Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козеріг – квітень 2018 – Марфа Бомбушкар


Напружений, конфліктний місяць, можливі травми, бажання домінувати і керувати, приріст егоїзму, особливо конфліктний з рідними, на початку і наприкінці квітня. Намагайтеся менше грубити іншим, вимагати від інших, а більше концентруватися на собі і тому що можете зробити, зараз у Вас багато сил, бажань, енергії і цілеспрямованості для досягнення бажаного. У Вас буде тривати любовний і творчий період, що почався в кінці березня, більше харизми і бажання відпочинку. Найбільш сприятливою буде середина місяця, для багатьох сфер. У гороскопі є вказівки на несподівані сімейні, домашні, зміни і нове. Вирішення питань з друзями і суспільством, потрібно більше бувати на публіці в кінці місяця. Квітень надовго уповільнить Ваше життя, виникне бажання повернутися до старого або поверне до старого, переоціните себе. У квітні дуже багато романтичних, любовних, творчих періодів у Вас. Намагайтеся не скандалити і не ризикувати.

З 6 березня у Вас буде багато новин, розмов, поїздок, в домашній сфері по 13 (14) травня. Хоча з 23 березня по 15 квітня, ймовірно повернення старих новин, інформації і повторних поїздок, в цей же період 23-15 не раджу починати оформлення нових документів, навчання і іншого, про що детально в гороскопі на березень. З 18 березня по 16 травня у Вас стало більше енергії, сил, фізичних і психологічних, сили волі та наполегливості, прагнень і активності, сексуальності, агресивності. З 21 березня по 2 травня вдалі дні для само трансформації, усунення, поновлення себе і планів на майбутнє, дружби. З 31 березня по 24 квітня більше творчості і любові, любовно розважальний період, гармонії з дітьми та коханими.

На самому початку місяця Вас чекає багато розмов і новин, найбільше про сімейні питання, до 7 числа. Намагайтеся в ці дні менше конфліктувати, особливо з рідними. Будьте обережніше при укладанні угод, а краще нові і не укладати. Серйозніше поставтеся до інформації, навчання, відряджень, не надто хваліться і не розпиляйтеся на багато проектів.

З 6 по 9 сприятливий період для зміцнення любові та відносин, творчості. Покажіть себе, в ці дні у Вас буде багато харизми, можливості схиляти інших на свою сторону. Непогані дні для серйозних переговорів.

Сприятливий період, принесе Вам гармонію, можливість відпочити, хоча б психологічно з 8 по 14 число, пік буде з 11 по 14. Період хороший для любові, творчості, відносин, відпочинку. Але можна і працювати, заробляти гроші, особливо з 11 по 14 квітня. Намагайтеся більше бувати в суспільстві, приділити увагу партнерам, відстояти свої права, навіть конфлікти в ці дні будуть сприятливі. Заробити вдало грошей, використовуючи інтуїцію можна з 11 по 14 квітня, а можна і допомогти іншим, зайнятися благодійністю, карма поверне все з лишком.

Бійтеся скандалів з сім’єю, операцій і травм з 9 по 13 квітня, остерігайтеся домашніх втрат, бережіть будинок і рідних. В цей період Ви будете дуже грубі до членів сім’ї і собі, безжальні. Обережніше будьте при вагітності.

Відстоюйте свої фінансові та матеріальні права, реалізуйте свої бажання використовуючи свою інтуїцію з 11 по 19 число, ще один трохи романтичний період, у всякому разі зменшує Вашу агресивність. Дні творчості, віри, релігії. Відстоювання своєї віри. Хороші дні щоб бути «лицарем» і проявити своє благородство.

Ще один романтичний період з 16 по 19 число. Хороші дні щоб здійснювати обдумані масштабні, дорогі, покупки. Постарайтеся тільки в ці дні не давати в борг друзям, коханим, не вимагати від них занадто багато чого. Розберіться в своїй любові, творчості, дружбі і фінансах.

16 квітня буде перший пік, плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад, пік (можливо до 21 числа) принесе несподівані зміни, нове, новини, бажання, події і посилить всі тренди. Для Козерігів в гороскопі найвірогідніше зміни в сімейній сфері, але можуть бути несподівані зміни і в іншому. Ви можете зважитися на переїзд, продаж або купівлю житла, купити або продати будинок. Можуть бути новини від родичів. В цілому, можна спробувати почати щось нове.

З 17 по 21 стримайте своє бунтарство, не вступайте в конфлікти з рідними, остерігайтеся сімейного перевороту. Та й в цілому, період бунтарний для всього гороскопу. А може, це саме той час щоб бунтувати…

Перший тривалий період уповільнюючий Ваше життя, який повертає в життя старе, бажання повернутися до старого або обставини, переоцінку себе і репутації, професії, затримки в розвитку нового, буде з 18 квітня по 6 вересня. В цей час краще не починати нові багаторічні проекти, наприклад, новий бізнес або шлюб \ відносини по вигоді, професійний шлях. Другий період, який теж зробить Вас трішки Інтровертним, змусить переоцінити свої сили, саме трансформуватися буде з 22 квітня по 1 жовтня, але другий період буде менш помітним і впливає тільки на психологію і силу волі.

Приріст сил і енергії, прагнень з 23 по 28 квітня, займіться дійсно важливим, достатньо сили волі і віри. У ці ж дні, з 23 квітня по 1 травня Ви станете сексуальніше, агресивніше, деспотичний і схильний впливати на інших, керувати іншими. У світі буде більше грубих і безжальних конфліктів з 23-1, це може торкнутися і Вас, Ви станете безжально до інших і себе. Це хороші дні для операцій і конфліктів з ворогами. При конфліктах з близькими і дорогими Вами людьми, Ви можете перегнути палицю.

Несприятливі дні для ділових переговорів з 23 по 28 квітня, намагайтеся бути серйозніше і відповідальніше з документами і знаннями, в переговорах і відрядженнях, не на часі хвалитися і оперувати неперевіреною інформацією.

Займіться своїм здоров’ям, косметичними процедурами з 24 квітня по 19 травня. Налагоджувати відносини з клієнтами і співробітниками.

З 28 квітня по 2 травня – час показати себе, приріст впевненості в собі, вітальності. Хороші дні щоб структурувати творчість, дітей, романи, хобі та розваги.

30 квітня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад, посилення всіх трендів і кульмінації. З одного боку, Ви станете більш агресивні і деспотичний, з іншого боку це хороші дні розібратися в собі і приймати вольові рішення. Приділіть увагу друзям і суспільству в ці дні, розберіться в планах на майбутнє і дружбу, хобі, спільних проектах з товаришами, клубах по захопленню. Приймайте рішення.

Важливі дати і періоди в гороскопі на квітень 2018 для Козеріга

До 7 квітня напружені періоди, що почалися ще в березні.

З 8 по 19 – багато сприятливих періодів, особливо для любові, відносин, бізнесу, заробітку грошей.

16 квітня, пік плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад – нове, несподіване. Акцент на домашню сферу.

З 17 по 21 – бунтарство і егоїзм, особливо в сімейній сфері.

З 18 квітня по 6 вересня – період затримок, переоцінки себе і життя, повернення.

З 23 квітня по 28 – приріст сил, віри.

З 23 квітня по 1 травня – приріст агресивності і сили волі.

З 24 квітня по 19 травня – займіться здоров’ям і колективом.

30 квітня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – кульмінації, стабілізація. Акцент на дружбу і плани.

Гороскоп опублікований 30.03.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 84 T. 0,397