Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козеріг – червень 2020 від Марфи Бомбушкар


Це буде важливий місяць для Козерогів, все літо у Вас буде багато повернення до минулого, в червні повторитися важливий змінюючий Вас тренд. Багато важливих періодів почалися в минулому гороскопі і триватимуть протягом літа. З нового – в червні почнеться важливий період для сімейної сфери, активність і розвиток, конфліктність. Буде багато акценту на Вас і відносинах.

З 3 квітня по 7 серпня важливий період для відносин на роботі, ділових відносин, можна покращувати свою зовнішність і здоров’я. З 13 травня по 25 червня переоцінка відносин, затримки в збагаченні і краще не купувати дорогого і не починати нові стосунки. З 13 травня по 27 червня товариськість, поїздки, навчання. З 28 травня по 5 серпня переговори, важлива інформація про важливих відносинах, спілкування.

З 1 по 4 червня остерігайтеся конфліктів зі знайомими і на роботі.

З 3 червня по 3 серпня буде повторення тренда, який був з 19 березня по 1 травня, але ймовірно що весь рік цей тренд буде впливати на Козерогів, а це буде його 2 «пік» і ще один «пік»-повторення буде восени. Цей тренд дасть великі, масштабні і сильні, глибокі і трансформуючі, кардинальні зміни і втрати в Вашому житті. Дуже сильна зміна Вас, світогляд і філософію, ставлення до життя і релігії, кар’єрі та професії, репутації та поваги, статус. Імовірність втрат для Козерогів не велика (для Терезів, Раків і Овнів цей тренд гірше), цілком ймовірно, що одне будете втрачати і на його місці буде починатися \ народжуватися інше. Цього літа можливе повторення подій, які були навесні, а восени будуть нові. Те від чого не позбулися і не змінили навесні або вирішили відкласти на потім, спробуйте повторити зараз, щоб восени почати нове.

Пік 5 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – пік конфліктний і агресивний, рішення і результати. Акцент на таємниці і здоров’я – це варто берегти. Акцент на роботу, обов’язки, відносини на роботі з співробітниками і клієнтами, намагайтеся не конфліктувати. Конфлікти будуть не сильні, а швидкі і поспішні. Таємні конфлікти і будь-які таємні події можуть бути небезпечні.

З 9 по 13 червня обережніше з обманами в спілкуванні.

З 10 по 16 червня неуважність в бажання і прагненнях, не беріться за серйозні проекти, обережніше зі спілкуванням.

З 16 по 21 червня змінюйте себе і відроджується, прилив енергії для Козерогів і цілеспрямованості, багато сили волі. Сприятливі дні для бізнесу.

З 17 по 22 червня ще один приплив енергії для Козерогів і ці дні теж хороші для бізнесу, взагалі це дуже вдалі дні. Розвивайте складні проекти, розвивайтеся самі, реалізуйте свої бажання.

З 18 червня по 12 липня у Козерогів буде переоцінка знань про сферу відносин, переоцінка інформації про партнерів, ворогів, шлюбі – всіх важливих людей. Можливе повернення старих знайомих і навіть якихось важливих людей в Ваше життя або важливої інформації про них. Крім того, в цей час краще не починати нові проекти, оформлення документів, подорожі, навчання. Бережіть документи і техніку. Краще не робіть важливих угод.

Пік 21 червня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – це нейтральний пік, але він один з найбільш важливих піків в гороскопах для Козерогів. Пік буде емоційним, принесе нове або Ви побажаєте почати і почнете щось нове. Акцент піку на важливих відносинах, це може бути бажання почати нові стосунки або зможете забути старі. На жаль, хоч пік і нейтральний, але паралельні вказівки до 25 червня, вказують що нові відносини починати не варто. Так що постарайтеся не починати конфліктів, любовних романів з серйозними цілями, ділове партнерство, інші важливі відносини. Але спробуйте повернутися до старих.

З 25 червня по 1 липня енергія для зміцнення себе, зміцнення свого статусу і репутації. Беріться за складний один проект, який буде впливати на кар’єру і статус, важливе досягнення. Тренд дасть невеликий приплив сил для Козерогів, але багато цілеспрямованості.

З 27 червня по 7 січня 2021 року період в цей раз досить несприятливий, буде багато негативних трендів з серпня і до кінця. Але все одно він дасть енергію для сфери сім’ї. Розвиток сімейної сфери, ймовірно через конфлікти, так що можуть бути і руйнування в сімейній сфері. Будете відстоювати свої права і конфліктувати з рідними, але можуть бути конфлікти і з іншими людьми (чужинцями) за свою сім’ю і рідних. Направте енергію на ремонти, з серпня найкраще будуть виходити руйнуюче будівництво. Ці півроку будуть дуже конфліктними для Козерогів, не тільки з рідними і в сімейній сфері, а з усіма. Особливо велика конфліктність з серпня місяця. Восени можуть повернутися старі конфлікти.

На самому початку липня буде пік, важливий пік для Козерогів, тому я опишу його в гороскопі на червень для Козерога. Пік 5 липня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – він нейтральний, він один з найбільш важливих для Козерогів у 2020 році. Пік для прийняття рішень, завершень, розуміння, щоб розібратися і подумати, що робити далі. Акцент на Вашому житті, Вашому Я, від Вашої зовнішності до Ваших звичок, від духовного світу і ідеалів, до кар’єри і репутації, цілей в житті. Другим акцентом піку будуть важливі відносини – конфлікти, шлюб, ділові, особисті відносини.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Козерога на червень 2020

З 3 червня по 3 серпня – повторно змінюйтеся і позбавляйтеся.

Пік 5 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення і новини, акцент на таємниці і роботу, здоров’я.

З 18 червня по 12 липня – переоцінюйте відносини, не починайте нові проекти.

Пік 21 червня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – нове, акцент на відносини, але краще починати повторно старі.

З 27 червня по 7 січня 2021 – розвиток та, можливо, конфлікти в сімейній сфері. Козероги за ці півроку будуть конфліктні.

Гороскоп опублікований 31 травня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,169