розчарування, любов, діти, творчість.

З 25 квітня по 4 жовтня – змінюйте себе, сила волі.

З 27 квітня по 11 травня – новини про творчість, дітей, любові.

З 29 квітня по 25 травня – обережніше з романами на роботі, бережіть репутацію, обережніше з фінансами і договорами.

Гороскоп опублікований 4 квітня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 27 T. 0,174