Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козеріг – грудень 2018 – Марфа Бомбушкар


Обережніше зі здоров’ям і скандалами треба бути спочатку місяця. Після тільки позитивні тренди для Козерігів, можна сказати що гороскоп буде сприятливим. Пікові періоди будуть важливі для відносин і розуміння інших людей, таємного і духовного світу, секретів. Багато соціальної активності та спілкування, багато духовних питань і таємниць.

Період активного навчання, спілкування, активності з інформацією, знайомими, поїздками, публіцистикою з 16 листопада до 1 січня 2019 року. З 17 листопада по 7 грудня не починайте нові проекти, навчання, відрядження, знайомства, бюрократію, здоров’я, ймовірно повернення старого в цьому і затримки в новому, переоцінка нового.

З 1 по 13 грудня час для спілкування з друзями і колективами, публічних виступів, до 7 грудня можете повертатися до старого, дізнавайтеся більше про друзів.

З 2 грудня по 7 січня хороший період для публічних заходів, спілкування, приріст харизми. Бувайте побільше на публіці, поновіть дружбу і відносини з колективом, покращуйте.

Бережіть своє здоров’я і секрети з 4 по 7 грудня, остерігайтеся обманів, неперевіреної інформації.

Пік 7 грудня плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – це час нового, пік посилить тренди, обережніше з конфліктами і таємницями. Намагайтеся в ці дні берегти своє здоров’я, хронічні хвороби. Пора задуматися про свій духовний світ, особистих таємниці і комплексах, почати працювати над цим. Можна відправитися в подорож або взяти невелику відпустку в ці дні. Зростає ризик конфліктів і обманів, обережніше з інтригами.

Багато харизми у Вас, привабливості, вдалі дні для здійснення важливих покупок, переговорів, угод з 13 по 19 число.

З 13 грудня по 5 січня час вивчати таємниці, езотерику, духовні питання, дізнаватися потрібні плітки, проводити таємні переговори і заводити таємні знайомства.

З 14 по 20 грудня прилив фізичних сил, можливості себе змінити, домогтися бажаного, позбутися непотрібного. Працюйте над своїми звичками, знаннями, колом спілкування. Хороші дні для операцій.

Багато сімейних новин і хороші дні показати себе в сімейному колі, можете братися за сімейні проекти і швидко зможете їх вирішувати з 19 по 22 грудня. Хороші дні для відпочинку, він буде корисним і продуктивним.

Романтичний період з 19 по 23 грудня. Період підходить для масових заходів, громадської активності.

Пік 22 грудня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів, пік посилить всі тренди, буде завершальним або кульмінаційним. Час розібратися в собі і відносинах, підвести підсумки, прийняти рішення. Приділіть увагу для своїх бажань і цілей в житті. Приділіть увагу відносинам, шлюбу, ворожнечі, діловим партнерам, приймайте рішення про розвиток відносин, можуть бути і зовнішні події – результати. Щось може само завершитися.

Ще один період харизми і сприятливий для громадської активності з 26 по 30 грудня. Теж романтичні дні, але більш сексуально забарвлені. Гарний час для відносин і фінансів, поновлення, позбавлення та змін.

Час серйозно поглянути на себе, свій імідж, свій стиль і поведінку, результати в життя з 31 грудня по 4 січня. Розібратися в собі і своєму становищі. Подумати про довгострокові плани і проекти.

Важливі дати і періоди в гороскопі на грудень 2018 для Козеріга

З 1 по 13 грудня – інформація про дружбу і публіці.

З 2 грудня за 7 січня – бувайте більше на публіці і з друзями.

7 грудня пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на таємниці, здоров’я, будьте обережніше.

З 13 грудня по 5 січня – дізнавайтеся більше таємниць, таємна інформація.

22 грудня, пік плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – кульмінації, акцент на Вашому житті і відносинах.

Гороскоп опублікований 26.11.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 15 T. 0,217