Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козеріг – грудень 2019 від Марфи Бомбушкар


Дуже важливий місяць для Козерогів, в гороскопі на грудень починається тренд довжиною в рік, який розширить і покращить життя Козерогів, розвине його. Дуже хороший місяць. Маса енергії, особливо для публічних дій, спільного проведення часу, спільних планів. Багато спілкування з друзями і таємної інформації. Багато харизми до кінця місяця, налагоджувати відносини, а з кінця місяця період для збагачення. Місяць і гороскоп дуже гарні для Козерогів. Перший пік – робота і здоров’я, а другий – нове життя.

Ще з жовтня, 3 числа, період спілкування з друзями і новин про них, період для публічних виступів і спілкування з публікою, буде по 9 грудня. З 19 листопада більше енергії для публічності, активності на публіці, по 3 січня. З 26 листопада період для відносин і багатства, сильно змінює їх, по 20 грудня.

Найважливіший, один з найважливіших періодів в 2019 і 2020 роках, який буде мати сильний вплив на гороскопи Козерогів – проходження Юпітера по Козерогу, з 2 грудня 2019 року по 19 грудня 2020 року. Про нього я багато писала в гороскопі на рік 2019. Ця планета буває у Козерозі раз на 11-12 років. Це час удачі, везіння, розширення життя, нових етапів життя і бажань, масштабних змін, великих бажань, поліпшення і розвитку життя. Козероги отримають всі ці якості, таланти, можливості протягом року. Поліпшите своє життя і зміните його, сфери в своєму житті. А що не можна буде поліпшити або розширити, розвинути – від цього позбудетеся. Наприклад, кар’єра – цей період дасть розвиток кар’єри, але, якщо в тому місці де Ви працюєте Ви вже досягли вершини, тоді Ви позбудетеся від цього і почнете або отримаєте щось інше. І, звичайно, для Козерогів найсильніше цей період буде впливати на кар’єру і професію, Вашу репутацію і повагу, шану, Ваш статус в суспільстві, цілі та досягнення, нагороди. Але і інші сфери можете покращувати і розвивати, а безглузді можете забувати. Останній раз Юпітер був в Козерозі – 36, -48, -60, -72, -84, -96, 2008 році. Згадайте що у Вас тоді змінилося і покращилося – це може повторитися. З липня 2020 року у Вас зросте конфліктність, цей період зробить конфлікти масштабними.

З 6 по 10 грудня небезпека обманів друзів і знайомих або від них, неправильної поведінки на публіці, бережіть публічну репутацію і серед друзів.

З 8 по 23 грудня велике прискорення розвитку бажань, можливо навіть реалізації бажань, планів і ідей. Багато енергії для масштабного, найкраще старого, змін старого. Особливо для любові, дітей, творчості, хобі та розваг, любовних романів. Але можете і нове починати, не тільки в перерахованому, а й в будь-якій інший сфері життя.

З 9 по 29 грудня відпочивайте розумово і інтелектуально, намагайтеся працювати більше наодинці. Період дасть багато таємної інформації, можливості дізнатися більше таємного. Вивчайте духовне, містику. Чужі і свої секрети теж можете вивчати, ведіть секретні переговори.

З 9 по 13 грудня сильний тренд для відносин і багатства, може бути сприятливим і негативним, залежить від особистого. Хорошим – дозволить зміцнити, тверезо усвідомити, запланувати, структурувати. Поганий – розчарування, обмеження, грубість. Він руйнує слабке, тому не варто ризикувати, якщо не хочете втратити.

З 10 по 16 грудня багато енергії для спілкування, допомоги друзям, спільної творчості. Хороший тренд для відпочинку і творчості.

Пік 12 грудня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення і кульмінації, сприятливий пік, багато енергії і посилить всі тренди. Козерогам акцент на роботу і здоров’я, таємниці, духовне. Завершуйте проекти або інші результати з роботою. Приділіть увагу здоров’ю, особливо прихованим і хронічним захворюванням. Намагайтеся відпочивати в ці дні більше, завершувати щось, а не починати.

З 12 по 15 грудня ще один сильний тренд для відносин і багатства, теж сприятливий або негативний залежить від особистого. Сприятливо – можливість відродити і змінити, оновити, глибше розібратися і везіння з ризиком. Погано – ризик втрат, грубі і хворобливі зміни, багато образ і ревнощів, глибокі конфлікти.

З 15 по 22 грудня багато енергії, сексуальності, вітальності і цілеспрямованості. Можливості розвивати себе, свою репутацію, стояти за себе. Енергія для кар’єри та професії, досягнення цілей.

З 19 по 25 грудня ще один тренд дає енергію, але в цей раз для зміни себе, трансформації, відродження. Дасть силу волі! Змінюйте і усувайте в своєму житті. Так само посилить сексуальність.

З 19 грудня по 5 (9) лютого або до кінця лютого, ще один нейтральний тренд, але сильний, сприятливий або негативний залежить від особистого. Він змінить Вас, Ваші цілі в житті, кар’єру, статус, професію, досягнення і нагороди, Вашу структуру, сильний вплив на психологію і глибини, цілісність. Можете звільнитися або змінити свої життєві цілі, можете бути звільненими або втратити мету. Можете відродити свою кар’єру і свої бажання, професійний шлях і досягнення, а ще можете вдало їх змінити. Тренд дасть усунення або зміни. Може зміцнити Ваш внутрішній світ, а може зруйнувати. Бережіть здоров’я, остерігайтеся травм, бережіть своїх рідних. Намагайтеся в цей час не бути жорстокими і занадто конфліктними.

З 20 грудня по 13 січня період для здійснення покупок, інвестицій, різного збагачення – матеріального і духовного. Він буде мати лише один негативний тренд. Тому в цей час намагайтеся збагачуватися, заробляти гроші. Можете оновити свої ділові контакти і джерела доходів, знайти нові джерела і партнерів ділових. Вирішуйте ділові питання з фінансів, інвестицій, доходів.

З 21 по 24 грудня єдиний негативний тренд для фінансів, багатства. Обережніше з витратами, дурними покупками, ризиком. Особливо на любов, творчість, інтриги і дітей. Обережніше з діловими і особистими відносинами.

З 23 по 26 грудня прилив сил, енергії і активності. Творчий тренд.

З 25 по 30 грудня, в гороскопі для Козерогів може бути з 20 грудня по 5 січня, найуспішніший тренд для Козерогів в 2019 році! Удача, везіння, успіх, великі перспективи, великі бажання, багато вітальності і енергії. Розвивайте свої бажання, плануєте, реалізує. Думайте про своє майбутнє, ідеях, світогляді і філософії, ідеології. Дуже хороший тренд для розвитку кар’єри та репутації, масштабних цілей і проектів, розвитку того, що є або нового. Крім кар’єри, в ці дні успіх з можливостями і в інших сферах. Удача для судів, таємних проектів, зарубіжжя, навчання, збагачення, оздоровлення фізичного і психологічного або духовного. В цей же період добре забувати або йти від того, що вже не можна розвинути, в стосунках, планах, заробітках, таємницях, кар’єрі, досягненнях й інших сферах життя.

Пік 26 грудня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – цей пік – це можливості для початку нового життя, зміни свого життя, піти від старого і почати нове. Пік посилить тренди, сильна буде інтуїція, багато бажань, ймовірність масштабних змін. Слабке цей пік може зруйнувати, може навіть покарати Вас за Вашу безвідповідальність в минулому. Сильне він може розвинути, якщо воно піддається розвитку. Навіть погані події, уроки життя, в майбутньому будуть ґрунтом для початку нового. Просто начитає нове життя. Дуже корисно слухати свою інтуїцію, осяяння, бажання в ці дні – «зірки підкажуть» як бути.

З 29 грудня по 16 січня навчання, поїздки та відрядження, торгівля, спілкування, новини і інформація. Сильний інтелектуальний тонус, особливо для професійних питань і аналізу з плануванням цілей на майбутнє. Інтелектуальний тонус дозволить Вам працювати з великими обсягами інформації та навчатися новому. Будете більш комунікабельні.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Козерога на грудень 2019

С2 грудня 2019 по 19 грудня 2020 року – час розвитку життя.

З 9 по 29 грудня – таємниці.

Пік 12 грудня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення і кульмінації, робота, таємниці, здоров’я.

З 19 грудня по лютий місяць – зміни в житті.

З 20 грудня по 13 січня – період для багатства.

Пік 26 грудня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – починайте нове життя.

З 26 грудня по 16 січня – спілкування, новини, навчання і важлива інформація.

Гороскоп опублікований 30.11.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,175