Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козеріг – квітень 2019 від Марфи Бомбушкар


Дуже багато спілкування і новин в першій половині місяця. Протягом усього місяця багато акценту на сім’ю і рідних, нерухомості, особливо з середини місяця. І весь місяць багато енергії для роботи. Буде можливість почати щось нове в сімейній сфері і знову, як було в кінці березня, отримати результати і вирішити щодо кар’єри і положення в суспільстві. В кінці місяця фоновий період переоцінки себе, повернення старого. Квітень пролетить дуже швидко, буде багато негативних трендів.

З 10 лютого триває період, що дозволяє навчатися, в березні можна було переучуватися, більше спілкування і поїздок, новин, період завершиться 17 квітня. З 31 березня по 17 травня активніше в роботі, більше енергії для роботи, зміцнюйте своє здоров’я і займайтеся спортом. З 26 березня по 20 квітня ще один період спілкування, покращуйте стосунки зі знайомими.

Гарний час зміцнити знання, оформляти важливі документи, проводити переговори і укладати угоди з 4 по 10 квітня, займіться документами, аналізом, публіцистикою, публічними виступами.

Місяць почнеться з піку, 5 квітня пік, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів. Пік принесе нове і дасть можливість для початку нового в сімейній сфері, остерігайтеся конфлікту. Ремонт, переїзд, купівля або продаж нерухомості, новини від рідних – це все може бути в ці дні. Але остерігайтеся конфліктів з рідними.

Бережіть здоров’я, може бути депресія і розчарування з 8 по 12 квітня, особливо в сімейних питаннях, відносинах з рідними. Не варто чекати багато чого, серйозніше потрібно поставитися до сімейних проблем.

Романтичні дні з 8 по 11 квітня. У спілкуванні зі знайомими будьте обережніше, можуть обдурити. Дорогі покупки краще не робити.

Ще один хороший тренд для роботи над знаннями, спілкуванням і переговорами, документами з 8 по 12 квітня. Глибокий аналіз, можливість глибше зрозуміти інших людей і розібратися в інформації. Час натиснути в спілкуванні або переговорах на інших.

Ще раз варто берегти здоров’я, особливо нерви з 11 по 15 квітня. Тренд принесе конфлікти і агресію. Скандали можуть призводити до втрат, багато брутальності, нервування. Особливо з рідними. Бійтеся трав, ризику, втрат.

Намагайтеся менше витрачати, обережніше з любовними інтригами, таємними переговорами, судами, будь-якими таємницями з 14 по 17 квітня. Не роздувайте все занадто.

Дізнавайтеся про нерухомість і сім’ю, більше спілкуйтеся з рідними, багато новин від рідних з 17 квітня по 6 травня.

Пік 19 квітня буде подібний до того, що був 21 березня, знову варто приділити увагу кар’єрі і репутації, досягненням, цілям, нагород. Пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів. Під час піку можуть бути несподівані зміни, в кар’єрі, любові, сімейних питаннях, багато егоїзму – це на відміну від дати 21 березня. Займайтеся питаннями кар’єри, зараз час прийняти остаточні рішення і підвести підсумки. Можете присвятити себе сімейним питань, теж завершувати, ремонт, відносини, оформлення документів, переїзд.

З 20 по 25 травня у Вас буде дуже багато енергії, особливо для любові, творчості, розваг. Можете закохатися або завести роман. Можете несподівано почати нове захоплення, хобі. Багато азарту. Обережніше будьте з вагітністю.

З 20 квітня по 15 травня ще один період впливає на сімейну сферу. Покращуйте свій будинок, робіть косметичний ремонт, купуйте декор. Допомагайте рідним, якщо їм потрібна допомога, покращуйте стосунки з рідними. У травні будуть несприятливі тренди, але короткострокові, так що у Вас майже місяць для поліпшення житла і відносин.

Бережіть здоров’я з 24 по 30 квітня, може бути неуважність, небезпека травм. На роботі зі знайомими і колегами можуть бути конфлікти, обмани. Намагайтеся не давати великих обіцянок, не беріться за багато проектів, може бути лінь.

З 30 квітня по 18 вересня фоновий період, але все ж Козерогам більш помітний. Повернення старого в Вашому житті, якщо протягом останніх від півроку до 9 місяців у Вас були проблеми зі здоров’ям або кар’єрою, якісь інші важливі проблеми і в минулий раз Ви їх не завершили, то зараз вони можуть повторитися. З іншого боку, фоновий період хороший для переоцінки себе, своїх життєвих цілей і бажань, кар’єри, зміцнення себе, повернення до старого. Завершуйте те, що не завершили в минулому, але нове довголітнє не розпочинайте і в кар’єрному просуванні очікуйте затримок. Та й в цілому життя буде розвиватися трішки повільніше для Козерогів в ці місяці, але Ви і так не любите поспішати.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Козерога на квітень 2019

5 квітня, пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, акцент на сім’ю.

З 17 квітня по 6 травня – спілкування з рідними.

19 квітня, пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації, акцент на кар’єру і сім’ю, несподівані рішення і результати.

З 20 квітня по 15 травня – поліпшення відносин з рідними.

З 30 квітня по 18 вересня – регрес, повернення до старого або старого, переоцінка, уповільнення життя.

Гороскоп опублікований 29.03.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,163