Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козеріг – червень 2019 від Марфи Бомбушкар


Дуже конфліктний місяць для Козерогів з другої половини, постарайтеся вже до 2й декади завершити все в чому можуть бути конфлікти. Висока ймовірність травм, не найкращий час для операцій. У першій половині місяця не потоніть в роботі і обов’язках, з другої половини стане легше. Намагайтеся все планувати і перевіряти інформацію, обережніше з переговорами і робочими відносинами. Загалом упродовж місяця будьте обережніше зі спілкуванням, плітками, переговорами, партнерами і ворогами на роботі, знайомими і неблизькими родичами. У любовних відносинах і творчості хороший період до кінця першої декади. Фізичної енергії може не вистачати, занепад сил, намагайтеся себе не дуже навантажувати фізично. У гороскопі Козерога на червень буде трішки описаний гороскоп на липень.

Любов і творчість – це те, що найсприятливіше для Козерогів в червні, період почався ще 15 травня (з несподіванок і змін) і триває до 9 червня, більше харизми. З 15 травня по 19 (30) липня дуже важливий і хороший тренд для розвитку духовного, інтуїції, зміцнення знань і кола спілкувань, розвитку себе і кар’єри. З 16 травня по 2 липня активніше в стосунках, більше боріться за себе, яскравіше і емоційніше конфлікти, більше наполегливості і тиску від Вас і до Вас, в червні будуть дуже конфліктні дні. З 21 травня по 4 червня багато роботи, можливість дізнатися нове про здоров’я і роботу.

З 1 по 4 червня хороший тренд для змін в любовних відносинах, почуттях і бажаннях. Позбавлення або відродження в любові. Дні гарні для змін в любові. Крім любові займайтеся творчістю, фінансами, можна брати участь в публічних дійствах, у Вас буде дар впливу на інших людей.

З 1 червня по 3 (10) липня повторення тренда, який був з 2 по 26 січня, може бути нове і повторення старого (що було взимку). Тренд внесе обмани, затуманення і невизначеність, лінь, схильність все роздувати і перебільшувати, фанатизм, непомірну натхненність. Сильний вплив на Ваші таємниці, комплекси, здоров’я, знання і спілкування (коло знайомства, далеких родичів). Небезпека обманів і перебільшень. Намагайтеся зберегти свої секрети, нові інтриги краще не починати, як і скандали, обережніше в спілкуванні з іншими людьми. Поганий час для далеких поїздок, потрібно бути обережніше. Бережіть здоров’я, духовний світ і таємниці. Він ще раз повториться в цьому році.

Пік 3 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, пік дасть нове, посилить тренди, намагайтеся все не перебільшувати в ці дні, займіться своїм здоров’ям і роботою, відносинами особистими і діловими. Беріться за нові проекти на роботі або взагалі нову роботу починайте шукати в ці дні, наймайте нових співробітників.

З 4 по 27 червня багато спілкування, корисної інформації про відносини, судах, поважних людей, конкурентів, можливість зрозуміти їх глибше і дізнатися про них більше.

З 7 по 11 червня будьте уважніше в спілкуванні з оточуючими і на роботі, остерігайтеся пліток і обманів, буде багато ліні і неуважності. Краще не братися за складне і не звалювати все на інших або брати на себе занадто багато. Неуважності і ліні буде багато до 12 числа. Намагайтеся все планувати, щоб не було завалу.

З 9 червня по 3 липня період, який активує питання відносин на роботі, можуть бути любовні робочі романи, важливі переговори, угоди. Так само варто зайнятися своєю зовнішністю, здоров’ям краси. Можливість оновлювати та поліпшувати відносини, але в кінці місяця негативний тренд.

Ще один тренд, коли потрібно все планувати, щоб не було завалу на роботі і в проектах, намагайтеся менше брехати, вимагати від інших і обіцяти іншим, бережіть таємниці і репутацію з 9 по 12 червня. Поганий тренд для судів, важливих переговорів, великих проектів.

Використовуйте інтуїцію в спілкуванні і відносинах з іншими людьми з 11 по 17 червня, тренд може трохи згладити конфлікти, якщо будете готові жертвувати, допомагати іншим і прощати. Час для лицарства, захисту слабких. Він може згладити конфліктний тренд, який буде з 12 по 17 червня.

З 12 по 17 червня перший конфліктний, помітний для Козерогів, тренд в гороскопі. Конфлікти з усіма, особливо з ворогами і партнерами. Бажання диктувати свою волю і вимагати від інших, порушувати чужі правила. Дуже велика уразливість і агресія, якщо порушують Ваші правила і не слухаються Вас. Погані дні для конфліктних ситуацій. Бережіть своє здоров’я в ці дні, остерігайтеся травм.

З 15 по 22 червня активний період для спілкування, переговорів, схиляння всіх до своїх ідей. Багато нових ідей і енергії для відносин, про партнерів і ворогів, улюблених. Гарний час зайнятися вивченням інших людей, важливих для Вас відносин. А ось в переговорах можуть бути конфлікти, Вам складніше буде розуміти інших і прислухатися до них.

Пік 17 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, піковий період буде багатим на події і кульмінації, великий акцент на різні сфери, посилення конфліктів. Пік дасть результати, можливість прийняти рішення. Бережіть свої таємниці і репутацію. Може бути бажання побути наодинці або вимушена ізоляція від суспільства. Багато новин, намагайтеся більше дізнаватися про інших і різні таємниці, але берегти свої таємниці. Може бути великий занепад сил, фізичних і духовних, хандра. При можливості відпочивайте в ці дні. Займіться своїм здоров’ям і духовним, підведіть підсумки життя. Можна підвести підсумки в роботі і здоров’ї, завершувати проекти або роботу.

З 17 по 23 червня другий конфліктний тренд, більш грубий і жорстокий, готовність до кардинальних вчинків і змін. Бережіть здоров’я, можливість травм, відкладіть операції.

З 22 по 26 червня обережніше з романами на роботі і взагалі обережніше з любовними інтригами. Обережніше з таємними переговорами і відносинами, не дуже всім довіряйте, не найкращі дні для судів, можуть бути розчарування в особистих відносинах і ділових, обмани від конкурентів і ворогів. У ці дні намагайтеся багато не витрачати грошей, особливо на розваги, здоров’я, благодійність і різне таємне.

З 27 червня по 19 липня багато інформації про фінанси, спадщині, боргах, платежі, спонсорів і боржниках, кредиторів. Можливість дізнатися нове про заробітки за рахунок інших людей, кредитах, іпотеки або вивчити наявне. Активніше використовуйте свої знання для збагачення. Отримуйте знання про фінанси, заборгованість, спадщині, кредитах. Спілкуйтеся з боржниками і кредиторами, спонсорами.

У гороскопі на липень перший пік буде 2 числа, він буде важливий для Козерогів. Пік 2 липня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів, нове, пік посилить тренди, маса емоцій і бажань. Під час піку можна починати нові стосунки, він зверне увагу на інших людей, буде бажання нових відносин. Ділові або особисті, можуть бути і ворожі, але важливі нові відносини або важливий етап в важливих відносинах. Можуть бути новини. Можете забути старі відносини. Якщо є можливість починайте нові відносини, любовні або ділові.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Козерога на червень 2019

З 1 червня по 3 (10) липня – бережіть таємниці, будьте стриманішими в інформації.

Пік 3 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на роботу і здоров’я.

З 4 по 27 червня – багато спілкування.

З 9 червня по 3 липня – приділіть увагу робочим відносинам і своєї зовнішності.

Пік 17 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, багато конфліктності, бережіть таємниці і здоров’я. Завершуйте роботу і проекти, підведіть підсумки в житті.

З 27 червня по 19 липня – інформація про фінанси.

Гороскоп опублікований 28.05.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 80 T. 0,196